Vyberte si z ponuky internetu Dobrý net

Objednajte online

Internet pre Developerov

PRE DEVELOPEROV

– Ak začínate s novým projektom, vieme Vám pre Vašich klientov ponúknuť kvalitné služby internetu a televízie za lákavé ceny
Navrhneme a kompletne zabezpečíme celý projekt slaboprúdových sietí vo Vašej novej výstavbe
– Bezplatne vybudujeme káblové rozvody
Finančne sa Vám odmeníme za možnosť spolupráce

V prípade záujmu o naše služby nám zašlite Váš projekt a my Vás budeme obratom kontaktovať

PRE KLIENTOV

– Kúpili ste si svoj nový domček v lokalite, kde sa nenachádza kvalitné internetové pripojenie?
– Nachádzate sa v lokalite s novou výstavbou, kde nie je dostupný optický internet?
– Chcete mať doma dostupný kvalitný optický internet bez skrytých poplatkov a za tie najlepšie ceny?

Kontaktujte nás a my Vám radi vybudujeme optickú sieť vo Vašej lokalite

Spolupráca s lokálnymi firmami prináša spokojných klientov

Pri výbere kvalitných poskytovateľov internetových služieb pre Váš nový projekt, je vhodné popremýšlať nad spoluprácou s lokálnymi poskytovateľmi. Menšie firmy, zamerané na užší okruh klientov, lepšie poznajú zákazníkov vo svojom okolí, ponúkajú kvalitné služby za dostupnejšie ceny a dodajú Vášmu projektu nádych istoty a dôverne známeho prostredia.

Lokálny podnikateľ – najlepší partner pre Váš biznis

Dlhoročnými skúsenosťami počas pôsobenia na tomto trhu sme zistili, že množstvo klientov inklinuje v dnešnej dobe k menším firmám, ktoré im poskytujú kvalitné služby za lepšie ceny ale najmä rýchly servis a osobité jednanie. Pre našu spoločnosť nie sú ľudia iba čísla v obrate. Každému klientovi venujeme dostatočnú pozornosť a snažíme sa vyhovieť všetkým jeho požiadavkám. Aj preto veľké množstvo klientov v lokalitách kde pôsobíme, odchádza od nadnárodných spoločností a zverí svoje internetové pripojenie do našich rúk. Naša spoločnosť v súčasnosti zastrešuje niekoľko väčších projektov, kde sme vynaložili maximálne úsilie pre spokojnosť developerov aj koncových zákazníkov. Prečítajte si viac o možnostiach spolupráce s firmou Dobrý net.

Telekomunikačné siete sú srdcom Vášho projektu

V dnešnej dobe je nereálne riešiť developerský projekt bez kvalitného partnera na telekomunikačné siete. Či už sa jedná o výstavbu bytového domu, obchodných a firemných priestorov, či obytnej štvrte – všade je potrebné ponúkať služby kvalitných providerov v oblasti telekomunikácií. Spoločnosť Dobrý net sa zameriava na poskytovanie optického internetu a technológia, s ktorou pracujeme je najmodernejšia na trhu. Pri spolupráci na developerských projektoch zariadime všetko potrebné, od položenia chráničky, cez natiahnutie rozvodov až po to najefektívnejšie rozloženie výstupných bodov v bytových jednotkách. Všetku inštaláciu robíme na naše náklady, čo znamená že Vás naša spolupráca nebude stáť ani cent. Za našou prácou si vždy stojíme, vďaka školenému tímu zamestnancov sú naše služby kvalitne dovedené až ku koncovému klientovi. Pre Trnavu a okolie máme k dispozícii zákaznícke centrum, pre klientov, ktorí uprednostňujú osobný kontakt, pre všetkých ostatných ponúkame telefonickú podporu a inštaláciu technikom a mieste do 24 hodín od objednávky. Je pre nás prioritné dopriať klientom čo najkomfortnejšie bývanie aj vďaka našim kvalitným službám.

Prezrite si ponuku internetových balíkov Dobrý net

Na našej stránke je k dispozícii aj speed test na zmeranie rýchlosti aktuálneho internetového pripojenia budúcich klientov.

Ponuka služieb na mieru pre Váš projekt

Chcete svojim klientom pri kúpe nehnuteľnosti poskytovať kvalitný a rýchly optický internet? Náš neobmedzený optický internet s rýchlosťami až do 400 Mbit/s, je stabilný, bez výpadkov a poklesu rýchlosti, vďaka tomu, že celá sieť až ku klientovi je vybudovaná optickým vláknom.

Chcete dopriať svojim klientom televíziu vo vysokej kvalite s množstvom programov za výhodnú cenu? Preferujete vo Vašom projekte štandardnú ponuku programov alebo chcete exkluzívnu ponuku s archívom presne na mieru? Všetky tieto možnosti spolu preberieme a nastavíme služby tak, aby presne vyhovovali Vaším predstavám. Celú infraštruktúru navrhneme a vybudujeme až do bytov/domov a necháme klientov, aby si vybrali z ponúkaných služieb to, čo ich najviac zaujme.

Ako si vybrať správne internetové pripojenie?

Či už hľadáte poskytovateľa internetového pripojenie pre seba, svojich klientov alebo obchodných partnerov, vždy je dôležité dať na prvé miesto kvalitu služieb. Váš internet má byť služba, ktorú využijete kedykoľvek potrebujete a okrem mesačného poplatku ju nemusíte vôbec riešiť alebo jej venovať pozornosť najbližšie roky. Ak sa zameriate predovšetkým na cenu, bez sledovania ďalších parametrov, môže sa Vám veľmi ľahko stať, že si kúpite mačku vo vreci. Váš internet môže vykazovať úplne iné rýchlosti, ako ponúkal v článku na úvodnej stránke providera, nakoľko veľa poskytovateľov aktuálne preferuje uvádzať rýchlosť sťahovania skrytú pod rýchlosťou surfovania – tak zvané FUP, ktoré spôsobí po pár sekundách na internete spomalenie služby na reálnu rýchlosť – rýchlosť sťahovania. Ďalej Vás môže prekvapiť spomalenie, alebo úplné znefunkčnenie služby, kvôli prečerpaniu dát na konci mesiaca, čo má na svedomí obmedzenie dát v balíčku. Alebo si jednoducho zakúpite internetovú službu, ktorá nebude spĺňať vaše nároky a budete v pravidelnom kontakte s call centrom a so servisným technikom.

S nami sa týchto problémov báť nemusíte. Uvádzame skutočné rýchlosti, garantujeme neobmedzenú službu a radi Vám poradíme s výberom balíka presne na mieru. Zakladáme si na zákazníckom servise a vďaka najmodernejšej technológii minimalizujeme výpadky na sieti, ktoré by obmedzovali našich klientov vo využívaní služieb. O našom bezproblémovom chode a kvalitnej starostlivosti o klientov svedčí niekoľko tisíc zákazníkov v Trnavskom a Piešťanskom kraji.

Výhody pre klientov aj developerov

Naša spoločnosť je otvorená všetkým návrhom na spoluprácu pri developerských projektoch. Snažíme sa priniesť výhody z tejto spolupráce nielen koncovým klientom v podobe kvalitných a cenovo nenáročných služieb ale aj developerovi a to našou kvalitnou prácou vďaka vyškoleným zamestnancom a najmodernejšej technológii, ktorú používame.

Internet na doma s rýchlosťou optiky môže byť Váš ešte dnes!

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Trnave a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak nevieme akú rýchlosť internetového pripojenia aktuálne využívate, urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Načo sa uspokojiť s pomalým internetom, keď u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti dostupné v celej Trnave. Vysokorýchlostný internet bez obmedzení môže byť Váš už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)