Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Hlohovec

Rýchly a stabilný internet | Dobrý net

Aj v Hlohovci ponúka Dobrý net rýchly a stabilný internet dostupný pre každého. Rýchlosť, stabilita a proklientský servis je našou prioritou. Internetové pripojenie s rýchlosťou optiky od Dobrý net – klientov pripájame k sieti najmodernejšou bezdrôtovou technológiou, vďaka ktorej je pripojenie stabilné aj v nepriaznivom počasí, či pri vysokom vyťažení siete vo večerných hodinách.

Výhodný internet pre každého

Je Vaše aktuálne internetové pripojenie pomalé, alebo hľadáte spoľahlivého internet providera? Ste na správnom mieste. Dobrý net je internetový provider s tisíckami spokojných klientov v Trnavskom kraji a svoje služby ponúkame aj v meste Hlohovec. Pozrite si výhodnú ponuku balíkov internetových služieb zostavenú podľa potrieb našich klientov. U nás si z ponuky internetu vyberie náročný jednotlivec ako aj početné domácnosti, kde sa často k sieti súčasne pripája viac zariadení.  Spoľahlivý internet s rýchlosťou optiky nainštalujeme u Vás doma bez ťahania káblov, iba prostredníctvom malého príjmača.

Spoľahlivé internetové pripojenie za najvýhodnejšie ceny v Hlohovci.

Stabilné vysokorýchlostné internetové pripojenie

Našu ponuku a ceny sme prispôsobili požiadavkám klientov. Inštalácia je za symbolický poplatok a k internetu od nás dostanete WiFi router, na ktorý viete bezdrôtovo pripojiť až desať zariadení vo Vašej domácnosti. V porovnaní s optickým internetom nemusíte čakať na prekopanie prípojky, ťahanie káblov a pripojenie máte zriadené do 24 hodín za zlomok ceny optickej prípojky.

Dobrý net využíva najmodernejšiu bezdrôtovú technológiu, ktorá je zárukou stabilného pripojenia. Náš hardvér neustále inovujeme, aby sme tak klientom zabezpečili najvyšší možný štandard internetového pripojenia.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Pripojenie aj pre Vaše podnikanie

Nech už podnikáte v akomkoľvek segmente, spoľahlivé internetové pripojenie je neodmysliteľnou súčasťou dobrého fungovania biznisu. Mnoho spoločností má sídlo v lokalitách, kde ešte nebola vybudovaná optická sieť a optické pripojenie nie je dostupné, alebo provideri ponúkajú len veľmi malé rýchlosti s nestabilným signálom. Využitím najnovších technológií Dobrý net ponúka ako alternatívu kvalitné bezdrôtové pripojenie, ktoré dosahuje rýchlosti optiky s vysokou mierou spoľahlivosti a stability aj v náročných podmienkach. V prípade záujmu o spoľahlivé bezdrôtové pripojenie v Hlohovci, kontaktujte nás a my Vám vytvoríme ponuku na mieru, presne podľa požiadaviek Vášho biznisu.

Spoľahlivé pripojenie pre celý Hlohovec

Bezdrôtové pripojenie, inak známe ako pripojenie vzduchom, je najlepšou voľbou aj pre užívateľov v Hlohovci na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka výbornému pokrytiu v lokalite pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti. Bohaté pokrytie zabezpečuje, že internet vykazuje vysokú mieru stability bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Pozrite si ponuku našich internetových balíkov, z ktorej si určite vyberiete. Najvýhodnejší internet na doma v Hlohovci, to je Dobrý net!

Objednajte nezáväzne online a zistite viac

Vyberte si z balíkov služieb internetu RAKET, vyplňte nezáväznú objednávku online a my Vás kontaktujeme aby sme spoločne dohodli detaily. V prípade, že máte akékoľvek otázky k pripojeniu Dobrý net a nenašli ste odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle 033 222 55 55, alebo sa zastavte osobne u nás (v predajni Astrasat – A. Žarnova v Trnave). Radi Vás uvidíme, poradíme a zodpovieme Vaše otázky.

blank

Najvýhodnejší internet v Hlohovci s vysokou stabilitou pripojenia

Pripojenie klientov Raketového internetu riešime v Dobrý net bezdrôtovo – rýchlo a jednoducho Vám náš technik nainštaluje vonkajšiu anténu, ktorá je dátovým káblom pripojená k routeru a poskytuje stabilné internetové pripojenie pre všetky zariadenia Vašej domácnosti. Výhodou internetového pripojenia bezdrôtovo oproti pripojeniu prostredníctvom optiky sú predovšetkým výrazne nižšie náklady na inštaláciu. Dobrý net využíva najmodernejšiu bezdrôtovú technológiu a vďaka tomu na naše pripojenie nemá vplyv nepriaznivé počasie, spojenie je neobmedzené a inštalácia za symbolický poplatok. Vytvorte si online nezáväznú objednávku a telefonicky spoločne skonzultujeme ďalšie detaily k pripojeniu – rýchly a stabilný internet Dobrý net môže byť Váš už do niekoľkých dní.

Naši zákazníci v meste Hlohovec odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)