Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Trnava

Najrýchlejšie internetové pripojenie v Trnave a okolí

Hľadáte vysokorýchlostné internetové pripojenie v Trnave? U nás ste na správnom mieste! Neobmedzený internet pre Trnavu a okolie mieri raketovou rýchlosťou aj do Vašej domácnosti. Pripojte sa k stovkám spokojných klientov v Trnave a surfujte bez obmedzení s rýchlosťami optiky už do 24 hodín od objednávky. Internet Dobrý net je dostupný v meste Trnava a okolí.

Vychutnajte si rýchlosť optiky aj u Vás doma so stabilným internetom

Vysokorýchlostné internetové pripojenie Dobrý net je prioritne určené pre domácnosti. Zostavili sme ponuku balíčkov presne podľa požiadaviek našich klientov, aby si u nás vybral naozaj každý. Či už hľadáte internetové pripojenie pre jednotlivca alebo celú rodinu, u nás si určite vyberiete. Neobmedzený internet už od 11,90€ je dostupný v celej Trnave a okolitých obciach. Objednajte si službu ešte dnes a zriadenie máte zadarmo! Cenovo dostupný internet v Trnave prináša rýchlosti optiky aj na miestach, kde optický internet nie je dostupný. Užívajte si stabilné pripojenie do siete internet už 24 hodín od objednávky.

Ponuka internetových balíkov, z ktorej si vyberie naozaj každý!

Či už využívate internet na surfovanie, posielanie mailov, sledovanie videí alebo pre náročnejších na hranie online hier, s nami sa Vám už nestane, že Váš internet bude mať výpadky alebo sa spomalí po prečerpaní dát. Vysokorýchlostný internet prinášame do Vašej domácnosti prostredníctvom najmodernejšej technológie, vďaka čomu na jeho kvalitu nemajú vplyv ani zmeny počasia. Internet v Trnave Dobrý net je dátovo neobmedzený, čo znamená, že počas celej doby využívania služby je vaša rýchlosť stabilná a nikdy Vám ju nespomalíme. Rýchlosti optického internetu sú teraz dostupné už od 11,90€ s inštaláciou zadarmo. Trnava a okolie nám hlási stovky spokojných užívateľov už od roku 2016. Pridajte sa aj vy do našej internetovej rodiny a užívajte si s rodinou stabilné vysokorýchlostné pripojenie ešte dnes.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Zlepšite svoje podnikanie so stabilným internetom pre firmy

V dnešnej dobe je pre podnikanie naozaj dôležité byť v neustálom kontakte so zákazníkom. Či už riešite mailovú komunikáciu alebo chcete dať svetu o sebe vedieť prostredníctvom internetovej stránky, je pre Vás nevyhnutné mať stabilný internet bez výpadkov. Veľa firiem sa nachádza v lokalitách, kde ešte nie je dostupné optické pripojenie. Najlepšou alternatívou je internet Dobrý net, ktorý prináša rýchlosti optiky aj bez nutnosti optickej siete. Ak máte záujem pripojiť ku nám svoju firmu v Trnave alebo okolí, kontaktujte nás a my Vám vytvoríme ponuku na mieru, presne podľa Vašich požiadavkov.

Ako si vybrať správne internetové pripojenie?

Bezdrôtové pripojenie, inak známe ako pripojenie vzduchom, je najlepšou voľbou pre domácnosti a firmy v Trnave a okolí, na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v lokalite, kde pôsobíme, pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti, maximálne do troch kilometrov. Takéto pripojenie zabezpečuje, že internet je stabilný a bez výpadkov po celú dobu využívania našej služby. Rovnako poskytujeme naším klientom vysokorýchlostné internetové pripojenie, pre náročných klientov s rýchlosťami až 70 Mbit/s už od 11,90€ mesačne. Pozrite si ponuku našich internetových balíčkov, z ktorej si určite vyberiete. Internet na doma v Trnave a okolí, to je Dobrý net!

Ako si objednať internet na doma?

Nezáleží, či hľadáte internet na prácu alebo zábavu. U nás si vyberiete balíček internetového pripojenia presne na mieru. Stačí vyplniť objednávku online a my Vás kontaktujeme, aby sme spoločne vybrali termín inštalácie, ktorý Vám najviac vyhovuje. V prípade, že máte k internetovému pripojeniu Dobrý net ešte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo sa zastavte osobne u nás na predajni Astrasat v Trnave a my Vám radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

blank

Internet na doma s rýchlosťou optiky môže byť Váš ešte dnes!

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Trnave a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak nevieme akú rýchlosť internetového pripojenia aktuálne využívate, urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Načo sa uspokojiť s pomalým internetom, keď u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti dostupné v celej Trnave. Vysokorýchlostný internet bez obmedzení môže byť Váš už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)