Dobrý net je výnimočný tým, že má špeciálne internetové balíčky určené majmä pre rodiny, dôchodcov a študentov. Pri každom balíčku sme sa snažili hľadieť na potreby danej skupiny tak aby ste platili za to čo skutočne potrebujete. Pripojený môžete byť už do niekoľkých hodín od online objendávky a navyše za inštaláciu a router neplatíte.
Náš internet si viete objednať online pomocou obejdnávky na nešej web stránke a to veľmi jednoducho. Prebieha to nasledovne vyberiete si vhodný internetový balíček na našom webe a klikne na tlačidlo objednať. Vyplníte mesto a overíte si dostupnosť či je možné vo Vašom meste, alebo obci pripojiť internet. Po výbere mesta v prípade ak je internet dostupný sa zobrazí formulár kde si vyberiete či si želáte dobrý net s viazanosťou, alebo bez nej, vyplníte miesto kam si želáte internet pripojiť a sltačíte tlačidlo OBJEDNÁVAM INTERNET. Počas pracovných dní budete do pár hodín kontaktovaný naším technikom ohľadom času zapojenia
Pri zmene internetu od iného poskytovateľa za naše služby, vybavíme za Vás všetko potrebné. Tlačivá k žiadosti o zmenu poskytovateľa internetových služieb nájdete na tejto stránke pod otázkami - Výpoveď zmluvy.
Internet od nás je stabilný / bezporuchový, a neovplyvňujú ho poveternostné ani iné vonkajšie podmienky.
Ak uhradíte inštalačný poplatok 59 € pri zavedení internetového pripojenia Vám vieme poskytnúť internet bez viazanosti.
Naši technici Vám vedia v prípade ak nie sú plne vyťažení zapojiť internet do 24 hodín.
Internet od nás si viete objednať pomocou online objednávky na našej stránke 24 hodnín denne 7 dní v týždni aj počas víkendov a sviatkov.
Vďaka vysokej rýchlosti najmä pri balíčkoch rodinného internetu rýchlosť surfovania každého člena domácnosti nie je závislá od počtu pripojených zariadení.
Akonáhle Vám vypadne internetové pripojenie, v čo najkratšom čase sa pokúsime Váš problém vyriešiť. Nakoľko je naša sieť neustále monitorovaná o Vašom probléme pravdepodobne budeme vedieť skôr ako vy a naši technici už pravdepodobne budú odstraňovať problém. Ak by Váš problém s internetom pretrvával dlhšiu dobu kontaktujte nás.
Internetové pripojenie Vám vieme bez problémov preniesť na novú adresu v prípade ak na novej adrese bude pripojenie od nás dostupné.
Hlavná výhoda nášho internetu je, že je dostupný kdekoľvek v poskytovanej lokalite, to znamená že na pripojenie nepotrebujete ťahať cez Váš pozemok káble a napriek tomu viete využívať vysoké rýchlosti pripojenia ako pri optickom internete.
Faktúry za náš internet môžete platiť či už v mesačných, štvrťročných alebo ročných intervaloch. Platby realizujte po obdržaní faktúry, ktorá Vám príde na Váš e-mail. Úhradu môžete realizovať prevodom na účet alebo SIPOm. V prípade ak máte nastavený trvalý príkaz na prvý deň v danom mesiaci nemusíte sa starať o nič.