Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Trstín

Vysokorýchlostné pripojenie na internet prichádza ku Vám

Rýchly internet je momentálne horúcou komoditou, no napriek tomue je stále veľa providerov, ktorí neposkytujú slubované rýchlosti alebo je pripojenie nestabilné a internet je vám viac na škodu ako osoh. Preto prichádza Dobrý net aj do obce trstín kde naše vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie poteší aj náročných.

Vychutnajte si rýchlost optiky aj u Vás doma so stabilným Dobrý netom

Vysokorýchlostné internetové pripojenie Dobrý net je prioritne určené pre domácnosti. Zostavili sme ponuku balíčkov presne podľa požiadaviek našich klientov, aby si u nás vybral naozaj každý. Či už hľadáte internetové pripojenie pre jednotlivca alebo celú rodinu, u nás si určite vyberiete. Neobmedzený internet už od 11,90€ je dostupný v Trstíne a okolitých obciach. Objednajte si službu ešte dnes a zriadenie máte zadarmo! Cenovo dostupný internet v Trstíne prináša rýchlosti optiky aj na miestach, kde optický internet nie je dostupný. Užívajte si stabilné pripojenie do siete internet už 24 hodín od objednávky.

Staráme sa o spokojnosť našich klientov

Pred zavedením internetu vám poskytovateľ sluboval za cenu 32,80 eur rýchlosť 50Mbit/s ale realita je iná? Večer alebo cez víkendy je pre vás takmer nemožné spustiť video vo vysokom rozlíšení alebo otvoriť stránky s veľkým obsahom? Pokiaľ ide o internetové pripojenie, rýchlosť neustále stúpa a technológia napreduje. Preto je logické riešenie aj v obci Trstín internet posunúť ďalej a vybrať si nového providera na vaše služby. Dobrý net je vysokorýchlostný internet v Trstíne za bezkonkurenčné ceny v porovnaní s rýchlosťou akú ponúka konkurencia.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

Spolahlivý internet pre Vašu firmu

V dnešnej dobe je pre podnikanie naozaj dôležité byť v neustálom kontakte so zákazníkom. Či už riešite mailovú komunikáciu alebo chcete dať svetu o sebe vedieť prostredníctvom internetovej stránky, je pre Vás nevyhnutné mať stabilný internet bez výpadkov. Nečakajte na zavedenie novej kabeláže optického internetu v blízkosti vašej firmy a získajte oveľa vyššiu rýchlosť aj inou cestou. Náš internet je tým správnym riešením pre vašu firmu v obci Trstín, pretože vie poskytnúť spolahlivú alternatívu k optickému vláknu..

Pripojte svoju domácnosť k raketovému internetu

Mimo veľkých miest a predmestí je dostupnosť optických sietí stále podpriemerná. Ľudia nemajú moc možností na kvalitný internet a musia vyberať z ponuky domácich poskytovateľov, ktorá je niekedy naozaj predražená a aj tak málo výkonná. Dobrý net prináša riešenie do obce Trstín a bezdrôtové pripojenie na internet s rýchlosťou sťahovania až 100Mbit/s. Bezdrôtová sieť, čiže internet, ktorý sa šíri vzduchom, nepotrebuje zavádzanie optiky, ktoré je náročné časovo aj finančne. Inštalácia internetu v Trstíne ešte nikdy nebola jednoduchšia.

Ako si objednať internet na doma?

Nezáleží, či hľadáte internet na prácu alebo zábavu. U nás si vyberiete balíček internetového pripojenia presne na mieru.Ponúkame na výber viacero variant, ako si môžete internet objednať. Buď vyplníte online formulár na prihlásenie k odberu alebo sa zastavte na našej predajni v Trnave a nechajte si s výberom poradiť od našich milých administrátoriek rovno na mieste.

Internet na doma s WiFi routerom môže byť Váš ešte dnes!

U ADSL / VDSL a káblového internetu je častým problémom slabá rýchlosť internetového pripojenia. Sygnál, ktorý poskytujeme je v porovnaní s oknkurenčným bezdrôtpvým pripojením vysokorýchlostný. Dobrý net je stabilným a spolahlivým internetovým pripojením s rýchlosťou optiky, ktoré hravo zdolá surfovanie, streaming obsahu či sledovanie videí a hranie hier. V Trstíne ponúkame stabilné pripojenie bez výpadkov. Provider Dobrý net je priekopník v telekomunikačných technológiach šírených vzduchom a ponúka vysoké rýchlosti pre domácich aj firemných užívatelov.

Naši zákazníci v obci Trstín odporúčajú Internet

RAKET ŠTANDARD

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)