Už viac neplaťte za pomalý internet

Otestujte si skutočnú rýchlosť svojho internetu a porovnajte ho s rýchlosťou a cenou paušálov Optik. Vyberte si rýchlejší internet za nižší poplatok.

Neobmedzený optický internet

Ponuka služieb optického internetu Dobrý net je aktuálne dostupná v obciach Brestovany, Bučany, Boleráz, Banka a Špačince.

OPTIK MINI

Sťahovanie:40 Mbit/s

Surfovanie:40 Mbit/s

Odosielanie:15 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba11,90 €

mesačne

OPTIK KLASIK

Sťahovanie:200 Mbit/s

Surfovanie:200 Mbit/s

Odosielanie:75 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba15,90 €

mesačne

OPTIK IDEAL

Sťahovanie:400 Mbit/s

Surfovanie:400 Mbit/s

Odosielanie:150 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba19,90 €

mesačne

OPTIK MAXI

Sťahovanie:800 Mbit/s

Surfovanie:800 Mbit/s

Odosielanie:200 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba24,90 €

mesačne

OPTICKÝ INTERNET DOSTUPNÝ AJ VO VAŠEJ OBCI

Optický internet dobrý net Vám prináša rýchlosti až 800 Mbit/s za tie najlepšie ceny. Vyberte si z našej ponuky internetových balíkov dostupných v lokalitách Brestovany, Bučany, Boleráz, Banka a Špačince tú ideálnu službu podľa Vašich potrieb. Služby pripojenia na internet prostredníctvom optiky ponúkame aj v budove ONE CENTRUM v Trnave. Vyberte si z ponuky všetkých balíčkov dostupných aj v tejto lokalite.

Pripojenie prostredníctvom optického vlákna nahrádza staršie druhy pripojenia prostredníctvom LTE alebo DSL či starších technológií. Kým ešte pred desiatkami rokov bolo optické pripojenie výsadou veľkých miest, dnes už to neplatí a budovanie optických sietí sa posunulo aj na vidiecke oblasti, kde je silným lídrom ponuky služieb vysokorýchlostného internetu práve Dobrý net.

Nie je optika ako optika

Naša optická sieť neskrýva žiadne háčiky. Službu privedieme až k Vám domov prostredníctvom optického vlákna za bezkonkurenčne najnižší zriaďovací poplatok. Žiadne ďalšie náklady Vás nečakajú – ostáva len mesačný poplatok za službu v sume balíčka, ktorý si vyberiete. U nás Vám nehrozí splácanie zariadení po dobu používania služby, kde dané zariadenie niekoľkonásobne preplatíte, či preplácanie nezmyselných súm na maržách hardvérových zariadení. Rovnako sa nemusíte u nás báť uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené a stabilné počas celej doby ich využívania.

Spoľahlivé a rýchle pripojenie prostredníctvom optickej siete si môžete objednať kedykoľvek prostredníctvom našej stránky. Stačí si len vybrať rýchlosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Pre lepší prehľad o vašom aktuálnom pripojení a o správnom fungovaní zariadení sme pre vás pripravili tieto tipy

Ako nastaviť router. Všetko o wifi pripojení a zariadeniach pre bezdrôtovú sieť

Vďaka stabilnému internetu a najmodernejšej technológii sa môže pripojiť celá Vaša rodina. Prečítajte si viac o WiFi zariadeniach, ktoré používame.

Zaujímavosti a dôležité veci o WiFi routroch nájdete v tomto v tomto odkaze.

Urobte si test svojho internetového pripojenia a porovnajte ho s našou ponukou

Otestujte si pripojenie, ktoré aktuálne doma využívate a porovnajte ho s našou ponukou. Vyššia rýchlosť za rovnakú cenu ako teraz platíte, alebo nižšia cena za rovnakú rýchlosť?
Aj tieto podmienky si môžete u nás vyskladať.

Neobmedzený optický internet na doma

Vyberte si z ponuky služieb neobmedzeného optického internetu Dobrý net a užívajte si stabilné a rýchle pripojenie u Vás doma už 24 hodín od objednania. Raketové rýchlosti optického internetu v ponuke až 400 Mbit/s už od 11,90€.

Dobrý net rozšíril poskytovanie svojich služieb o optickú sieť prístupnú v niektorých lokalitách svojho pôsobenia. Overte si dostupnosť a vyberte si z ponuky balíčkov optického internetu vo Vašom meste. Dostupné rýchlosti až 400 Mbit/s už od 11,90€ mesačne. Optický internet Dobrý net je neobmedzený internet, pripojený pomocou optického vlákna, ktoré nahradilo metalické vlákno na prenos internetového signálu. Optické pripojenie je na Slovensku dostupné od roku 2008 a stáva sa najviac vyhľadávaným spôsobom pripojenia.

Vďaka optickým vláknam, ktoré sú aj napriek svojej hrúbke dostatočne pevné, je optické pripojenie najstabilnejšie. Aktuálne Vám vo vybraných lokalitách ponúkame pripojenie na internet prostredníctvom optiky v rýchlostiach až 1 Gb/s, ktoré je dátovo neobmedzené. Na internet na doma Dobrý net Vás vieme pripojiť už do 24 hodín od objednávky. Kvalitné služby a stabilné pripojenie v reálnych rýchlostiach Vám až domov prináša Dobrý net v Trnavskom kraji. Pre Viac otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo si objednať službu ešte dnes

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)