Vyberte si z ponuky internetu Dobrý net

Objednajte online

Garantované linky

Pripojte sa na internet bez rizika výpadkov s garantovanou službou Dobrý net

V tomto článku sa dočítate všetko o ponuke služby garantovaná linka Dobrý net, kedy je potrebné použiť garantovanú linku a s čím Vám táto služba dokáže pomôcť pri Vašom podnikaní.

aký je rozdiel medzi garantovanou a bežnou linkou

Garanované linky sú určené ako pre profesionálne využitie, napríklad pre aplikácie, ktoré vyžadujú veľmi rýchle linky s garantovanými vlastnosťami alebo záložnú dátovú linku s automatickým pripojením, rovnako tak aj pre všetkých zákazníkov, ktorí hľadajú najvyššiu úroveň spoľahlivosti a kvality služby. Garantované linky sú tiež vhodné pre pripojenie veľkých sietí, alebo firiem s veľkým počtom užívateľov.

Aký je rozdiel pri garantovanom internete:
1. Online podpora pre servis 24/7. Rýchlosť servisu v prípade výpadku alebo problémov pri garantovanej linke je do pár hodnín. Dovoláte sa nám aj mimo pracovnej doby a Váš problém riešime okamžite
2. Garancia vždy dostupnej rýchlosti a kvality linky. Bežný internet je agregovaný, čo znamená, že pri najväčšom vyťažení je určitý pokles rýchlosti. Pri garantovanej linke, ako už z názvu vyplýva, Vám garantujeme stabilitu rýchlosti.
3. Záloha pripojenia – prípade zlyhania primárneho pripojenia sa prepne internetové pripojenie na sekundárne pripojenie do niekoľkých sekúnd.

Internet mení vaše podnikanie k lepšiemu

V súčasnosti využívajú online služby všetci, od obchodných partnerov, koncových zákazníkov až po zamestnancov. Pripojenie je nevyhnutné aj pre prístup k dôležitým aplikáciám a službám prevádzkovaných mimo sieť zákazníka. My Vám ponúkame kvalitné pripojenie do internetu, ktoré umožní užívateľom plnohodnotne využívať všetky služby, ktoré sú na internete závislé. Firma sa tak môže bez obáv zamerať na svoje hlavné obchodné aktivity.

Garantované pripojenie je teda vhodné všade tam, kde je vyžadovaná garancia základnej rýchlosti a prípadný servis v krátkej dobe. Garantované linky sú symetrické a priepustnosť v oboch smeroch je zaručená.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane. Pri online objednávke teraz prvý mesiac zadarmo!

blank

Aká je naša garantovaná linka

S garantovanou linkou od spoločnosti Dobrý net Vám zaručíme nepretržitý dátový tok bez výpadkov, vďaka záložným zdrojom a rýchly servis do pár hodín od nahlásenia problému. Ku garantovanej linke dostanete od nás aj verejné IP adresy, aby ste si mohli zriadiť službu VPN a spoľahlivo sa pripájať na svoju pracovnú vzdialenú plochu. Ani pri garantovanej linke nie sú žiadne dátové limity, FUP ani iné obmedzenia.

Výhody služby garantovaná linka

GARANCIA RÝCHLOSTI A DOSTUPNOSTI:

Pri využití garantovanej linky máte vždy garantovanú prenosovú rýchlosť. Pripojenie zároveň nie je agregované, čo znamená, že prenosová rýchlosť nekolíše v závislosti od vyťaženia infraštruktúry. Ako súčasť služby pre vás zriaďujeme aj záložné pripojenie, na ktoré sa automaticky presmeruje celá prevádzka v prípade výpadku primárneho pripojenia. To znamená, že vaša služba bude dostupná aj počas riešenia problému s primárnou linkou.

NAJVYŠŠIA BEZPEČNOSŤ:

V súčasnej dobe majú dáta nevyčíslitelnú hodnotu, najmä pre firemných klientov. S našou garantovanou linkou sa vďaka zabezpečeniu, prostredníctvom VPN spojenia, o svoje dáta nemusíte viac báť. V našej spoločnosti Vám radi pomôžeme so správnym nastavením zabezpečenia sietí, vyhľadáme a opravíme všetky slabé miesta a navrhneme riešenie pre zabezpečenú komunikáciu.

SERVIS JE PRIORITOU:

Garantovaná linka je prémiová internetová služba a preto k nej aj takto pristupujeme. V prípade výpadku služby či iných problémov dostávate prioritný servis, čo znamená, že naši technici sa najskôr venujú vašej službe.

Čo Vám táto služba prinesie?

Pripojenie do siete internet s garantovanými parametrami a záložnou internetovou linkou v prípade výpadku, vhodné pre firemných zákazníkov s nárokmi na rýchlu a stabilnú komunikáciu. S garantovaným servisom a zákazníckou podporou.

blank

Internet na doma s rýchlosťou optiky môže byť Váš ešte dnes!

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Trnave a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak nevieme akú rýchlosť internetového pripojenia aktuálne využívate, urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Načo sa uspokojiť s pomalým internetom, keď u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti dostupné v celej Trnave. Vysokorýchlostný internet bez obmedzení môže byť Váš už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)