Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Bučany

Vysokorýchlostné internetové pripojenie v obci Bučany prostredníctvom optickej siete

Internet provider Dobrý net prináša optický internet do obce Bučany. Pripojte svoju domácnosť alebo firmu k optickej sieti a užívajte si vysokorýchlostné internetové pripojenie so skvelým klientským servisom za tie najlepšie ceny. Vďaka najmodernejšej technológii je internetové pripojenie od providera Dobrý net stabilné a rýchle.

Stabilné optické pripojenie aj u Vás

Aj v obci Bučany poskytujeme vysokorýchlostné optické pripojenie s rýchlosťou až 400 Mb/s. Na dátové prenosy využívame optické vlákna a najmodernejšiu technológiu, ktorá je zárukou stabilného internetového pripojenia počas celej doby využívania služby. Neplaťte zbytočne veľa za starú bezdrôtovú technológiu a využite možnosť stabilnej optickej prípojky.

Porovnajte svoje aktuálne pripojenie s našou ponukou a určite si prídete na svoje. Optický internet bez skrytých poplatkov, bez zamlčaných splátok hardvéru či umelých navýšení cien. Naša ponuka dobrého internetu je férová.

Presvedčte sa sami – náš obchodný zástupca s Vami na tel. čísle 033 222 50 00 s radosťou prekonzultuje dostupnosť optického pripojenia na Vašej ulici a upresní dobu realizácie pripojenia na optický internet. Jedine Dobrý net ponúka najvýhodnejšie ceny, zriadenie pripojenia za symbolickú sumu a k tomu WiFi router zadarmo.

Balíky optického internetu pre každého

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený tento balík. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 200 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás ideálny balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internet na doma alebo internet na chatu – vyberte si čo potrebujete

Pred pripojením do internetu Vám poskytovateľ sľuboval rýchlosť 50Mbit/s za cenu 32,80€ ale realita je úplne iná? Načítanie stránky či sledovanie videí je nekonečný proces a v prípade búrky Vám internet nefunguje vôbec? Toto sa Vám s pripojením na internet cez Dobrý net stať nemôže! Naším zákazníkom púšťame reálne rýchlosti a môžete si vybrať z našich služieb už od 11,90€ mesačne. Vďaka najmodernejšej technológii použitej aj v obci Bučany je pripojenie na internet  stabilné a rýchlosti sa vyrovnajú akémukoľvek inému optickému internetu.

Kvalitné služby pre Vaše podnikanie prináša internet provider Dobrý net

Spravidla je internet pre firmy niekoľkonásobne drahší a veľakrát ani nespĺňa vaše očakávania. Teraz už aj v obci Bučany môžete pripojiť Vašu firmu s rýchlosťou optiky do 24 hodín, stačí zavolať na našu infolinku a vytvoríme Vám ponuku na mieru podľa toho, čo Vaša firma potrebuje. Nepretržitý kontakt so zákazníkmi prostredníctvom mailu alebo chatu je pre fungovanie firmy dôležitý. S nami sa nemusíte báť výpadkov internetového pripojenia či nekonečného načítania stránky a odosielania príloh pre Vašich zákazníkov.

Objednajte si internet online o ostatné sa postaráme

Objednať si to najlepšie pripojenie na internet ešte nikdy nebolo také jednoduché ako dnes. Stačí si vybrať z ponuky našich služieb tú, ktorá Vám najviac vyhovuje a vytvoriť si objednávku online. Zaberie Vám to len pár minút. O všetko ostatné sa postaráme, internet Vám prídeme zapojiť do 24 hodín a WiFi router dostanete od nás ako darček. Už nasledujúci pracovný deň od zadania objednávky si môžete užívať neobmedzený internet na doma za tie najlepšie ceny.

blank

Ako sa stať klientom internetu Dobrý net?

Zaujala Vás naša ponuka? Našli ste si medzi internetovými balíčkami službu ktorá je presne pre Vás? Tak neváhajte a objednajte online alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám radi so všetkým poradíme. Ak máte ďalšie otázky ohľadne našich služieb neváhajte nás kontaktovať každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 alebo nás navštívte na našej predajni Astrasat v Trnave. Vysokorýchlostný optický internet v obci Bučany prináša rýchlosti až 400 Mb/s s cenami už od 11,90€ mesačne.

Dobrý net.

Naši zákazníci v obci Bučany odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)