Internet na mesiac úplne zadarmo?

Objednajte online a prvý mesiac nič neplatíte

Neobmedzený internet Bučany

Aj v tých častiach obce Bučany, kde nie je dostupné optické pripojenie, si môžete užívať vysokorýchlostný internet bez obmedzení od providera Dobrý net

Internet provider Dobrý net prináša opticky rýchly internet do obce Bučany aj pre zákazníkov, ktorí nemajú prístup k pripojeniu na optickú sieť. Užívajte si vysokorýchlostné internetové pripojenie za tie najlepšie ceny. Vďaka najmodernejšej technológii je internetové pripojenie od providera Dobrý net stabilné a ponúka rýchlosti rovnajúce sa optickému internetu.

Optické rýchlosti dostupné do 24 hodín

V obci Bučany poskytujeme vysokorýchlostné pripojenie s rýchlosťami až 100 Mb/s aj v tých častiach obce, kde nie je vybudovaná optická sieť. Pre našeho klienta chceme to najlepšie. A preto na prenos internetového signálu využívame najmodernejšiu technológiu, vďaka ktorej vieme garantovať stabilné pripojenie s neobmedzenými rýchlosťami počas celej doby využívania služby. Načo platiť zbytočne veľa svojmu aktuálnemu poskytovateľovi internetu za službu, ktorá Vám nevyhovuje? Porovnajte si svoj internet s našou ponukou a určite si vyberiete.

Internet na doma bez starostí

Chcete využívať rýchlosti optického internetu, ale nechce sa Vám dávať 200 až 500 eur za vybudovanie optickej prípojky? My Vám pomôžeme! Prinášame možnosť bezdrôtového internetového pripojenia s rýchlosťami optického internetu v Trnave a okolí. Pripojíme Vás vzduchom s inštaláciou zdrama už do 24 hodín od vytvorenia objednávky. Prečo čakať niekoľko mesiacov na vybudovanie optickej prípojky, rozkopať si predzáhradku a vŕtať do obvodových múrov? U nás trvá inštalácia len chvíľku a bezdrôtovo na jeden router viete pripojiť až 10 zariadení v domácnosti. Stabilné pripojenie s rýchlosťami až 100 Mb/s je dostupné už od 11,90€ mesačne.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane. Pri online objednávke teraz prvý mesiac zadarmo!

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane. Pri online objednávke teraz prvý mesiac zadarmo!

Internet na doma alebo internet na chatu – vyberte si čo potrebujete

Pred pripojením do internetu Vám poskytovateľ sľuboval rýchlosť 50Mbit/s za cenu 32,80€ ale realita je úplne iná? Načítanie stránky či sledovanie videí je nekonečný proces a v prípade búrky Vám internet nefunguje vôbec? Toto sa Vám s pripojením na internet cez Dobrý net stať nemôže! Naším zákazníkom púšťame reálne rýchlosti a môžete si vybrať z našich služieb už od 11,90€ mesačne. Vďaka najmodernejšej technológii použitej aj v obci Bučany je pripojenie na internet cez WiFi stabilné a rýchlosti sa vyrovnajú optickému internetu.

Kvalitné služby pre Vaše podnikanie prináša internet provider Dobrý net

Spravidla je internet pre firmy niekoľkonásobne drahší a veľakrát ani nespĺňa vaše očakávania. Teraz už aj v obci Bučany môžete pripojiť Vašu firmu s rýchlosťou optiky do 24 hodín, stačí zavolať na našu infolinku a vytvoríme Vám ponuku na mieru podľa toho, čo Vaša firma potrebuje. Nepretržitý kontakt so zákazníkmi prostredníctvom mailu alebo chatu je pre fungovanie firmy dôležitý. S nami sa nemusíte báť výpadkov internetového pripojenia či nekonečného načítania stránky a odosielania príloh pre Vašich zákazníkov.

Objednajte si internet online o ostatné sa postaráme

Objednať si to najlepšie pripojenie na internet ešte nikdy nebolo také jednoduché ako dnes. Stačí si vybrať z ponuky našich služieb tú, ktorá Vám najviac vyhovuje a vytvoriť si objednávku online. Zaberie Vám to len pár minút. O všetko ostatné sa postaráme, internet Vám prídeme zapojiť do 24 hodín bez ďalších poplatkov a WiFi router dostanete od nás ako darček. Už nasledujúci pracovný deň od zadania objednávky si môžete užívať neobmedzený internet na doma za tie najlepšie ceny.

Ako sa stať klientom internetu Dobrý net?

Zaujala Vás naša ponuka? Našli ste si medzi internetovými balíčkami službu ktorá je presne pre Vás? Tak neváhajte a objednajte online alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám radi so všetkým poradíme. Ak máte ďalšie otázky ohľadne našich služieb neváhajte nás kontaktovať každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 alebo nás navštívte na našej predajni Astrasat v Trnave. Vysokorýchlostný internet v obci Bučany je dostupný aj na miestach kde nie je vybudovaná optická sieť. Rýchlosti až 100 Mb/s už od 11,90€ prináša Dobrý net.

Naši zákazníci v obci Bučany odporúčajú Internet

RAKET ŠTANDARD

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie3 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie5 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)