Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Ostrov

Kvalitné pripojenie s rýchlosťou optiky dostupné kdekoľvek

Kvalitné pripojenie s rýchlosťou optiky dostupné v Piešťanoch a okolí. Využite služby poskytovateľa vyokorýchlostného internetu v lokalite Ostrov ešte dnes.

Vychutnajte si rýchlosť optiky aj u Vás doma so stabilným internetom

Aj v lokalite Ostrov pri Piešťanoch je dostupný internet Dobrý net za tie najlepšie ceny. Optický internet je dlhú dobu výsadou hlavne veľkých miest a predmestí. V poskytovaní tejto služby provideri vo vidieckych oblastiach stále zaostávajú. Aj v obci Ostrov je viacero internetových poskytovateľov, ktorých služby ale nespĺňajú požadované štandardy, alebo je služba príliš drahá. Dobrý net prináša opticky rýchly internet aj do lokalít, kde optické pripojenie nie je dostupné. Využite aj vy ponuku internetových balíkov na mieru za tie najlepšie ceny v tejto lokalite.

Ponuka raketového internetu, z ktorej si vyberie naozaj každý

Raketový internet Dobrý net prichádza s ponukou vysokorýchlostného internetu aj do obce Ostrov pri Piešťanoch. Pridajte sa aj Vy k stovkám spokojných klientov providera Dobrý net a surfujte bez obmedzení s rýchlosťou až 100 Mb/s už od 11,90€ mesačne. Stabilné bezdrôtové pripojenie je vďaka najmodernejšej technológii, ktorú využívame úplne bez výpadkov internetového signálu.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Neobmedzený internet na doma po celú dobu

Aj v dnešnej dobe je veľa internetových provider, ktorí Vám sľubujú vysoké rýchlosti, ale realita je úplne iná. Garantoval Vám Váš poskytovateľ rýchlosť až 100Mb/s ale po prečerpaní limitu máte problém aj s načítaním bežnej stránky? U nás sa toho báť nemusíte. Internet Dobrý net je neobmedzený, čo znamená, že Vám púšťame skutočné rýchlosti bez spomalení po celú dobu poskytovania služby. V prípade, že neviete aké rýchlosti Vám poskytuje Váš aktuálny provider, môžete si svoju rýchlosť otestovať prostredníctvom Speed testu na našich stránkach a vybrať si z ponuky našich balíkov službu ktorá je výhodnejšia. Načo platiť viac za menej, keď u nás môžete mať tú istú rýchlosť za lepšie peniaze.

To najlepšie pre firemných klientov

Internet pre firemných kliento je častokrát predražená služba, ktorá nepĺňa predstavy klienta. U nás vieme, že stabilné pripojenie je pre firmu v dnešenej dobe prvoradé pre dobré fungovanie. Buďte v nepretržitom kontakte so svojím klientom a zviditeľnite svoju firmu v online svete, vďaka stabilnému a rýchlemu internetovému pripojeniu od poskytovateľa internetu Dobrý net ešte dnes aj v lokalite Ostrov pri Piešťanoch. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám vytvoríme ponuku presne na mieru pre pre Vaše podnikanie.

Online už do 24 hodín

Internet Dobrý net poskytuje svoje služby na kľúč. Stačí si vybrať balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje a vytvoriť svoju objednávku online. Prípadne nás kontaktujte telefonicky a my Vám radi s objednávkou pomôžeme. Po vytvorení objednávky Vás kontaktujeme a dohodne termín inštalácie, ktorý Vám najviac vyhovuje. Následne Vás navštívi náš technik a službu môžete využívať už v ten deň. Inštalácia a router je u nás zadarmo. Vyberte si aj vy opticky rýchly internet v obci Ostrov a buďte online do 24 hodín od objednávky.

blank

Bezdrôtový internet je správna voľba

Počet záujemcou o bezdrôtový internet stále narastá. Jedná sa hlavne o lakality kde nie je dostupná optická sieť. Dobrý net aj v Ostrove ponúka vysokorýchlostný internet pripojený prostredníctvom vysielača a antény, prenášaný vzduchom. Internet od nás ponúka prenosovú rýchlosť až 100Mbit/s a narozdiel od iných providerov s ponukou bezdrôtového pripojenia, naše zariadenia nestrácajú signál a stabilitu ani pri zlých poveternostných vplyvoch. Kvalitné internetové pripojenie v sieti Dobrý net je tá správna voľba, ak chcete mesačne ušetriť na poplatkoch a využívať stabilnú telekomunikačnú službu.

Naši zákazníci v obci Ostrov odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)