Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Hrnčiarovce nad Parnou

Internet s rýchlosťou optiky už aj vo Vašej obci

Pridajte sa aj Vy do rodiny providera Dobrý net. Poskytujeme internetové pripojenie tisíckam spokojných klientov v Trnave a okolí, Piešťanoch či Hlohovci. Užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie do siete internet najmodernejšou bezdrôtovou technológiou. Internet pre každého a bez starostí, to je Dobrý net.

Férový vysokorýchlostný internet

Najlepší internet je dostupný aj v obci Hrnčiarovce nad Parnou, vďaka raketovému internetu Dobrý net. U nás môžete mať stabilný bezdrôtový internet s rýchlosťou až 100 Mb/s za bezkonkurenčné ceny zriadený rýchlo a bez skrytých poplatkov. Zriadenie ponúkame za bezkonkurenčne najnižší poplatok a najnižšiu cenu za prenájom hardvérových zariadení.

Sme transparentní – voči našim zákazníkom sme fér a ceny za naše služby narozdiel od iných providerov po čase nenápadne nenavyšujeme, ani o skryté poplatky.

Stabilné pripojenie pre každého

Dobrý net prichádza s riešením a ponúka moderné a vysokorýchlostné internetové pripojenie aj v lokalitách, kde ešte nie je vybudovaná optická sieť. Bezdrôtový internet od Dobrý net ponúka klientom rýchlosti až 100Mbit/s za ceny dostupné pre každého. Surfujte, sledujte videá alebo hrajte online hry so stabilným vysokorýchlostným internetom až na desiatich zariadeniach v domácnosti súčasne. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú využívame sa Vám nestane, že by malo na kvalitu internetového signálu vplyv nepriaznivé počasie alebo hrozilo spomalenie pri vyťažení siete.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internet pre firemných klientov

Je samozrejmé, že každý biznis potrebuje kvalitné internetové pripojenie. Teraz už aj v obci Hrnčiarovce nad Parnou pripojíme Vašu firmu s rýchlosťou optiky s garanciou servisnej podpory kedykoľvek. Potrebujete individuálne riešenie alebo garantovanú linku? Zavolajte na našu infolinku a vytvoríme Vám ponuku na mieru podľa toho, čo pre Vaše podnikanie potrebujete. Nedopustite, aby nekvalitné internetové pripojenie komplikovalo Vaše podnikanie – zverte internet pre Vašu firmu odborníkom z Dobrý net.

Vaša spokojnosť je priorita

S naším internetom Vám vďaka moderným technológiám a kvalitnému pokrytiu garantujeme najvyššiu možnú dátovú rýchlosť aj v miestach kde nie je dostupná optická sieť. Internet Dobrý net ponúka rýchlosť až 100Mbit/s bez potreby káblovej optickej prípojky. Na Vašu strechu nainštalujeme malý prijímač a môžete bez problémov surfovať, sťahovať súbory, komunikovať s blízkymi, kolegami alebo sledovať či streamovať videá.

Najmodernejší hardvér pre kvalitné pripojenie

Náš hardvér neustále inovujeme a investujeme do najnovších technológií aby sme klientom zabezpečili najvyššiu možnú rýchlosť a stabilitu. Disponujeme sieťou so skvelým pokrytím a pripojenie zabezpečujeme najmodernejším hardvérom. Balíky pripojenia sme vytvorili na mieru pre rôzne typy zákazníkov – Dobrý net ponúka najvýhodnejší internet pre každého.

blank

Pridajte sa aj Vy k spokojným klientom Dobrý net

Stabilné internetové pripojenie pre Vašu domácnosť alebo firmu môže byť jednoducho Vaše už do 48 hodín. Jednoducho si vyberte balíček z ponuky našich služieb a kontaktujte nás prostredníctvom nezáväznej online objednávky. Naši zamestnanci Vás kontaktujú do 24 hodín, dohodnú s Vami všetky detaily a odpovedia na Vaše otázky. Neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky, alebo sa pozrite do sekcie FAQ, kde môžete nájsť odpovede na najčastejšie otázky ohľadne internetového pripojenia.

Naši zákazníci v obci Hrnčiarovce nad Parnou odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)