Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Dolné Orešany

Prichádza ku Vám vysokorýchlostné pripojenie ktoré splní očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov

Aj pre obec Dolné Orešany je dostupné najrýchlejšie internetové pripojenie prostredníctvom bezdrôtovej technológie. Rýchlosť a stabilita je našou prioritou a prioritou našej siete. Dobrý net aj v obci Dolné Orešany ponúka internetové pripojenie navrhnuté tak, aby presne vyhovovalo požiadavkám našich klientov. Pripojte sa na opticky rýchly internet ešte dnes. Internet s rýchlosťou optiky v obci Dolné Orešany rýchlosť až 100 Mbit/s dostupný pre každého. Neobmedzený internet pre Trnavu a okolie.

Spoľahlivé WiFi pripojenie

Aj do domácností v Dolných Orešanoch prinášame možnosť bezdrôtového pripojenia s rýchlosťou až do 100 Mbit za sekundu. Internet s rýchlosťou optiky nainštalujeme bez výkopov a ťahania optického kábla iba prostredníctvom malého príjmača umiestneného na Vašej streche. Ponúkame Vám stabilnú internetovú službu s vysokou rýchlosťou, ktorá uspokojí aj náročných klientov, či viac zariadení v domácnosti súčasne. Vďaka najmodernejšej technológii a dobrému pokrytiu signálom naše pripojenie nie je obmedzené ani v nepriaznivom počasí.

Pripojte svoju domácnosť na internet bezdrôtovo

Pre zabezpečenie pripojenia používame bezdrôtovú technológiu FWA 5GHz. Pri tomto spôsobe pripojenia sa na strechu Vášho domu nainštaluje malá anténa na príjem signálu a spojí sa s WiFi vo Vašej domácnosti, z ktorého môžete pripojiť k internetu všetky Vaše zariadenia buď káblom alebo bezdrôtovo. Na WiFi router, ktorý máme v ponuke môžete bezdrôtovo pripojiť naraz až 10 zariadení. Neobmedzený internet Dobrý net v Dolných Orešanoch môže byť Váš už do 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Výhodné pripojenie aj pre Vaše podnikanie

Bezdrôtové pripojenie do internetovej siete je v obci Dolné Orešany dostupné aj pre firemných zákazníkov. Rozumieme, že pre Váš biznis je kvalitný a stabilný internet so spoľahlivou podporou naozaj dôležitý a je dôležitým pilierom pre bezproblémové fungovanie a plynulý chod spoločnosti. U nás si jednoducho vyberiete z ponuky internetových balíčkov alebo Vám vytvoríme individuálnu ponuku na mieru, podľa Vašich potrieb.

Rýchly a výhodný internet na doma

Naše služby pravidelne vylepšujeme inováciami hardvéru, aby sme uspokojily potreby aj tých najnáročnejších klientov. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v Trnave, Piešťanoch a okolí, pripájame našich klientov bezdrôtovo len na krátke vzdialenosti. Táto stratégia zaisťuje vysokostabilné pripojenie bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Narozdiel od mnohých iných providerov nespomaľujeme rýchlosti po prečerpaní dát, takže náš internet je neobmedzený. Vyberte si z ponuky našich internetových balíkov a surfujte, hrajte online hry, streamujte videá či komunikujte cez videočet bez obmedzení aj v obci Dolné Orešany.

Rýchlosť optiky za výhodné ceny

Bežný spotrebiteľ na svoje fungovanie využíva priemerne rýchlosť 50Mbit/s. Táto rýchlosť pripojenia je dostačujúca na bežné surfovanie po internete, mailing, videočet či sledovanie a streamovanie videí. Dobrý net ponúka vďaka najmodernejším technológiám najvyššiu možnú rýchlosť bezdrôtového pripojenia, stabilný internet bez výpadkov a neobmedzené dáta za najlepšiu cenu v lokalite Dolné Orešany.

blank

Raketový internet dostupný ihneď

Objednávku internetu v Trnave a okolí môžete urobiť jednoducho prostredníctvom online formulára alebo telefonicky na našej zákazníckej linke. Vyberte si z ponuky internetových balíkov službu, ktorá naviac spĺňa vaše požiadavky. Váš internet Vám nainštalujeme do 24 hodín od objednávky s WiFi routerom zadarmo. Neváhajte a objednajte si najrýchlejší internet ešte dnes.

Naši zákazníci v obci Dolné Orešany odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)