Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Krupá – Potôčky

Rýchle a stabilné pripojenie aj u Vás doma

Pridajte sa aj Vy do rodiny spokojných klientov providera Dobrý net. Internetové pripojenie zabezpečujeme tisíckam spokojných klientov v Trnave a okolí, Piešťanoch či Hlohovci. Užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie na internet  najmodernejšou bezdrôtovou technológiou. Internet pre každého a bez starostí, to je Dobrý net.

Neobmedzené možnosti internetového pripojenia

S naším internetom Vám vďaka moderným technológiám a kvalitnému pokrytiu garantujeme najvyššiu možnú dátovú rýchlosť aj v miestach kde nie je dostupná optická sieť. Internet Dobrý net ponúka rýchlosť až 100Mbit/s bez potreby káblovej optickej prípojky. Na Vašu strechu nainštalujeme malý prijímač a môžete bez problémov surfovať, sťahovať súbory, komunikovať s blízkymi, kolegami alebo sledovať či streamovať videá. Najvýhodnejší internet Dobrý net je dostupný aj u Vás v Krupá-Potôčky.

Internet bez skrytých háčikov

U nás môžete mať stabilný bezdrôtový internet s rýchlosťou až 100 Mb/s za bezkonkurenčné ceny zriadený rýchlo a bez skrytých poplatkov. Zriadenie ponúkame za bezkonkurenčne najnižší poplatok a najnižšiu cenu za prenájom hardvérových zariadení.

Sme transparentní – voči našim zákazníkom sme fér a ceny za naše služby narozdiel od iných providerov po čase nenápadne nenavyšujeme, ani o skryté poplatky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Spoľahlivé internetové pripojenie

Dobrý net prichádza s riešením a ponúka moderné a vysokorýchlostné internetové pripojenie aj v lokalitách, kde ešte nie je vybudovaná optická sieť. Raketový internet od Dobrý net ponúka klientom bezdrôtovú technológiu s rýchlosťami až 100Mbit/s za priaznivé ceny pre každého. Surfujte, streamujte alebo hrajte hry s vysokorýchlostným internetom až na desiatich zariadeniach súčasne. Vďaka modernej technológii, ktorú využívame, sa našim klientom nestane, že by malo na kvalitu internetového signálu vplyv nepriaznivé počasie alebo hrozilo spomalenie pri vyťažení siete. Internetové pripojenie môžete mať zriadené už do 48 hodín od potvrdenia objednávky.

Dobrý net pre firmy

V Dobrý net poskytujeme stabilné pripojenie vďaka najmodernejšej technológii a kvalitnému pokrytiu aj pre firemných klientov. Internet pre firmy Dobrý net je rýchla a spoľahlivá alternatíva k optickému internetovému pripojeniu. Náš bezdrôtový internet Raket je ideálne riešenie pre Vašu firmu na miestach, kde nie je dostupná optická sieť.

Objednajte z pohodlia domova

Dobrý net je spoľahlivý partner, ktorý poskytuje internet bez výpadkov s rýchlosťou optického internetu. Bezkonkurenčná bezdrôtová technológia so skvelým pokrytím v Trnave a okolí. V prípade, že máte záujem o náš internet, jednoducho vyplňte online formulár na našej stránke a do 24 hodín Vás kontaktuje naša klientská podpora – dohodneme všetky podrobnosti a odpovieme na všetky Vaše otázky k internetovému pripojeniu.

blank

Najlepší internet pre domácnosť aj firmu

Zaujala Vás naša ponuka? Našli ste medzi internetovými balíkmi službu ktorá je presne pre Vás? Objednajte online alebo nás kontaktujte telefonicky a radi so všetkým poradíme. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa našich služieb sme pre Vás k dispozícii každý pracovný deň v čase od 9:00 do 17:00. Navštíviť nás môžete na predajni Astrasat v Trnave.

Naši zákazníci v obci Krupá – Potôčky odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)