Rýchlejší internet za nižší poplatok

Už viac neplaťte za pomalý internet. Vesmírne rýchly optický internet pre každého.

Vysokorýchlostný optický internet

Balíky služieb optického internetu dostupné v lokalitách Banka, Bašovce, Bíňovce, Bojničky, Boleráz, Brestovany, Bučany, Dlhá, Dolné Dubové, Doľany, Slovenská Nová Ves, Špačince, Trnava – Kopánka a Veľké Orvište.

OPTIK 200ka

Sťahovanie:100 Mbit/s

Surfovanie:100 Mbit/s

Odosielanie:100 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba12,90 €

mesačne

OPTIK 800ka

Sťahovanie:400 Mbit/s

Surfovanie:400 Mbit/s

Odosielanie:400 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba15,90 €

mesačne

OPTIK 1600ka

Sťahovanie:800 Mbit/s

Surfovanie:800 Mbit/s

Odosielanie:800 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba19,90 €

mesačne

OPTIK 2000ka

Sťahovanie:1000 Mbit/s

Surfovanie:1000 Mbit/s

Odosielanie:1000 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba27,90 €

mesačne

OPTICKÝ INTERNET DOSTUPNÝ AJ VO VAŠEJ OBCI

Optický internet dobrý net Vám prináša rýchlosti až 800 Mbit/s za tie najlepšie ceny. Vyberte si z našej ponuky internetových balíkov dostupných v lokalitách Banka, Bašovce, Bíňovce, Bojničky, Boleráz, Brestovany, Bučany, Dlhá, Dolné Dubové, Doľany, Slovenská Nová Ves, Špačince, Trnava – Kopánka a Veľké Orvište ideálnu službu podľa Vašich potrieb. Optické pripojenie ponúkame aj v budove ONE CENTRUM v Trnave.

Pripojenie prostredníctvom optického vlákna nahrádza staršie druhy pripojenia prostredníctvom LTE alebo DSL či starších technológií. Kým ešte pred niekoľkými rokmi bolo optické pripojenie výsadou veľkých miest, dnes už to neplatí a budovanie optických sietí sa presúva aj na vidiecke oblasti, pričom v rámci regiónu Trnava je silným lídrom ponuky služieb vysokorýchlostného internetu práve Dobrý net.

blank

Nie je optika ako optika

Pripojenie k našej optickej sieti je bezstarostné. Službu privedú naši technici až k Vám domov prostredníctvom optického vlákna za bezkonkurenčne najnižší zriaďovací poplatok. Žiadne ďalšie náklady ani starosti – len mesačný poplatok za službu v sume balíčka, ktorý si vyberiete. U nás neúčtujeme nezmyselné marže, príplatky, ani nezazmluvňujeme splácanie predraženého hardvéru, ktorý počas obdobia využívania služieb u konkurencie často niekoľkonásobne preplatíte.

Rovnako sa nemusíte báť uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené a stabilné počas celej doby ich využívania – internet bez skrytých háčikov.

Pre lepší prehľad o vašom aktuálnom pripojení a o správnom fungovaní zariadení sme pre vás pripravili tieto tipy

Ako nastaviť router, Všetko o wifi pripojení a zariadeniach pre bezdrôtovú sieť

Vďaka stabilnému internetu a najmodernejšej technológii sa môže pripojiť celá Vaša rodina. Prečítajte si viac o Wi-Fi zariadeniach, ktoré používame.

Zaujímavosti a dôležité veci o WiFi routroch nájdete v tomto v tomto článku.

blank

Urobte si test svojho internetového pripojenia a porovnajte ho s našou ponukou

Otestujte pripojenie, ktoré aktuálne doma využívate a porovnajte ho s našou ponukou. Vyššia rýchlosť za rovnakú cenu ako teraz platíte, alebo rovnaká rýchlosť lacnejšie?
Presvedčte sa sami rýchlym testom a pozrite si ponuku našich balíkov.

blank

Vysokorýchlostný optický internet na doma

blank

Overte si dostupnosť našich služieb vo Vašej lokalite a vyberte si z ponuky balíkov pre každého. Dostupné rýchlosti až 800 Mbit/s a základný balík už od 12,90€ mesačne. Optický internet od Dobrý net je neobmedzený vysokorýchlostný internet, pripojený prostredníctvom optického vlákna, ktoré nahrádza staršie metalické vlákno a poskytuje násobne rýchlejšie a spoľahlivejšie pripojenie, než kedykoľvek predtým.

Vyberte si z ponuky služieb neobmedzeného optického internetu Dobrý net a užívajte si stabilné a vysokorýchlostné pripojenie aj u Vás doma. Vesmírne rýchlosti optického internetu za dostupné ceny neustále rozširujeme do nových lokalít regiónu Trnava. Klientom prinášame balíky optického internetu a IPTV za bezkonkurenčné ceny.

Máte otázky alebo pochybnosti? Neváhajte nás kontaktovať a radi na Vaše otázky odpovieme. Objednávku optického internetu si môžete vytvoriť aj online prostredníctvom nášho webového formulára – termín inštalácie s Vami dohodneme do 24 hodín. Kvalitné servisné služby a stabilné internetové pripojenie v reálnych rýchlostiach za najvýhodnejšie ceny – to je internetový provider Dobrý net.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)