Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Trnava

Najvýhodnejšie internetové pripojenie v Trnave a okolí

Hľadáte vysokorýchlostné internetové pripojenie v Trnave? U nás ste na správnom mieste! Pripojte sa k stovkám spokojných klientov v Trnave a užívajte si pripojenie bez obmedzení s rýchlosťami optiky už do 24 hodín od objednávky.

Vychutnajte si rýchlosť optiky aj u Vás doma

Vysokorýchlostné internetové pripojenie Dobrý net ponúka v meste Trnava vysokú stabilitu pripojenia vďaka použitiu najmodernejšieho hardvéru a technológie. Ponuku balíkov sme vyskladali presne podľa požiadaviek našich klientov, aby si u nás vybral naozaj každý – či už hľadáte internetové pripojenie pre náročného jednotlivca alebo veľkú rodinu. Raketový internet je dostupný v celej Trnave a okolitých obciach za ceny pre každého.

Dobrý net – najvýhodnejší internet v regióne Trnava, prináša rýchlosti optiky aj na miestach, kde nie je vybudovaná optická sieť. Užívajte si stabilné pripojenie do 24 hodín od objednávky.

Ponuka internetových balíkov, z ktorej si vyberie naozaj každý!

Či ste bežný užívateľ, alebo náročný hráč, s nami sa Vám už nestane, že Váš internet bude mať výpadky alebo sa pripojenie spomalí. Vysokorýchlostný internet prinášame do Vašej domácnosti prostredníctvom najmodernejšej technológie, vďaka ktorej na kvalitu pripojenia nemajú vplyv ani zmeny počasia. Internet v Trnave Dobrý net je samozrejme dátovo neobmedzený. Overte si dostupnosť optického internetu s rýchlosťou až 800Mbit/s alebo využite možnosť spoľahlivého bezdrôtového raketového pripojenia 100Mbit/s.

Pridajte sa aj vy do našej internetovej rodiny so stovkami spokojných klientov od roku 2016.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Zlepšite svoje podnikanie so stabilným internetom pre firmy

Nech už podnikáte v akomkoľvek segmente, spoľahlivé internetové pripojenie je neodmysliteľnou súčasťou biznisu. Mnoho spoločností sídli v lokalitách, kde ešte nebola vybudovaná optická sieť a optické pripojenie nie je dostupné. Využitím najnovších technológií Dobrý net ponúka ako alternatívu bezdrôtové pripojenie, ktoré dosahuje rýchlosti optiky s vysokou mierou spoľahlivosti a stability aj v náročných podmienkach. V prípade záujmu o spoľahlivé bezdrôtové pripojenie v Trnave alebo okolí, kontaktujte nás a my Vám vytvoríme ponuku na mieru, presne podľa požiadaviek Vášho podnikania.

Ako si vybrať správne internetové pripojenie?

Bezdrôtové pripojenie, inak známe ako pripojenie vzduchom, je najlepšou voľbou pre užívateľov v Trnave a okolí, na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v lokalite, pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti, maximálne do troch kilometrov. Takéto pripojenie zabezpečuje, že internet vykazuje vysokú mieru stability bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Pozrite si ponuku našich internetových balíkov, z ktorej si určite vyberiete. Najvýhodnejší internet na doma v Trnave a okolí, to je Dobrý net!

Ako si objednať internet na doma?

Vyberte si z balíkov služieb internetu OPTIK alebo RAKET, vyplňte objednávku online a my Vás kontaktujeme aby sme spoločne dohodli detaily. V prípade, že máte akékoľvek otázky k pripojeniu Dobrý net a nenašli ste odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo sa zastavte osobne u nás (v predajni Astrasat – A. Žarnova v Trnave). Radi Vás uvidíme, poradíme a zodpovieme Vaše otázky.

blank

Internet na doma s rýchlosťou optiky môže byť Váš ešte dnes!

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Trnave a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak nevieme akú rýchlosť internetového pripojenia aktuálne využívate, urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Načo sa uspokojiť s pomalým internetom, keď u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti dostupné v celej Trnave. Vysokorýchlostný internet bez obmedzení môže byť Váš už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)