Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Zvončín

Internetové pripojenie s rýchlosťou optiky aj u Vás doma

Užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie do siete internet najmodernejšou bezdrôtovou technológiou. Internet pre každého a bez starostí, to je Dobrý net. Dobrý net už aj v Zvončíne prenáša internet pomocou technológie bezdrôtových zariadení FAW 5GHz. Ponúkame Vám prenosovú rýchlosť až 100 Mbit/s.

Dobrý net – spoľahlivý provider

Dobrý net ponúka klientom vďaka najmodernejšej bezdrôtovej technológii rýchlosti až 100Mbit/s za dostupné ceny pre každého. Dobrý net prináša riešenie a poskytuje vysokorýchlostné internetové pripojenie aj v miestach, kde ešte nie je vybudovaná optická infraštruktúra. Surfujte, streamujte, sledujte videá alebo hrajte hry so stabilným vysokorýchlostným internetom hneď na niekoľkých zariadeniach súčasne. Vďaka najnovšej WiFi technológii sa Vám s Dobrý net nestane, že by malo na kvalitu internetového signálu vplyv nepriaznivé počasie.

Ponuka raketového internetu pre každého

Je Vaše aktuálne internetové pripojenie pomalé a platíte svojmu providerovi mesačne viac ako by ste chceli? Nie ste spokojní s kvalitou poskytovaných služieb? Pripravili sme pre Vás ponuku zostavenú podľa požiadaviek našich klientov tak, aby sme vyhoveli bežnému používateľovi, náročnejšiemu jednotlivcovi ale aj početným domácnostiam, kde sa súčasne k sieti pripája viac zariadení.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internet Dobrý net pre firemných klientov

Spoľahlivý internet je dôležitou súčasťou dobrého podnikania, nech už pôsobíte v akejkoľvek sfére. Veľa firiem sídli v lokalitách, kde doposiaľ nebola vybudovaná optická sieť a optické pripojenie nie je dostupné. Lokálni provideri často ponúkajú len obmedzené rýchlosti s nestabilným signálom. Využitím najmodernejších technológií ponúka Dobrý net alternatívne kvalitné bezdrôtové pripojenie, ktoré dosahuje rýchlosti optického pripojenia s vysokou mierou spoľahlivosti a stability aj v horších podmienkach. Spoľahlivosť našej najmodernejšej bezdrôtovej technológie je vhodným riešením aj pre firemných klientov.

Stabilný internet bez obmedzení

Bezdrôtové pripojenie je najlepšou voľbou aj pre klientov v Zvončíne a na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka výbornému pokrytiu v lokalite pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti a poskytujeme tak vysokú mieru stability bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Pozrite si ponuku našich internetových balíkov, z ktorej si určite vyberiete. Najvýhodnejší internet na doma v Zvončíne, to je Dobrý net!

Ako objednať Dobrý net?

Ak ste sa rozhodli pre stabilné pripojenie pre Vašu domácnosť alebo firmu, jednoducho si z ponuky vyberte balík služieb, ktorý Vám najviac vyhovuje a po vyplnení online formuláru Vás kontaktuje náš klientský pracovník. Dohodneme spoločne detaily objednávky, odpovieme na Vaše otázky a dohodneme termín inštalácie internetu. V prípade otázok nás kontaktujte telefonicky, alebo nazrite do sekcie FAQ, kde môžete nájsť odpovede na najšastejšie otázky ohľadne internetového pripojenia.

blank

Výhody raketového WiFi internetu

Bezdrôtové pripojenie raketového internetu je jednoduché. Náš technik Vám nainštaluje vonkajšiu anténu, ktorá je dátovým káblom pripojená do routera. Výhodou internetového pripojenia bezdrôtovo oproti pripojeniu prostredníctvom optiky sú výrazne nižšie počiatočné náklady na zriadenie prípojky. Internet Dobrý net v obci Zvončín môže byť Váš už do 48 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v obci Zvončín odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)