Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Hrnčiarovce nad Parnou

Internet s rýchlosťou optiky už aj vo Vaše obci

Už Vás nebaví pomalý internet? Neustále výpadky pri menšej zmene počasia alebo nekonečné načítavanie stránok? Dobrý net prináša riešenie už aj do obce Hrnčiarovce nad Parnou! Nenechajte si ničiť nervy pripojením od Vášho aktuálneho providera, ktoré je nestabilné a spravidla obmedzené po prečerpaní. Dobrý net Vám prináša ponuku neobmedzeného internetu vďaka ktorému môžete byť kedykoľvek v spojení so svojou rodinou či priateĺmi, surfovať, chatovať, posielať videá cez internet alebo hrať online hry. Teraz už Vás nič nebude obmedzovať. Provider Dobrý net prináša rýchlosti až 100Mb/s s balíčkami, pri ktorých si vyberie určite každý. Inštalácia a router zdarma.

Vysokorýchlostný internet dostupný už dnes

Buduje vo Vašej obci provider optickú sieť a Vašu ulicu vynechal? Alebo len nemáte záujem rozkopať si pozemok, či vŕtať do obvodových múrov? Máme pre Vás riešenie. Pripojíme Vás vzduchom, inštalácia nezaberie viac ako dve hodiny a zrealizujeme ju do 24 hodín od objednávky. Nový internet bez poplatkov za zriadenie nemá problém s počasím a prináša reálne rýchlosti až do 100Mb/s už od 11,90€ mesačne s inštaláciou zadarmo.

Internet na doma bez skrytých poplatkov

Chcete optický internet ale nechce sa Vám dávať 200 až 500€ za vybudovanie prípojky? S nami to nie je problém. Pripojíme Vás vzduchom s inštaláciou a zariadením Zdarma už do 24 hodín od objednávky. Načo čakať niekoľko mesiacov na vybudovanie prípojky, zničiť si predzáhradku alebo chodník, či vŕtať do obvodových múrov. U nás trvá inštalácia len chvíľu a bezdrôtovo na jeden router môžete mať pripojených až 10 zariadení. Opticky rýchly internet je dostupný už aj v obci Hrnčiarovce nad Parnou.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Ani firemný klient u nás nepozná limit

Je všeobecne známe, že internet pre firmy je niekoľkonásobne drahší a veľakrát ani nespĺňa vaše očakávania. Teraz už aj v obci Hrnčiarovce nad Parnou môžete pripojiť Vašu firmu s rýchlosťou optiky do 24 hodín, stačí zavolať na našu infolinku a vytvoríme Vám ponuku na mieru podľa toho, čo Vaša firma potrebuje. Nepretržitý kontakt so zákazníkmi prostredníctvom mailu alebo chatu je pre fungovanie firmy dôležitý. S nami sa nemusíte báť výpadkov internetového pripojenia či nekonečného načítania stránky a odosielania príloh svojim klientom. Nedovoľte už Vášmu aktuálnemu providerovi aby nestabilným pripojením na internet kazil Vás biznis.

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá

Pred pripojením do internetu Vám poskytovateľ sľuboval rýchlosť 50Mbit/s za cenu 32,80€ ale realita je úplne iná? Načítanie stránky či sledovanie videí je nekonečný proces a v prípade búrky Vám internet nefunguje vôbec? Dobrý net prináša riešenie aj na tieto problémy. Naším zákazníkom púšťame reálne rýchlosti a môžete si vybrať z našich služieb už od 11,90€ mesačne. Vďaka najmodernejšej technológii použitej aj v obci Hrnčiarovce nad Parnou je pripojenie stabilné a rýchlosti sa vyrovnajú optickému internetu.

Dobrý net prináša rýchlosti optiky za super ceny

Bežný spotrebiteľ na svoje fungovanie využíva priemerne rýchlosť 50Mbit/s. Táto rýchlosť pripojenia je dostačujúca na bežné surfovanie po internete, čítanie mailov či sledovaní videí. S nami budete mať najvyššiu možnú rýchlosť bezdrôtového pripojenia, stabilný internet bez výpadkov a neobmedzené dáta za najlepšiu cenu v lokalite Dolné Orešany.

blank

Pridajte sa aj Vy k spokojným klientom internetu Dobrý net

Ponúkame na výber niekoľko možností ako si internet objednať. Buď vyplníte online formulár na našej stránke, alebo nás kontaktujete telefonicky. Ak preferujete osobný kontakt, kľudne nás môžete navštíviť na našej predajni Astrasat v Trnave a nechať si s výberom poradiť. Pripojenie do siete garantujeme do 24 hodín od spracovania objednávky

Naši zákazníci v obci Hrnčiarovce nad Parnou odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)