Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Biely Kostol

Stabilný a dostupný internet na doma

Aj v obci Biely Kostol ponúkame možnosť využívať výhody stabilného a rýchleho internetového pripojenia. Stabilita a cenová dostupnosť internetových služieb pre každého sú našou prioritou. Dobrý net aj v obci Biely Kostol a okolí ponúka spoľahlivé vysokorýchlostné pripojenie s kvalitným klientským servisom. Internetové pripojenie s rýchlosťou optiky od Dobrý net.

Opticky rýchly internet za skvelú cenu

Aj do domácností v Bielom Kostole prinášame možnosť bezdrôtového pripojenia s rýchlosťou až do 100 Mbit za sekundu. Internet s rýchlosťou optiky nainštalujeme bez výkopov a ťahania optického kábla iba prostredníctvom malého príjmača umiestneného na Vašej streche. Ponúkame Vám stabilnú internetovú službu s vysokou rýchlosťou, ktorá uspokojí aj náročných klientov, či viac zariadení v domácnosti súčasne. Vďaka najmodernejšej technológii a dobrému pokrytiu signálom naše pripojenie nie je obmedzené ani v nepriaznivom počasí.

WiFi internet pre každého

Našu ponuku sme prispôsobili požiadavkám rôznych klientov. Či už náročný jednotlivec alebo veľká rodina, každý si u nás vyberie čo potrebuje. Inštalácia je zdarma a dostanete od nás WiFi router, prostredníctvom ktorého viete bezdrôtovo pripojiť až desať zariadení vo Vašej domácnosti do internetovej siete. Narozdiel od optického internetu nemusíte čakať na prekopanie prípojky, u nás máte pripojenie do 24 hodín za zlomok ceny optickej prípojky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internetové pripojenie aj pre firemných klientov

Dobrý net poskytuje stabilné pripojenie vďaka najmodernejšej technológii a kvalitne zabezpečenej sieti aj pre firemných klientov. Internet pre firmy v Bielom Kostole – Dobrý net, rýchla a spoľahlivá alternatíva k optickému internetovému pripojeniu. Náš bezdrôtový internet Raket je ideálne riešenie pre Vašu firmu na miestach, kde nie je dostupná optická sieť.

Spoľahlivý internet na doma v Bielom Kostole

Aj v obci Biely Kostol už obyvatelia poznajú, čo znamená skutočne rýchle a spolahlivé internetové pripojenie – vďaka Dobrý net. Ak aj Vy momentálne platíte svojmu súčasnému providerovi za nízke rýchlosti nezmyselné sumy, neváhajte nahliadnuť do našej ponuky a porovnajte si svoje aktuálne pripojenie s našim internetom. Nik predsa nechce platiť za nestabilný internet, ktorý nedosahuje deklarovanú rýchlosť – rýchlosti, ktoré ponúkame v balíkoch Dobrý net Vám garantujeme.

Ako objednať Dobrý net?

Dobrý net je spoľahlivý partner, ktorý poskytuje internet bez výpadkov s rýchlosťou optického internetu. Bezkonkurenčná bezdrôtová technológia so skvelým pokrytím v Trnave a okolí. V prípade, že máte záujem o náš internet, jednoducho vyplňte online formulár na našej stránke a do 24 hodín Vás kontaktuje naša klientská podpora – dohodneme všetky podrobnosti a odpovieme na všetky Vaše otázky k internetovému pripojeniu.

blank

Používame najmodernejšiu technológiu bezdrôtového pripojenia

Optický internet je pripojený prostredníctvom optických káblov, ktorých inštalácia je finančne náročná a znamená aj povinné výkopové práce. Výhodou bezdrôtového pripojenia, ktoré ponúka Dobrý net v Bielom Kostole, je jednoduchšia a rýchla inštalácia bez zásahov na pozemku či fasáde. K pripojeniu stačí malý príjač umiestnený na Vašej streche ktorý komunikuje s routerom.

Naši zákazníci v obci Biely Kostol odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)