Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Smolenice

Smart riešenie pre váš domov alebo kanceláriu

Internet sa stal každodennou súčasťou našeho života a bežný užívateľ dnes požaduje spolahlivé a rýchle pripojenie kedykoľvek a bez ďalších starostí. Jedinečná služba, ktorú ponúka Dobrý net už aj v Smoleniciach je vysokorýchlostný prístup k internetu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia v Trnave a okolitých obciach, kde doposial nebolo zavedené optické pripojenie a sú tu poskytované iba nízke rýchlosti.

Vaša domácnosť si zaslúži niečo lepšie

S naším internetom v obci Smolenice vám garantujeme najvyššiu rýchlosť prenosu dát v miestach, kde nie je zavedená optika. Internet Dobrý net ponúka rýchlosť až 100 Mbit/s a to bez potreby ťahať optické káble. Stačí vám nainštalovať príjmač u Vás doma a môžete bez problémov surfovať, sťahovať súbory, komunikovať so svojimi blízkymi alebo streamovať videá.

Dobrý net prináša zaujímavé možnosti pripojenia pre domácnosť

Je Vaše aktuálne internetové pripojenie pomalé a platíte svojmu providerovi príliš? Nie ste spokojní s kvalitou poskytovaných služieb? Pripravili sme si pre Vás ponuku zostavenú podľa požiadaviek našich klientov tak, aby sme vyhoveli ako bežnému používatelovi, rovnako tiež náročnejšiemu klientovi. Možnosti internetového pripojenie v Smoleniciach s rýchlosťou optiky nájdete v našej ponuke internetových balíkov.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Zlepšite svoje podnikanie so stabilným internetom pre firmy

Aj v dnešnej dobe je stále veľa firiem, ktorým nie je umožnený prístup k optickému internetu. Môže to byť z viacerých dôvodov, ale najčastejšie preto, že optika v týchto miestach ešte nebola alebo ani nebude dotiahnutá. Rovnako sa môže stať, že pri problémoch s výkopovými prácami, bude obmedzený prístup a fungovanie vašej firmy. Dobrý net vám takéto komplikácie nikdy nespôsobí. Zapojenie na bezdrôtový internet je oveľa jednoduchšie a ušetrí vám čas aj peniaze. Ak Vás naša onuka oslovila, kontaktujte nás a my Vám vytvoríme telekomunikačné riešenie presne na mieru Vaším požiadavkám.

Ako si vybrať správne internetové pripojenie?

Neustále investujeme do najnovšej technológie aby sme svojim klientom ponúkli najvyššiu možnú rýchlosť a stabilitu. Nechceme, aby boli ludia ochudobnení o kvalitný internet, len preto, že v mieste ich bydliska alebo firmy sa nenachádza optika. Telekomunikačný biznis stále narastá a aj v Smoleniciach je veľa poskytovatelov internetového pripojenia prostredníctvom bezdrôtovej siete. Dobrý net je ale v popredí svojou ponukou az 100Mbit/s s neobmedzenými možnosťami.

Chcem sa stať klientom internetu Dobrý net!

Základom je vybrať si balíček, ktorý spľňa Vaše požiadavky na bezdrôtový internet u Vás doma. V druhom kroku môžete vyplniť online formulár alebo nás kontaktovať telefonicky. Do 24 hodín od objednávky si môžete užívať švoj nový internet aj u Vás doma.

blank

Objednávka našich služieb je rýchla ako náš internet

Jednoducho si vyberte balík služieb, ktorý je ako stvorený pre Vašu domácnosť, následne nás kontaktujte prostredníctvom online formulára alebo na telefónnom čísle a do 24 hodín od vytvorenia objednávky už budete môcť využívať všetky výhody, ktoré náš internet ponúka.

Naši zákazníci v obci Smolenice odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)