Raketový internet prichádza k vám domov

Vyberte si z ponuky neobmedzeného internetu a objednajte online za pár sekúnd.

Neobmedzený internet na doma, aj na chatu

Ponuka balíčkov internetových programov

RAKET MINI

Sťahovanie:15 Mbit/s

Surfovanie:15 Mbit/s

Odosielanie:2 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba11,90 €

mesačne

RAKET KLASIK

Sťahovanie:30 Mbit/s

Surfovanie:30 Mbit/s

Odosielanie:4 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie:50 Mbit/s

Surfovanie:50 Mbit/s

Odosielanie:6 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba19,90 €

mesačne

RAKET MAXI

Sťahovanie:70 Mbit/s

Surfovanie:70 Mbit/s

Odosielanie:7 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba27,90 €

mesačne

RAKET PREMIUM

Sťahovanie:100 Mbit/s

Surfovanie:100 Mbit/s

Odosielanie:10 Mbit/s

Zriadenie:ZADARMO

WiFi Router:ZADARMO

iba41,90 €

mesačne

Zoznam obcí a miest dostupného pokrytia

Momentálne je Dobrý net k dispozícii v meste Trnava a obciach Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Bučany, Dolné Dubové, Dolné Orešany, Hrnčiarovce, Horné Orešany, Košolná, Krupá – Potôčky, Modranka, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Trakovice, Trstín, Zeleneč a Zvončín. Pre veľký záujem klientov o naše služby sme rozšírili pokrytie už aj na mesto Piešťany a obce Ostrov a Veľké Orvište, Banka a Moravany nad Váhom. Postupne budeme pokrytie rozširovať do okolitých obcí.

Internet Dobrý net cieli ponukou rýchleho a spoľahlivého Raketového internetu najmä do lokalít, kde nie je zavedená optika, prípadne na miesta kde by zavedenie optickej siete znamenalo neželané rozkopávanie pozemku. Svojou ponukou vysokorýchlostného internetu za dostupnú cenu chceme vyjsť v ústrety každej domácnosti či firme, preto aktívne rozširujeme dostupnosť Dobrého netu aj do ďalších miest a obcí v okolí mesta Trnava a Piešťany.

Pre lepší prehľad o vašom aktuálnom pripojení a o správnom fungovaní zariadení sme pre vás pripravili tieto tipy

Ako nastaviť router. Všetko o wifi pripojení a zariadeniach pre bezdrôtovú sieť

Vďaka stabilnému internetu a najmodernejšej technológii sa môže pripojiť celá Vaša rodina. Prečítajte si viac o WiFi zariadeniach, ktoré používame.

Zaujímavosti a dôležité veci o WiFi routroch nájdete v tomto v tomto odkaze.

Urobte si test svojho internetového pripojenia a porovnajte ho s našou ponukou

Otestujte si pripojenie, ktoré aktuálne doma využívate a porovnajte ho s našou ponukou. Vyššia rýchlosť za rovnakú cenu ako teraz platíte, alebo nižšia cena za rovnakú rýchlosť?
Aj tieto podmienky si môžete u nás vyskladať.

PREČO SI OBJEDNAŤ INTERNET DOBRÝ NET?

Vyberte si z ponuky služieb neobmedzeného internetu Dobrý net a my s Vami dohodneme obhliadku už do 24 hodín od objednávky. Raketové rýchlosti bezdrôtového internetu v ponuke už od 11,90€ . Internet cez WiFi je vhodný ako interet na doma alebo na chatu. Vďaka kvalitnej technológii, ktorú využívame budete mať stabilné pripojenie za najlepšie ceny kdekoľvek v rámci pokrytia.

Dobrý net vďaka najmodernejšej technológii ponúka rýchlosti optiky aj v lokalitách, kde nie je dostupná optická sieť. Zaručujeme Vám stabilné internetové pripojenie bez výpadkov a obmedzení v rýchlostiach až 70 Mbit/s. Bezdrôtový internet je najrozšírenejší spôsob prevedenia internetového pripojenia na Slovensku. Je výhodný pre rodinné domy aj na miestach, kde internet prostredníctvom optiky nie je dostupný. Pripojenie bezdrôtovo narozdiel od optickej prípojky trvá len chvíľu a náklady na pripojenie sú neporovnateľne nižšie..

Načo si prekopávať pozemok a trápiť sa s budovaním prípojky, prípadne čakať na vybudovanie siete aj vo Vašej obci. Pripojte sa do siete internet bezdrôtovo. Náš internetc cez WiFi má inštaláciu do 24 hodín a bez veľkých zásahov do Vašej stavby. Technik Vám zadarmo nainštaluje vonkajšiu anténu a vnútorný WiFi router, na ktorý môžete bezdrôtovo pripojiť naraz až 10 zariadení v domácnosti. Žiadne skryté poplatky u nás nehladajte. Poskytujeme skutočné rýchlosti internetu, ktoré nájdete v ponuke našich služieb. Vyberte si balíček podľa Vašich požiadaviek a objednajte online ešte dnes.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)