Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Smolenice

Internet pre Váš domov alebo firmu

Spoľahlivé pripojenie s vysokými rýchlosťami bez starostí. Dobrý net aj v Smoleniciach ponúka stabilný internet prostredníctvom najmodernejšej bezdrôtovej technológie – najspoľahlivejšie riešenie internetového pripojenia v lokalitách, kde doposiaľ nebola vybudovaná optická sieť. Rýchlosť optického internetu s vysokou stabilitou v akomkoľvek počasí, aj pri veľkom vyťažení siete.

Lepší internet aj u Vás doma

S naším internetom v obci Smolenice garantujeme najvyššiu rýchlosť prenosu dát v miestach, kde nie je zavedená optika. Internet Dobrý net ponúka rýchlosť až 100 Mbit/s bez potreby ťahania optických káblov. Rýchla inštalácia príjmača u Vás doma našim technikom a môžete bez problémov surfovať, sťahovať súbory, komunikovať s blízkymi alebo streamovať videá.

Dobrý net prináša možnosti pripojenia pre každú domácnosť

Je Vaše aktuálne internetové pripojenie pomalé a platíte svojmu providerovi mesačne viac ako by ste chceli? Nie ste spokojní s kvalitou poskytovaných služieb? Pripravili sme pre Vás ponuku zostavenú podľa požiadaviek našich klientov tak, aby sme vyhoveli bežnému používateľovi, náročnejšiemu jednotlivcovi ale aj početným domácnostiam, kde sa súčasne k sieti pripája viac zariadení. Možnosti internetového pripojenia v Smoleniciach s rýchlosťou optiky nájdete v našej ponuke internetových balíkov Raket.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Zlepšite svoje podnikanie so stabilným internetom pre firmy

Potrebujete pre svoju firmu stabilné internetové pripojenie s vysokými rýchlosťami, ale optika ešte vo Vašej lokalite nebola vybudovaná? Pripojenie k sieti prostredníctvom bezdrôtovej technológie je rýchle, jednoduché a ušetrí Váš čas aj peniaze. V Dobrý net neustále inovujeme hardvér, aby sme tak našim klientom zabezpečili najvyšší možný štandard internetového pripojenia. Kontaktujte nás a my radi vytvoríme riešenie presne na mieru, podľa Vašich požiadaviek.

Ako si vybrať správne internetové pripojenie?

Neustále investujeme do najnovších technológií aby sme svojim klientom ponúkli najvyššiu možnú rýchlosť a stabilitu. Služby Dobrý net sú dostupné aj v Smoleniciach. Vyberte si spomedzi poskytovateľov bezdrôtového internetového pripojenia providera s najmodernejšou technológiou. Dobrý net je v popredí svojou ponukou až 100Mbit/s rýchlosti a vysokou mierou stability v akomkoľvek počasí.

Ako sa stať klientom Dobrý net?

Vyberte si balíček, ktorý najlepšie spĺňa Vaše požiadavky na Váš domáci internet. V druhom kroku môžete vyplniť online formulár a odoslať nezáväznú online objednávku alebo nás kontaktovať telefonicky. Do 24 hodín od objednávky si môžete užívať najvýhodnejší internet aj u Vás doma.

blank

Inštalácia u Vás doma je rýchla ako náš internet

Jednoducho si vyberte balík služieb, ktorý najviac vyhovuje požiadavkám Vašej domácnosti, následne nás kontaktujte prostredníctvom online formulára alebo na telefónnom čísle a možno už do 24 hodín od vytvorenia objednávky budete môcť využívať všetky výhody, ktoré náš internet ponúka.

Naši zákazníci v obci Smolenice odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)