Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Bučany

Vysokorýchlostné optické internetové pripojenie v obci Bučany

Internet provider Dobrý net prináša optický internet do obce Bučany. Pripojte svoju domácnosť alebo firmu k vysokorýchlostnej optickej sieti a užívajte si stabilné internetové pripojenie so skvelým klientským servisom za tie najlepšie ceny. Vďaka najmodernejšej technológii je internetové pripojenie od providera Dobrý net rýchle a spoľahlivé za akýchkoľvek podmienok.

Stabilné optické pripojenie aj u Vás

Aj v obci Bučany poskytujeme vysokorýchlostné optické pripojenie s rýchlosťou až 400 Mb/s. Na dátové prenosy využívame optické vlákna a najmodernejšiu technológiu, ktorá je zárukou stabilného internetového pripojenia počas celej doby využívania služby. Neplaťte zbytočne veľa za starú bezdrôtovú technológiu a využite možnosť stabilnej optickej prípojky.

Porovnajte svoje aktuálne pripojenie s našou ponukou a určite si prídete na svoje. Optický internet bez skrytých poplatkov, bez zamlčaných splátok hardvéru či umelých navýšení cien. Naša ponuka dobrého internetu je férová.

Presvedčte sa sami – náš obchodný zástupca s Vami na tel. čísle 033 222 55 55 s radosťou prekonzultuje dostupnosť optického pripojenia na Vašej ulici a upresní dobu realizácie pripojenia na optický internet. Jedine Dobrý net ponúka najvýhodnejšie ceny, zriadenie pripojenia za symbolickú sumu a k tomu WiFi router zadarmo.

Balíky optického internetu pre každého

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený tento balík. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 200 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás ideálny balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internet na doma alebo na chatu

Neplaťte zbytočne veľa za pomalé bezdrôtové pripojenie konkurenčným providerom. Využite možnosť vysokorýchlostného internetového pripojenia za bezkonkurenčne najnižšie ceny na trhu prostredníctvom optického vlákna. Naším zákazníkom poskytujeme reálne rýchlosti a z našich balíkov služieb si vyberie naozaj každý. Vďaka najmodernejšej technológii  si aj v obci Bučany môžete užívať optický internet s vysokou stabilitou a rýchlosťami až 400 Mbit/s.

Internet provider aj pre Vašu firmu

Zabezpečíme stabilné internetové pripojenie aj pre Vašu firmu. Teraz už aj v obci Bučany môžete pripojiť Vašu firmu s rýchlosťami optiky do 48 hodín, stačí zavolať na našu infolinku. Máte špecifické požiadavky? Vytvoríme Vám ponuku na mieru podľa toho, čo Vaše podnikanie potrebuje. Nepretržitý kontakt so zákazníkmi, bezproblémové zdieľanie súborov, plynulý chod systémov – to všetko pre Váš v našej sieti zabezpečíme.

Objednajte nezáväzne online a zistite viac

Vyberte si z ponuky našich služieb tú, ktorá Vám najviac vyhovuje a vytvorte si online objednávku. Objednávka Vám zaberie len pár minút a je nezáväzné. Do 24 hodín od objednávky Vás budú kontaktovať naši zamestanci aby s Vami dohodli detaily a odpovedali na všetky Vaše otázky. Užívajte si bezkonkurenčne najvýhodnejší internet na doma za tie najlepšie ceny.

blank

Ako sa stať klientom internetu Dobrý net?

Zaujala Vás naša ponuka? Našli ste si medzi internetovými balíčkami službu ktorá je presne pre Vás? Objednajte online alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám radi odpovieme na Vaše otázky. Sme pre Vás k dispozícii každý pracovný deň na infolinke od 9:00 do 17:00 alebo nás navštívte na našej predajni Astrasat v Trnave. Vysokorýchlostný optický internet v obci Bučany prináša rýchlosti až 400 Mb/s. Dobrý net.

Naši zákazníci v obci Bučany odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)