Raketový internet
kdekoľvek a pre každého

Vyberte si z ponuky bezdrôtového internetu a objednajte online za pár sekúnd.

Bezdrôtový internet na doma, aj na chatu

Balíky služieb bezdrôtového internetu.

RAKET MINI

Sťahovanie:20 Mbit/s

Surfovanie:20 Mbit/s

Odosielanie:4 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba12,90 €

mesačne

RAKET KLASIK

Sťahovanie:40 Mbit/s

Surfovanie:40 Mbit/s

Odosielanie:6 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie:60 Mbit/s

Surfovanie:60 Mbit/s

Odosielanie:8 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba19,90 €

mesačne

RAKET MAXI

Sťahovanie:80 Mbit/s

Surfovanie:80 Mbit/s

Odosielanie:10 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba27,90 €

mesačne

Zoznam obcí a miest s dostupným pokrytím

Momentálne je Raketový internet od Dobrý net k dispozícii v meste Trnava a obciach Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Bučany, Čachtice, Dolné Dubové, Dolné Orešany, Hrnčiarovce, Horné Orešany, Košolná, Krupá – Potôčky, Modranka, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Trakovice, Trnava – Kopánka, Trstín, Zeleneč a Zvončín. Pre veľký záujem klientov o naše služby sme rozšírili pokrytie už aj na mesto Hlohovec, Piešťany a obce Ostrov, Veľké Orvište, Banka a Moravany nad Váhom. Pokrytie postupne rozširujeme aj do ďalších miest a obcí v okolí mesta Trnava a Piešťany.

Internet Dobrý net cieli ponukou rýchleho a spoľahlivého Raketového internetu najmä do lokalít, kde nie je zavedená optika, resp. na miesta kde by si zavedenie optickej siete vyžadovalo zdĺhavé a nákladné práce na pozemku.

Pre lepší prehľad o vašom aktuálnom pripojení a o správnom fungovaní zariadení sme pre vás pripravili tieto tipy

Prečítajte si viac o internete cez WiFi. Vyberte správny router.

Najmodernejšia bezdrôtová technológia prinesie internet kdekoľvek ho potrebujete. Vyberte vhodný router, umiestnite ho na správne miesto a predíďte tak spomaleniu Vášho pripojenia. Prečítajte si viac o WiFi zariadeniach, ktoré používame.

Zaujímavosti a dôležité veci o Wi-Fi routroch nájdete v tomto v tomto článku.

Urobte test svojho internetového pripojenia a porovnajte ho s našou ponukou

Otestujte pripojenie, ktoré aktuálne doma využívate a porovnajte ho s našou ponukou. Vyššia rýchlosť za rovnakú cenu ako teraz platíte, alebo rovnaká rýchlosť lacnejšie?
Presvedčte sa sami rýchlym testom a pozrite si ponuku našich balíkov.

blank

STABILNÝ BEZDRôTOVÝ INTERNET NA DOMA

blank

Dobrý net zabezpečuje vysoké rýchlosti aj v lokalitách, kde nie je dostupná optická sieť. Garantujeme stabilné internetové pripojenie bez výpadkov a obmedzení v rýchlostiach až 100 Mbit/s. Bezdrôtový internet je najrozšírenejší spôsob prevedenia internetového pripojenia na Slovensku, jeho inštalácia trvá len desiatky minút a náklady na takéto pripojenie sú oproti optickej prípojke neporovnateľne nižšie.

Raketové rýchlosti bezdrôtového internetu na doma či na chatu, vhodného do lokalít, kde ešte nie je dostupná optická sieť, za najvýhodnejšie ceny. Vďaka najmodernejšej technológii a hardvéru ktorý využívame je naše pripojenie stabilné a bez výpadkov. Vyberte si z ponuky služieb neobmedzeného internetu Dobrý net a my s Vami dohodneme obhliadku už do 24 hodín od objednávky.

Bezdrôtové pripojenie vyžaduje len pár minút práce nášho technika – pre pripojenie je potrebná len vonkajšia anténa a vnútorný WiFi router, na ktorý môžete bezdrôtovo pripojiť naraz až 10 zariadení v domácnosti. Bez výkopov, vŕtania či skrytých dodatočných poplatkov za inštaláciu. Poskytujeme skutočné rýchlosti internetu, ktoré nájdete v ponuke našich služieb. Vyberte si balík služieb podľa Vašich požiadaviek a objednajte si najvýhodnejší internet online, z pohodlia domova.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)