Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Ostrov

Stabilné pripojenie s rýchlosťou optiky

Moderné bezdrôtové pripojenie s rýchlosťou optiky dostupné v Piešťanoch a okolí. Využite služby poskytovateľa Dobrý net a užívajte si výhody vysokorýchlostného internetu v lokalite Ostrov už do niekoľkých dní.

Stabilné pripojenie aj u Vás doma

Dobrý net zabezpečuje internetové služby najmodernejšou bezdrôtovou technológiou. Raketový internet s rýchlosťou optiky sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou. Naše riešenie je ideálne pre rodinné domy aj firmy, ktoré nemajú prístup k optickému internetu ale chcú rýchlu a stabilnú sieť. Ponúkame najmodernejšiu technológiu bezdrôtového pripojenia FWA 5GHz. Moderný hardvér a dobré pokrytie zabezpečí neobmedzené možnosti sťahovania súborov, sledovania filmov, streamovania videí alebo hrania online hier s výbornou stabilitou siete.

Ponuka internetu, z ktorej si vyberie každý

Ponuku našich balíkov a ceny služieb sme prispôsobili požiadavkám klientov. Inštalácia je za symbolický poplatok a k internetu od nás dostanete WiFi router, na ktorý viete bezdrôtovo pripojiť až desať zariadení vo Vašej domácnosti. V porovnaní s optickým internetom nemusíte čakať na prekopanie prípojky, ťahanie káblov a pripojenie máte zriadené do 24 hodín za zlomok ceny optickej prípojky. Rýchly a stabilný internet pre každého za dostupnú cenu – to je Dobrý net.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Najvýhodnejší internet na doma

Bezdrôtové pripojenie je najlepšou voľbou pre klientov v lokalitách, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v okolí Piešťan pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti. Bohaté pokrytie zabezpečuje, že internet vykazuje vysokú mieru stability bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Pozrite si ponuku našich internetových balíkov, z ktorej si určite vyberiete. Najvýhodnejší internet na doma v Piešťanoch a okolí, to je Dobrý net!

Dobrý net pre firemných klientov

Pri podnikaní je spoľahlivé internetové pripojenie neodmysliteľnou súčasťou dobrého fungovania biznisu. Mnoho spoločností sídli v lokalitách, kde ešte nebola vybudovaná optická sieť a optické pripojenie nie je dostupné, alebo provideri ponúkajú len veľmi malé rýchlosti s nestabilným signálom. Využitím najnovších technológií Dobrý net ponúka ako alternatívu kvalitné bezdrôtové pripojenie, ktoré dosahuje rýchlosti optiky s vysokou mierou spoľahlivosti a stability aj v náročných podmienkach. V prípade záujmu o spoľahlivé bezdrôtové pripojenie v Piešťanoch, kontaktujte nás a my Vám vytvoríme ponuku na mieru, presne podľa požiadaviek Vášho podnikania.

Dobrý net aj u Vás doma

Vyberte si z balíkov služieb internetu RAKET, vyplňte nezáväznú objednávku online a my Vás kontaktujeme aby sme spoločne dohodli detaily. V prípade, že máte akékoľvek otázky k pripojeniu Dobrý net a nenašli ste odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle 033 222 55 55, alebo sa zastavte osobne u nás (v predajni Astrasat – A. Žarnova v Trnave). Radi Vás uvidíme, poradíme a zodpovieme Vaše otázky.

blank

Najvýhodnejšie internetové pripojenie v lokalite Ostrov

Vytvorte si online nezáväznú objednávku, telefonicky spoločne prekonzultujeme ďalšie detaily k pripojeniu a odpovieme na Vaše otázky. Rýchly a stabilný internet Dobrý net môže byť Váš už do niekoľkých dní.

Naši zákazníci v obci Ostrov odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)