Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Zeleneč

Prichádza k vám spoľahlivé vysokorýchlostné pripojenie, ktoré splní vaše očakávania

Poskytujeme vysokorýchlostný internet, ktorý je stabilný a spolahlivý stále viac luďom v Trnave a okolí. Teraz prichádzame aj do obce Zvončín s najmodernejšou technológiou pre komfortné pripojenie na bezdrôtovú sieť s rýchlosťou optiky

Raketové pripojenie pre Vaše zariadenia

Káblový internet je sústava štandardných koaxiálnych káblov, ktoré boli pôvode určené na poskytovanie televíznych služieb. Jedná sa síce o jednu z najoblúbenejších možností pripojenia na internet pre rezidenčných aj firemných zákazníkov, no stále nie je pokrytie optickým internetom dostatočné. Inčtalácia optického pripojenia si vyžaduje výkopové práce a proces je finančne aj časovo náročný. Ideálnym prešením je preto bezdrôtová sieť, ktorá rýchlosťou a kvalito zodpovedá optike.

Ponuka internetových balíkov, z ktorej si vyberie naozaj každý!

Či už využívate internet na surfovanie, posielanie mailov, sledovanie videí alebo pre náročnejších na hranie online hier, s nami sa Vám už nestane, že Váš internet bude mať výpadky alebo sa spomalí po prečerpaní dát. Vysokorýchlostný internet prinášame do Vašej domácnosti prostredníctvom najmodernejšej technológie, vďaka čomu na jeho kvalitu nemajú vplyv ani zmeny počasia. Internet v Trnave a okolí Dobrý net je dátovo neobmedzený, čo znamená, že počas celej doby využívania služby je vaša rýchlosť stabilná a nikdy Vám ju nespomalíme. Rýchlosti optického internetu sú teraz dostupné už od 11,90€ s inštaláciou zadarmo. Trnava a okolie nám hlási stovky spokojných užívateľov už od roku 2016. Pridajte sa aj vy do našej internetovej rodiny a užívajte si s rodinou stabilné vysokorýchlostné pripojenie ešte dnes.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Získajte kvalitné internetové služby pre malé aj veľké firmy

Internet Dobrý net je ideálne bezdrôtové riešenie pripojenia firemných zákazníkov. Rovnako ako pre domácnosť aj pre firmy je rýchle a stabilné internetové pripojenie v Zelenči dôležité pre každodennú prevádzku. Pre zákazníkov firmy je dôležitá stála rýchlosť – priepustnosť siete, ktorá zaručí stabilitu po celý deň. Uistite sa, že vaša firma bude dostupná zákazníkom vďaka internetu, ktorý vám ponúka dobrý net.

Spoľahnite sa na svojho internetového poskytovateľa

Život na dedine má svoje výhody ale aj nevýhody a k nim patria napríklad slabé možnosti pre internetové pripojenie v obci Zeleneč. Optický internet je prednosť hlavne veľkých miest a predmestí. Vo vidieckých oblastiach pripojenie prostredníctvom optiky postupoje pomaly a je stále veľa miest, kde sa optické káble nenachádzajú. V týchto lokalitách je alternatívou sieť Dobrý net, ktorá ponúka pripojenie cez bezdrôtový internet s rýchlosťou optiky.

Online už do 24 hodín

Komplexné služby za výhodné ceny v Zelenči môžete mať už do 24 hodín od spracovania objednávky. Stačí si vybrať balíček, ktorý vám vyhovuje a jednoducho objednať cez online formulár. Do 24 hodín príde náš technik a pripojí vás o vysokorýchlostnej siete Dobrý net. Vyberte si internet bez starostí s inštaláciou za jedno euro aj u vás doma.

blank

Bezdrôtový internet je správna voľba

Počet záujemcou o bezdrôtový internet stále narastá. Jedná sa hlavne o lakality kde nie je dostupná optická sieť. Dobrý net aj v Zelenči ponúka vysokorýchlostný internet pripojený prostredníctvom vysielača a antény, prenášaný vzduchom. Internet od nás ponúka prenosovú rýchlosť až 100Mbit/s a narozdiel od iných providerov s ponukou bezdrôtového pripojenia, naše zariadenia nestrácajú signál a stabilitu ani pri zlých poveternostných vplyvoch.

Naši zákazníci v obci Zeleneč odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)