Vyberte si z ponuky internetu Dobrý net

Objednajte online

Internet pre Developerov

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Pracujete na novom projekte a máte záujem o vytvorenie pridanej hodnoty pre účely lepšieho predaja? Pre Vašich klientov máme pripravenú výhodnú ponuku služieb spoľahlivého vysokorýchlostného internetu a televízie.

Navrhneme a kompletne vybudujeme optickú dátovú infraštrukúturu vo Vašej novej výstavbe. Bezplatne vybudujeme slaboprúdové dátové rozvody v každej bytovej jednotke. Za možnosť spolupráce sa Vám finančne odmeníme.

V prípade záujmu o naše služby nám zašlite Váš projekt a my Vás budeme obratom kontaktovať.

OBCE A BEŽNÍ KLIENTI

Postavili alebo kúpili ste dom v lokalite, kde nie je dostupné internetové pripojenie?
Nachádzate sa v lokalite s novou výstavbou, kde nie je dostupný vysokorýchlostný optický internet?

Máte záujem o vybudovanie optického pripojenia s proklientským servisom vo Vašej ulici, bez skrytých poplatkov a za dostupné ceny?

Kontaktujte nás a my s Vami radi prekonzultujeme dobudovanie optickej siete vo Vašej lokalite.

Spolupráca s lokálnymi firmami prináša spokojných klientov

Pri výbere kvalitných poskytovateľov internetových služieb pre Váš nový projekt, je vhodné popremýšlať nad spoluprácou s lokálnymi poskytovateľmi. Menšie firmy, zamerané na užší okruh klientov, lepšie poznajú zákazníkov vo svojom okolí, ponúkajú kvalitné služby za dostupnejšie ceny a dodajú Vášmu projektu nádych istoty a dôverne známeho prostredia.

Lokálny podnikateľ – najlepší partner pre Váš biznis

V dnešnej dobe čoraz viac klientov inklinuje k menším firmám, ktoré poskytujú kvalitné služby za lepšie ceny ale najmä rýchly servis a osobité jednanie. Pre našu spoločnosť nie sú ľudia iba číslami v obrate. Každému klientovi venujeme osobitnú pozornosť a snažíme sa vyhovieť všetkým jeho požiadavkám. Aj preto, v lokalitách kde pôsobíme, mnoho klientov odchádza od nadnárodných spoločností a svoje internetové pripojenie zveruje do našich rúk.

Naša spoločnosť v posledných rokoch aktívne pracuje na plošnom budovaní optických sietí v nových lokalitách a obciach regiónu Trnava a súčasne zastrešuje niekoľko developerských projektov. Pri jednaní s klientmi vždy vynakladáme maximálne úsilie pre spokojnosť developerov, obcí aj koncových zákazníkov.

Telekomunikačné siete sú srdcom Vášho projektu

V dnešnej dobe je nereálne riešiť developerský projekt bez kvalitného partnera na telekomunikačné siete. Či už ide o výstavbu bytového domu, obchodných a firemných priestorov, či celej obytnej štvrte – je potrebné zabezpečiť kvalitné služby spoľahlivých providerov v oblasti telekomunikácií. Spoločnosť Dobrý net sa zameriava na poskytovanie optického internetu a internetovej televízie – technológia, s ktorou pracujeme je najmodernejšia na trhu. Pri spolupráci na developerských projektoch zariadime všetko potrebné, od hrubej infraštruktúty (položenie chráničky, natiahnutie rozvodov, rozvodových boxov, efektívne rozloženie výstupných bodov v bytových jednotkách) až po zapojenie konkrétnej služby vybranej koncovým klientom. Kompletnú infraštruktúru s inštaláciou prvkov zrealizujeme na naše náklady, tzn. že Vás naša spolupráca nebude stáť ani euro. Vďaka školenému tímu zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami garantujeme profesionálnu a bezstarostnú realizáciu projektu až po pripojenie aktívnych prvkov u klienta.

K našim službám poskytujeme spoľahlivý klientský servis, telefonickú podporu a všetky zákaznícke požiadavky vždy riešime bezodkladne. Zaistite klientom pohodlné bývanie aj vďaka kvalitným službám internet providera Dobrý net.

Prezrite si ponuku internetových balíkov Dobrý net

Na našej stránke je k dispozícii aj speed test na zmeranie rýchlosti aktuálneho internetového pripojenia budúcich klientov.

blank

Ponuka služieb na mieru pre Váš projekt

Chcete svojim klientom pri kúpe nehnuteľnosti poskytovať kvalitný a rýchly optický internet? Náš neobmedzený optický internet s rýchlosťami až do 800 Mbit/s, je stabilný, bez výpadkov a poklesu rýchlosti, vďaka tomu, že celá sieť až ku klientovi je vybudovaná optickým vláknom.

Chcete dopriať svojim klientom televíziu vo vysokej kvalite s množstvom programov za výhodnú cenu? Preferujete vo Vašom projekte štandardnú ponuku programov alebo chcete exkluzívnu ponuku s archívom presne na mieru? Všetky tieto možnosti spolu preberieme a nastavíme služby tak, aby presne vyhovovali Vaším predstavám. Celú infraštruktúru navrhneme a vybudujeme až do bytov/domov a necháme klientov, aby si sami vybrali z ponúkaných služieb to, čo ich najviac zaujme.

Ako si vybrať správne internetové pripojenie?

Či už hľadáte poskytovateľa internetového pripojenie pre seba, svojich klientov alebo obchodných partnerov, vždy je dôležité dať na prvé miesto kvalitu služieb. Internetové pripojenie má byť služba, ktorá je bez obmedzení, využiteľná kedykoľvek to potrebujete a okrem mesačného poplatku ju nemusíte vôbec riešiť. Pri výbere providera nestačí zameranie na najnižšiu cenu bez sledovania ďalších parametrov – veľmi ľahko sa môže stať, že kúpite mačku vo vreci. Mnohí konkurenční provideri zavádzajú cenníkovými rýchlosťami, ktoré v reálnej prevádzke nie sú schopní vykazovať (napr. skrývajú rýchlosť sťahovania pod rýchlosťou surfovania – tzv. FUP, ktoré spôsobí po pár sekundách na internete spomalenie dátového toku na reálnu, výrazne nižšiu rýchlosť). Ďalej Vás môže prekvapiť spomalenie, alebo úplné zastavenie služby kvôli prečerpaniu dát na konci mesiaca – čo má na svedomí dátové obmedzenie v balíku.

S nami sa týchto problémov báť nemusíte. Uvádzame skutočné rýchlosti, garantujeme neobmedzenú službu bez výpadkov a radi Vám poradíme s výberom balíka presne na mieru. Zakladáme si na zákazníckom servise a vďaka najmodernejšej technológii a neustálej inovácii hardvéru minimalizujeme výpadky na sieti, ktoré by obmedzovali našich klientov vo využívaní služieb. O našom bezproblémovom chode a kvalitnej starostlivosti o klientov svedčí niekoľko tisíc zákazníkov v Trnavskom a Piešťanskom kraji.

Výhody pre klientov aj developerov

Naša spoločnosť je otvorená akýmkoľvek návrhom na spoluprácu pri developerských projektoch. Snažíme sa priniesť výhody z tejto spolupráce nielen koncovým klientom v podobe kvalitných a cenovo nenáročných služieb ale aj developerom a to predovšetkým kvalitnou prácou vďaka vyškoleným zamestnancom so skúsenosťami a najmodernejšej technológii, ktorú používame.

blank

Internet s rýchlosťou optiky za najvýhodnejšie ceny

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Trnave a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme bezkonkurenčne najlepší. Urobte test rýchlosti Vášho aktuálneho pripojenia priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Prečo sa uspokojiť s pomalým internetom, keď u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)