Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Bučany

Vysokorýchlostné internetové pripojenie v obci Bučany prostredníctvom optickej siete

Internet provider Dobrý net prináša optický internet do obce Bučany. Pripojte svoju domácnosť alebo firmu k optickej sieti a užívajte si vysokorýchlostné internetové pripojenie so skvelým klientským servisom za tie najlepšie ceny. Vďaka najmodernejšej technológii je internetové pripojenie od providera Dobrý net stabilné a rýchle.

Optický internet dostupný do 24 hodín

V obci Bučany poskytujeme vysokorýchlostné optické pripojenie s rýchlosťami až 800 Mb/s. Pre našeho klienta chceme to najlepšie. A preto na prenos internetového signálu využívame najmodernejšiu technológiu, vďaka ktorej vieme garantovať stabilné pripojenie s neobmedzenými rýchlosťami počas celej doby využívania služby. Načo platiť zbytočne veľa svojmu aktuálnemu poskytovateľovi internetu za službu, ktorý Vám nevyhovuje? Porovnajte si svoj internet s našou ponukou a určite si vyberiete.

Balíky optického internetu pre každého

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
Ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček Optik MINI. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
Ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený balík Optik KLASIK. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 150 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
–  Ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík Optik IDEAL s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.
Ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, Vaším koníčkom je hranie online hier vo vysokom rozlíšení, či pracujete z domu a potrebujete rýchly a spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, prinášame Vám balík Optik MAXI s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj PC, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internet na doma alebo internet na chatu – vyberte si čo potrebujete

Pred pripojením do internetu Vám poskytovateľ sľuboval rýchlosť 50Mbit/s za cenu 32,80€ ale realita je úplne iná? Načítanie stránky či sledovanie videí je nekonečný proces a v prípade búrky Vám internet nefunguje vôbec? Toto sa Vám s pripojením na internet cez Dobrý net stať nemôže! Naším zákazníkom púšťame reálne rýchlosti a môžete si vybrať z našich služieb už od 11,90€ mesačne. Vďaka najmodernejšej technológii použitej aj v obci Bučany je pripojenie na internet  stabilné a rýchlosti sa vyrovnajú akémukoľvek inému optickému internetu.

Kvalitné služby pre Vaše podnikanie prináša internet provider Dobrý net

Spravidla je internet pre firmy niekoľkonásobne drahší a veľakrát ani nespĺňa vaše očakávania. Teraz už aj v obci Bučany môžete pripojiť Vašu firmu s rýchlosťou optiky do 24 hodín, stačí zavolať na našu infolinku a vytvoríme Vám ponuku na mieru podľa toho, čo Vaša firma potrebuje. Nepretržitý kontakt so zákazníkmi prostredníctvom mailu alebo chatu je pre fungovanie firmy dôležitý. S nami sa nemusíte báť výpadkov internetového pripojenia či nekonečného načítania stránky a odosielania príloh pre Vašich zákazníkov.

Objednajte si internet online o ostatné sa postaráme

Objednať si to najlepšie pripojenie na internet ešte nikdy nebolo také jednoduché ako dnes. Stačí si vybrať z ponuky našich služieb tú, ktorá Vám najviac vyhovuje a vytvoriť si objednávku online. Zaberie Vám to len pár minút. O všetko ostatné sa postaráme, internet Vám prídeme zapojiť do 24 hodín a WiFi router dostanete od nás ako darček. Už nasledujúci pracovný deň od zadania objednávky si môžete užívať neobmedzený internet na doma za tie najlepšie ceny.

blank

Ako sa stať klientom internetu Dobrý net?

Zaujala Vás naša ponuka? Našli ste si medzi internetovými balíčkami službu ktorá je presne pre Vás? Tak neváhajte a objednajte online alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám radi so všetkým poradíme. Ak máte ďalšie otázky ohľadne našich služieb neváhajte nás kontaktovať každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 alebo nás navštívte na našej predajni Astrasat v Trnave. Vysokorýchlostný optický internet v obci Bučany prináša rýchlosti až 400 Mb/s s cenami už od 11,90€ mesačne.

Dobrý net.

Naši zákazníci v obci Bučany odporúčajú Internet

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)