Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Trakovice

Raketový internet na doma bez obmedzení

Užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie do siete internet najmodernejšou bezdrôtovou technológiou. Internet pre každého a bez starostí, to je Dobrý net. Dobrý net už aj v Trakoviciach prenáša internet pomocou technológie bezdrôtových zariadení FAW 5GHz. Ponúkame Vám prenosovú rýchlosť až 100 Mbit/s.

Spokojní klienti na prvom mieste

Náš internet môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach, bez obmedzení, stačí Vám iba jednoduchá inštalácia satelitného príjmača aby ste začali surfovať s rýchlosťou optiky. Ťahanie káblov a s ním späté výkopové a stavebné práce už Vás nemusia trápiť. Dobrý net Vám teraz poskytne rýchlosť až 100Mbit/s aj u Vás doma. Už nebudete obmedzený počasím alebo rýchlosťoou internetu. S naším pripojením môžete bez problémov surfovať s rýchlosťou až 100Mbit/s, sledovať videá, streamovať alebo komunikovať s priateľmi cez videočet bez otravných výpadkov.

Dobrý net prináša zaujímavé možnosti pripojenia pre domácnosť

Je Vaše aktuálne internetové pripojenie pomalé a platíte svojmu providerovi veľa? Nie ste spokojní s kvalitou poskytovaných služieb? Pripravili sme si pre Vás ponuku zostavenú podľa požiadaviek našich klientov tak, aby sme stabilným pripojením vyhoveli početným domácnostiam ako aj náročnejším jednotlivcom. Dobrý net Vám prináša jednoduché riešenie v podobe bezdrôtového internetového pripojenia s rýchlosťou optiky aj v obci Trakovice za ceny pre každého.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internet pre firmy

Spoľahlivý internet je dôležitou súčasťou dobrého podnikania, nech už pôsobíte v akejkoľvek sfére. Veľa firiem sídli v lokalitách, kde doposiaľ nebola vybudovaná optická sieť a optické pripojenie nie je dostupné. Lokálni provideri často ponúkajú len obmedzené rýchlosti s nestabilným signálom. Využitím najmodernejších technológií ponúka Dobrý net alternatívne kvalitné bezdrôtové pripojenie, ktoré dosahuje rýchlosti optického pripojenia s vysokou mierou spoľahlivosti a stability aj v horších podmienkach. Spoľahlivosť našej najmodernejšej bezdrôtovej technológie je vhodným riešením aj pre firemných klientov.

Prečo je internet od nás najlepší?

Vďaka veľkému množstvu vysielačov v lokalite, pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti, maximálne do troch kilometrov. Takéto pripojenie zabezpečuje, že internet vykazuje vysokú mieru stability bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Pozrite si ponuku našich internetových balíkov, z ktorej si určite vyberiete. Najvýhodnejší internet na doma v Trnave a okolí, to je Dobrý net!

Ako sa stať klientom internetu Dobrý net

Ak ste sa rozhodli pre stabilné pripojenie pre Vašu domácnosť alebo firmu, jednoducho si vyberte balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje a vyplňte online nezáväznú objednávku. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom infolinky na čísle 033 222 55 55 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese info@dobrynet.sk.

blank

Dobrý net – spoľahlivý provider

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Trnave a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak nevieme akú rýchlosť internetového pripojenia aktuálne využívate, urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Načo sa uspokojiť s pomalým internetom, keď u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti dostupné v celej Trnave. Vysokorýchlostný internet bez obmedzení môže byť Váš už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v obci Trakovice odporúčajú Internet

OPTIK 1600ka

Sťahovanie800 Mbit/s

Surfovanie800 Mbit/s

Odosielanie800 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)