Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Biely Kostol

Pripojenie k neobmedzenému internetu doma aj na chate.

Aj v obci Biely Kostol Vám ponúkame možnosť využívať výhody našeho stabilného a rýchleho internetového pripojenia. Rýchlosť a stabilita je našou prioritou a prioritou našej siete. Dobrý net aj v obci Biely Kostol a jej okolí ponúka stabilné, vysokorýchlostné pripojenie, s kvalitným klientským servisom. Internetové pripojenie s rýchlosťou optiky od Dobrý net – všetko je nastavené tak, aby sme vždy vedeli vyhovieť Vašim požiadavkám.

Pripojenie k opticky rýchlemu internetu za super cenu

Do Vašich domácností v Bielom Kostole ponúkame možnosť bezdrôtového pripojenia s rýchlosťou až do 100 Mbit za sekundu. Internet s rýchlosťou optiky Vám nainštalujeme doma bez zbytočného ťahania optického kábla iba prostredníctvom malého príjmača umiestneného na vašom dome alebo firme. Náš internet Vám ponúka neobmedzené možnosti používania. Ponúkame Vám kvalitné pripojenie s vysokou rýchlosťou, ktoré bez problémov zvládne uspokojiť aj požiadavky náročnejšieho klienta. Môžete tak napríklad sťahovať objemnejšie dáta, hrať vydeohry online bez obmedzení alebo sledovať videá bez zbytočne zdĺhavého načítania. Bez problémov naraz utiahne viacero pripojených zariadení vo vašej domácnosti.

Internet cez WiFi – najlepšia cena za neobmedzený internet

Našu ponuku sme prispôsobili požiadavkám klientov. Či jednotlivec alebo veľká rodina, každý si u nás vyberie čo potrebuje. Inštalácia je zdarma a dostanete od nás wifi router, na ktorý viete bezdrôtovo pripojiť až desať zariadení vo Vašej domácnosti do internetovej siete. Narozdiel od optického internetu nemusíte čakať na prekopanie prípojky, u nás máte pripojenie do 24 hodín za zlomok ceny optickej prípojky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Stabilné internetové pripojenie pre firemných klientov

Dobrý net aj pre stredné a väčšie firmy zabezpečí bezproblémové fungovanie vďaka stabilnej a rýchlej sieti ktorú ponúkame. Internet pre firmy v Bielom Kostole je jednoznačne výhodný v rýchlosti, ktorou Vám umožňuje prenášať dáta či už k Vaším zákazníkom alebo od nich. Náš bezdrôtový internet je ideálne riešenie pre Vašu firmu, nakoľko je to skvelá a spolahlivá alternatáva k optickému internetu, ktorý ale nie je všade samozrejmosťou.

Dobrý net poskytuje kvalitný internet na doma v obci Biely Kostol

Aj v obci Biely Kostol má každý občan svoju vlastnú predstavu o tom, čo je rýchle a spolahlivé internetové pripojenie. Ak momentálne platíte svojmu súčasnému providerovi za rýchlosť maximálne 20Mbit/sekundu až 19,60 eur, tak sa neváhajte pozrieť na našu aktuálnu ponuku. Určite nechcete platiť za nestabilný internet, ktorý nedosahuje požadovanú rýchlosť, ale užívať si rýchle sťahovanie, bezproblémové sledovanie TV online alebo hranie vydeohier. A presne taký internet Vám teraz na doma alebo do firmy vo vašej obci prináša Dobrý net.

Ako objednať Dobrý net?

Sieť, ktorú poskytuje Dobrý net je stabilná, bez výpadkov s rýchlosťou optického internetu, ktorá pri poskytovateloch bezdrôtového internetu nemá konkurenciu. V prípade, že máte záujem o náš internet, jedoducho a s prehľadom vyplníte online formulár na našej stránke a do 24 hodín, môžete čakať, že Vás kontaktuje naša klientská pracovníčka, ktorá s vami dohodne všetky podrobnosti, ktoré sú potrebné pre technika na inštaláciu vysokorýchlostného internetu pre Vás.

blank

Používame najmodernejšiu technológiu internetového pripojenia

Optický internet je pripojený prostredníctvom optických káblov, ktorých inštalácia je finančne náročná a znamená aj povinné výkopové práce. Narozdiel od toho je bezdrôtové pripojenie, ktoré ponúka Dobrý net oveľa jednoduchšie a efektívnejšie riešenie, ktorého inštalácia nezaberie toľko času ani nepohltí také množstvo financií. Stačí k tomu malý príjač umiestnený na Vašej streche ktorý odosiela informácie do routera u Vás doma. Z toho už sa na vašu sieť môžete jednoducho pripojiť prostredníctvom sieťového kábla alebo WiFi

Naši zákazníci v obci Biely Kostol odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)