Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Zeleneč

Spoľahlivý internet s raketovými rýchlosťami

Dobrý net aj v obci Zeleneč ponúka stabilný internet prostredníctvom najmodernejšej bezdrôtovej technológie – najspoľahlivejšie riešenie internetového pripojenia v lokalitách, kde doposiaľ nebola vybudovaná optická sieť. Rýchlosť optického internetu s vysokou stabilitou v akomkoľvek počasí, aj pri veľkom vyťažení siete. Spoľahlivé pripojenie s vysokými rýchlosťami bez starostí je Dobrý net.

Raketové rýchlosti pre Vaše zariadenia

S raketovým internetom garantujeme aj v obci Zeleneč najvyššiu rýchlosť prenosu dát – aj na miestach, kde nie je zavedená optika. Internet Dobrý net ponúka rýchlosť až 100 Mbit/s bez potreby ťahania optických káblov. Rýchla inštalácia príjmača u Vás doma našim technikom a môžete bez problémov sledovať filmy, videá, streamovať, surfovať, sťahovať súbory alebo komunikovať s blízkymi.

Ponuka z ktorej si vyberie naozaj každý

Je Vaše aktuálne internetové pripojenie pomalé a platíte svojmu providerovi mesačne viac ako by ste chceli? Nie ste spokojní s kvalitou poskytovaných služieb? Pripravili sme pre Vás ponuku zostavenú podľa požiadaviek našich klientov tak, aby sme vyhoveli bežnému používateľovi, náročnejšiemu jednotlivcovi ale aj početným domácnostiam, kde sa súčasne k sieti pripája viac zariadení.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Profesionálne riešenie aj pre firmy

Potrebujete pre svoju firmu stabilné internetové pripojenie s vysokými rýchlosťami, ale optika ešte vo Vašej lokalite nebola vybudovaná? Pripojenie k sieti prostredníctvom bezdrôtovej technológie je rýchle, jednoduché a ušetrí Váš čas aj peniaze. V Dobrý net neustále inovujeme hardvér, aby sme tak našim klientom zabezpečili najvyšší možný štandard internetového pripojenia. Kontaktujte nás a my radi vytvoríme riešenie presne na mieru, podľa Vašich požiadaviek.

Spoľahlivý provider

Dobrý net neustále inovuje – investujeme do moderných technológií aby sme svojim klientom ponúkli najvyššiu možnú rýchlosť a stabilitu. Vyberte si spomedzi poskytovateľov bezdrôtového internetového pripojenia Dobrý net – providera s najmodernejšou technológiou. Sme v popredí svojou ponukou až 100Mbit/s rýchlosti a vysokou mierou stability v akomkoľvek počasí.

Objednajte online z pohodlia domova

Aj v Zelenči môžete mať svoje pripojenie Dobrý net zriadené už do 48 hodín od objednávky. Stačí si vybrať balíček, ktorý vám vyhovuje a jednoducho objednať cez online formulár. Do 24 hodín Vás kontaktujú zamestantnci nášho klientského centra aby s Vami dohodli detaily objednávky a odpovedali na Vaše otázky. Vyberte si balík služieb a všetko ostatné zariadime za Vás – internet bez starostí.

blank

Raketovo rýchly bezdrôtový internet

S naším internetom v obci Zeleneč garantujeme najvyššiu rýchlosť prenosu dát v miestach, kde nie je zavedená optika. Internet Dobrý net ponúka rýchlosť až 100 Mbit/s bez potreby ťahania optických káblov.

Naši zákazníci v obci Zeleneč odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)