Vyberte si z ponuky internetu Dobrý net

Objednajte online

Garantované linky

Pripojte sa na internet bez rizika výpadkov s garantovanou službou Dobrý net

V tomto článku sa dočítate všetko o ponuke služby garantovaná linka Dobrý net, kedy je potrebné použiť garantovanú linku a s čím Vám táto služba dokáže pomôcť pri Vašom podnikaní.

AKO TO FUnguje

Ste zavislí na kvalitnom internete a potrebujete ho napríklad pre svoje podnikanie? Garanované linky sú určené pre rofesionálne využitie, napríklad pre aplikácie, ktoré vyžadujú veľmi rýchle linky s garantovanými vlastnosťami alebo záložnú dátovú linku s automatickým pripojením. Garantované linky sú tiež vhodné pre pripojenie veľkých sietí, alebo firiem s veľkým počtom užívateľov. Garantované linky sú určené pre všetkých zákazníkov, ktorí hľadajú najvyššiu úroveň spoľahlivosti a kvality služby.

Internet mení vaše podnikanie k lepšiemu

V súčasnosti využívajú online služby všetci, od obchodných partnerov, koncových zákazníkov až po zamestnancov. Pripojenie je nevyhnutné aj pre prístup k dôležitým aplikáciám a službám prevádzkovaných mimo sieť zákazníka. My Vám ponúkame kvalitné pripojenie do internetu, ktoré umožní užívateľom plnohodnotne využívať všetky služby, ktoré sú na internete závislé. Firma sa tak môže bez obáv zamerať na svoje hlavné obchodné aktivity. Garantované pripojenie je teda vhodné všade tam, kde je vyžadovaná garancia základnej rýchlosti a prípadný servis v krátkej dobe. Garantované linky sú symetrické a priepustnosť v oboch smeroch je zaručená.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane. Pri online objednávke teraz prvý mesiac zadarmo!

Aká je naša garantovaná linka

S garantovanou linkou od spoločnosti Dobrý net Vám zaručíme nepretržitý dátový tok bez výpadkov, vďaka záložným zdrojom a rýchly servis do pár hodín od nahlásenia problému. Ku garantovaným linkám prideľujeme aj verejné IP adresy, na možnosť pripojenia sa do siete aj z iných miest. Žiadne dátové limity ani FUP nie sú na týchto linkách aplikované.

Výhody služby garantovaná linka

GARANCIA RÝCHLOSTI A DOSTUPNOSTI:

Pri využití garantovanej linky máte vždy garantovanú prenosovú rýchlosť. Pripojenie zároveň nie je agregované, čo znamená, že prenosová rýchlosť nekolíše v závislosti od vyťaženia infraštruktúry. Ako súčasť služby pre vás zriaďujeme aj záložné pripojenie, na ktoré sa automaticky presmeruje celá prevádzka v prípade výpadku primárneho pripojenia. To znamená, že vaša služba bude dostupná aj počas riešenia problému s primárnou linkou.

NAJVYŠŠIA BEZPEČNOSŤ:

V súčasnej dobe majú dáta nevyčíslitelnú hodnoti, najmä pre firemných klientov. S našou garantovanou linkou sa vďaka zabezpečeniu o svoje dáta nemusíte viac báť.

SERVIS JE PRIORITOU:

Garantovaná linka je prémiová internetová služba a preto k nej aj takto pristupujeme. V prípade výpadku služby či iných problémov dostávate prioritný servis, čo znamená, že naši technici sa najskôr venujú vašej službe.

Čo Vám táto služba prinesie?

Pevné pripojenie do siete internet s garantovanými parametrami, vhodné pre menšie a stredné spoločnosti s nárokmi na rýchlu, kvalitnú, efektívnu a stabilnú komunikáciu.

Služba je poskytovaná na báze pevného prístupového okruhu (optické pripojenie, metalické vedenie, FWA, licencované rádioreleové spoje). Je ideálnou platformou pre e-business a aplikácie, vyžadujúce garantované parametre spojenia.

Ponúkame Vám

– Pripojenie je dátovo aj časovo neobmedzené (klient využíva plnú kapacitu linky)
– Paušálne spoplatnenie pri neobmedzenom množstve prenesených dát
– Možnosť implementácie ďalších telekomunikačných riešení, kamerový dohľad, VoIP, atď.
– Zmluvne garantovanú dostupnosť služby a kapacitu prístupu do internetu
– Maximálnu rýchlosť prístupu na domáce a zahraničné web stránky
– On-line prístup prostredníctvom internetu k informáciám o využívaní služby
– Ďalšie dodatočné služby

Medzi mnohé z výhod, ktoré naši zákazníci využívajú, patrí aj komplexný prístup k riešeniu jednotlivých úloh. Navrhujeme našim klientom vlastné riešenia založené na dlhodobých skúsenostiach a prehľade v oblasti internetových technológií, ktorých najväčším prínosom je dlhodobá kvalita, spoľahlivosť a cenová výhodnosť. Ceníme si každého z našich zákazníkov. Vieme, že dodaním a realizáciou služby náš vzťah k zákazníkom nekončí, ale začína.

Internet na doma s rýchlosťou optiky môže byť Váš ešte dnes!

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Trnave a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak nevieme akú rýchlosť internetového pripojenia aktuálne využívate, urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Načo sa uspokojiť s pomalým internetom, keď u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti dostupné v celej Trnave. Vysokorýchlostný internet bez obmedzení môže byť Váš už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

RAKET ŠTANDARD

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)