Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Krupá – Potôčky

Rýchle a kvalitné pripojenie aj u Vás doma bez zbytočných poplatkov

V dnešnej dobe je internet každodennou súčasť života každého z nás. Či už v práci alebo doma využívame ho denne. Spríjemnite si sivoje zážitky na internete kvalitným pripojením, neobledzeným internetom kľudne aj bez viazanosti kde už Vás nebude nič rušiť a spomalovať pri pripojení do siete internet. Dobrý net prináša nové technológie na bezdrôtové pripojenie s rýchlosťou až 100Mb/s aj na miesta kde nie je dostupný optický internet.

Nové možnosti internetového pripojenia pre každú domácnosť

Doba sa mení a zastaralá technológia bezdrôtového pripojenia už nedokáže uspokojiť všetky požiadavky dnešného používateľa. Dobrý net prináša internet do obce Krupá – Potôčky s rýchlosťami až 100Mb/s už od 11,90€ dostupný aj na miestach kde nie je optika. Chcete surfovať na internete, komunikovať so svojimi blízkymi, sťahovať videá alebo hrať online hry bez obmedzení? Nebaví Vás už čakať na nekonečné načítanie stránky, neodoslané emaily alebo film, ktorý sa Vám zasekne v najlepšom? S nami nebudete mať problém s pripojením, vďaka najmodernejšej technológii naše pripojenie neovplyvňuje zlé počasie, internet je neobmedzený, takže sa nespomalí po prečerpaní dát a rýchlosti optiky prinášame aj na miesta, kde sa položenie optického vlákna ešte ani neplánuje. Cenovo dostupný internet pre každú domácnosť v obci Krupá – Potôčky s inštaláciou zadarmo prináša provider Dobrý net pre Trnavu a okolie.

Výhody bezdrôtového internetu

Najväčšou výhodou je bezdrôtové pripojenie. Inštalácia trvá krátko a nestojí Vás takmer nič. Vieme Vás pripojiť aj na miestach, kde nie je dostupné pripojenie prostredníctvom optickej siete. Využívame najmodernejšie zariadenia, na ktorých výkon nemá vplyv zlé počasie a Váš internet bude stabilný a neobmedzený. Rýchlosťami sa vyrovnáme aj optickému internetu za zlomok ceny. Toto všeto Vám vieme ponúknuť už od 11,90€ mesačne, bez ďalších poplatkov.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Kvalita za najlepšie ceny pre nového aj verného zákazníka

Aj v obci Krupá – Potôčky môžete využívať naše bezdrôtové pripojenie do siete internet už od 11,90€ mesačne. Kvalitný internet bol dlho výsadou veľkomiest a predmestí. Vidiecke oblasti to mali s pokrytím horšie. Dnes už doba pokročila a technológia sa tiež posúva vpred. Veľa obcí už je pripojených na internet prostredníctvom optickej siete a využívajú možnosti stabilného internetového pripojenia v najvyšších rýchlostiach. Ale čo ak vaša domácnosť nie je v dosahu optickej trasy alebo len nemáte jednoducho chuť si nechať rozkopať pozemok a vŕtať do obvodových múrov? Dobrý net prináša riešenie aj do obcí, ktoré nemajú prístup k optickému internetu. Rýchlosti pripojenia až 100Mb/s od 11,90€ aj v obci Krupá – Potôčky.

Spolahlivé služby pre Vaše podnikanie

Neoddeliteľnou súčasťou úspešného podnikania je kvalitné internetové pripojenie. Dostaňte svoju firmu online aby o Vás ľudia vedeli. Či už sa potrebujete zviditeľniť reklamou na internete, ponúkate svoje služby online alebo potrebujete byť v nepretržitom kontakte so svojimi zákazníkmi prostredníctvom emailov, Dobrý net Vám poskytne tie najlepšie možnosti pre stabilné internetové pripojenie Vašej firmy aj v obci Krupá – Potôčky. Ak máte záujem o neobmedzený internet neváhajte nás kontaktovať a my vám vytvoríme cenovú ponuku na mieru presne podľa Vašich potrieb. Dobrý net je internetové riešenie pre Vaše podnikanie prostredníctvom online sveta.

Objednajte najlepší internet ešte dnes

Objednať si to najlepšie pripojenie na internet ešte nikdy nebolo také jednoduché ako dnes. Stačí si vybrať z ponuky našich služieb tú, ktorá Vám najviac vyhovuje a vytvoriť si objednávku online. Zaberie Vám to len pár minút. O všetko ostatné sa postaráme, internet Vám prídeme zapojiť do 24 hodín bez ďalších poplatkov a WiFi router dostanete od nás ako darček. Už nasledujúci pracovný deň od zadania objednávky si môžete užívať neobmedzený internet v lokalite Krupá – Potôčky za tie najlepšie ceny.

blank

Najlepší internet pre firmy aj domácnosti

Zaujala Vás naša ponuka? Našli ste si medzi internetovými balíčkami službu ktorá je presne pre Vás? Tak neváhajte a objednajte online alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám radi so všetkým poradíme. Ak máte ďalšie otázky ohľadne našich služieb neváhajte nás kontaktovať každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 alebo nás navštívte na našej predajni Astrasat v Trnave. Vysokorýchlostný internet v obci Krupá – Potôčky dostupný aj na miestach kde nie je vybudovaná optická sieť. Rýchlosti až 100 Mb/s už od 11,90€ prináša Dobrý net.

Naši zákazníci v obci Krupá – Potôčky odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)