Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Zvončín

Neobmedzené pripojenie s rýchlosťou optiky u Vás doma

Kvalitné internetové pripojenie na internet v obci Zvončín prostredníctvom najmodernejšej technológie, ktoré prináša provider Dobrý net až ku Vám domov je neobmedzené a stabilné. Nenechajte sa obmedzovať ponukou aktuálneho providera, ktorá je častokrát predražená a sľubované rýchlosti sú nereálne. Pre spokojné užívanie internetu na doma aj v obci Zvončín nás neváhajte kontaktovať.

Internet Dobrý net je tu pre Vás

Aj keď vo veľkých mestách a na predmestiach je zavedené optické pripojenie, väčšina obcí ho ešte nemá, prípadne ho má iba na niektorých miestach. V ostatných lokalitách to musíte riešiť bezdrôtovým pripojením. Aj v obci Zvončín je niekoľko providerov, ponúkajúcich pripojenie, ktoré však nieje vôbec stabilné a spolahlivé. Dobrý net má bezdrôtové pripojenie s rýchlosťou až 100Mbit/s. Narozdiel od iných poskytovateľov internetového pripojenia, máme najmodernejšie zariadenia a na naše pripojenie nemá žiadny vplyv zmena počasia, či zlé poveternostné vplivy.

Raketový internet s ponukou na mieru

Našu ponuku sme prispôsobili požiadavkám klientov. Či jednotlivec alebo veľká rodina, každý si u nás vyberie čo potrebuje. Inštalácia je zdarma a dostanete od nás wifi router, na ktorý viete bezdrôtovo pripojiť až desať zariadení vo Vašej domácnosti do internetovej siete. Narozdiel od optického internetu nemusíte čakať na prekopanie prípojky, u nás máte pripojenie do 24 hodín za zlomok ceny optickej prípojky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internet Dobrý net pre firemných klientov

Aj dnes je mnoho firiem bez prístupu k optickému internetu, nakoľko optické vlákna sa ťahajú prioritne vo veľkých mestách a predmestiach. Možno aj vo vašej Firme v obci Zvončín je vidina optického internetú ešte v ďalekej budúcnosti. Ak aj napriek tomu chcete so svojimi klientami nepretržite komunikovať, bez výpadkov a so stabilným, neobmedzeným pripojením 24 hodín denne, najlepia voľba pre Vás je bezdrôtový internet s rýchlosťou až 100Mb/s, ktorý Vám ponúka Dobrý net. S nami sa Vám už nestane, že by ste prišli o dôležité dáta. Ak máte záujem o pripojenie Vašej Firmy v obci Zvončín, neváhajte nás kontaktovať telefonicky a my Vám vytvoríme ponuku na mieru, presne podľa Vašich predstáv a potrieb.

Stabilný internet bez obmedzení

Rýchly a stabilný internet bol dlhú dobu výsadou len obyvateľov miest a predmestí. Vidiecke oblasti dlho zaostávali a v niektorých nebola možnosť internetu vôbec, prípadne bolo pripojenie len slabé a nestabilné. Doba sa zmenila a aj do obcí prichádza pripojenie prostredníctvom optiky, ktoré zaručí stabilný a rýchly internet kdekoľvek na svojej trase. Bohužial stále je veľa obcí, či domácností, kde sa optické vlákono tak skoro nedostane. Pre tieto lokality sme prišli s riešením stabilného pripojenia bezdrôtovo s rýchlosťami rovnými optike. V obci Zvončín poskytujeme pripojenie s rýchlosťou až 100Mb/s aj tam, kde optika nie je dostupná. Rýcha inštalácia bez ďalších poplatkov a cena služieb už od 11,90€ to je Dobrý net. Vyberte si z našej ponuky balíček internetu presne podľa svojich potrieb.

Ako objednať Dobrý net?

Ak ste sa rozhodli pre stabilné pripojenie pre Vašu domácnosť alebo firmu, jednoducho si vyberte balíček z ponuky našich služieb, ktorý je ako ušitý na mieru presne pre Vás a po vyplnení online formuláru Vás kontaktuje náš technik ohľadne termínu inštalácie internetu. V prípade otázok nás kontaktujte telefonicky, alebo sa pozrite do sekcie FAQ, kde môžete nájsť odpovede na najšastejšie otázky ohľadne internetového pripojenia.

blank

Výhody raketového WiFi internetu

Dobrý net rieši svoje pripojenie bezdrôtovo, jednoducho Vám náš technik nainštaluje vonkajšiu anténu, ktorá je dátovým káblom pripojená do vašeho routera a poskytne Vám neobmedzené možnosti internetového pripojenia na všetky vaše zariadenia pre domácnosti v obci Zvončín. Výhodou internetového pripojenia bezdrôtovo oproti pripojeniu prostredníctvom optiky sú hlavne výrazne nižšie počiatočné náklady na zriadenie prípojky. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na čas strávený inštaláciou optiky oproti inštalácii bezdrôtového internetového pripojenia. Dobrý net Vás vie zapojiť v obci Zvončín už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v obci Zvončín odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)