Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Dolné Orešany

Prichádza ku Vám vysokorýchlostné pripojenie ktoré splní očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov

Aj pre obec Dolné Orešany je dostupné najrýchlejšie internetové pripojenie prostredníctvom bezdrôtovej technológie. Rýchlosť a stabilita je našou prioritou a prioritou našej siete. Dobrý net aj v obci Dolné Orešany ponúka internetové pripojenie navrhnuté tak, aby presne vyhovovalo požiadavkám našich klientov. Pripojte sa na opticky rýchly internet ešte dnes. Internet s rýchlosťou optiky v obci Dolné Orešany. rýchlosť až 100 Mbit/s už od 11,90€. Neobmedzený internet pre Trnavu a okolie.

Je dôležité môcť sa spolahnúť na svoj internet

Aj napriek tomu, že život na dedine je pre veľa ľudí lepší, ako vo veľkom meste, má aj svoje nevýhody. K tým patrí aj slabá ponuka internetového pokrytia. Optická sieť je dlhodobo výsada hlavne veľkých miest a predmestí. V obci Dolné Dubové je dostupná ponuka providera Dobrý net, ktorý prináša neobmedzený internet, ktorý sa vyrovná rýchlosťami optickému internetu. Neplaťte vysoké ceny za služby Vášho aktuálneho poskytovateľa internetového pripojenia, ak nie ste spokojný s kvalitou siete. U nás dostanete najrýchlejší internet s rýchlosťou až 100Mbit/s, s inštaláciou zadarmo a pripojením už do 24 hodín od objednávky.

Pripojte svoju domácnosť na internet bezdrôtovo

Pre pripojenie do našej siete používame bezdrôtovú technológiu FWA 5GHz. Pri tomto spôsobe pripojenia sa na strechu nainštaluje malá anténa na príjem signálu a WiFi router do vnútra domu z ktorého už sa môžete pripojiť buď káblom alebo bezdrôtovo na všetky Vaše zariadenia. Na wifi router, ktorý máme v ponuke môžete bezdrôtovo pripojiť naraz až 10 zariadení. Neobmedzený internet Dobrý net v Dolných Orešanoch môže byť Váš už do 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Výhodné rýchlosti internetu pre Vaše podnikanie

Bezdrôtové pripojenie do internetovej siete pre firemných zákazníkov dostupné už aj v obci Dolné Orešany. Pripojte Vašu firmu do 24 hodín na najrýchlejší bezdrôtový internet vo Vašej obci a buďte nepretržite v kontakte so svojimi klientmi bez výpadkov pripojenia. Pre firmy je kvalitný internet naozaj dôležitý a stabilné pripojenie je základ pre bezproblémové fungovanie a plynulý chod spoločnosti. U nás si vyberiete z ponuky internetových balíčkov na mieru aj pre firemných klientov

To najlepšie telekomunikačné riešenie, pre každú domácnosť

Snažíme sa pravideľne vylepšovať naše služby aby sme uspokojily potreby aj tých najnáročnejších klientov. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v Trnave, Piešťanoch a okolí, pripájame našich klientov bezdrôtovo len na krátke vzdialenosti. To zaistí stabilné pripojenie bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Narozdiel od iných providerov nespomalujeme rýchlosti po prečerpaní dát, čo znamená, že náš internet je neobmedzený a rýchlosť je rovnaká stále. Vyberte si jeden z ponuky našich internetových balíčkov a surfujte, hrajte online hry, či sťahujte videá bez obmedzení aj v obci Dolné Orešany.

Dobrý net prináša rýchlosti optiky za super ceny

Bežný spotrebiteľ na svoje fungovanie využíva priemerne rýchlosť 50Mbit/s. Táto rýchlosť pripojenia je dostačujúca na bežné surfovanie po internete, čítanie mailov či sledovaní videí. S nami budete mať najvyššiu možnú rýchlosť bezdrôtového pripojenia, stabilný internet bez výpadkov a neobmedzené dáta za najlepšiu cenu v lokalite Dolné Orešany.

blank

Raketový internet dostupný ihneď

Objednávku internetu v Trnave a okolí môžete urobiť jednoducho prostredníctvom online formulára alebo telefonicky na našej zákazníckej linke. Vyberte si z ponuky internetových balíkov službu, ktorá naviac spĺňa vaše požiadavky. Váš internet Vám nainštalujeme do 24 hodín od objednávky s WiFi routerom zadarmo. Neváhajte a objednajte si najrýchlejší internet ešte dnes.

Naši zákazníci v obci Dolné Orešany odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)