Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Suchá nad Parnou

Dobrý net ponúka rýchly a kvalitný internet za dostupné ceny

Už Vás nebaví pomalý internet? Vyskúšajte vysokorýchlostné internetové pripojenie dostupné v obci Suchá nad Parnou s rýchlosťami až 100Mb/s bez obmedzení. Rýchlosti optiky dostupné aj na miestach, kde nie je vybudovaná optická sieť.

Internet na doma, ktorý naozaj funguje

Aj vám sa zdá, že rýchlosť ktorú dostávate nezodpovedá rýchlosti, ktorú vám sluboval váš poskytovatel internetového pripojenia? Že v časoch keď sú všetci doma a internet využívajú sa vaša rýchlosť viditeľne zníži? Bohužial, aj takto v dnešnej dobe funguje bezdrôtové pripojenie. Preto dobrý net zainvestoval do technológie aj v obci Suchá nad Parnou vám poskytne internet s rýchlosťou až 100 Mbit/s bez potreby ťahať káble. Rýchlosť optiky nikdy nebola taká dostupná!

Vyberte si internetový balíček presne na mieru.

Hľadáte internet do domácnosti, ktorý by uspokojil požiadavky všetkých členov? Na neobmedzený internet Dobý net viete bezdrôtovo pripojiť naraz až desať zariadení. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú využívame, sa Vám už doma nestane, že nebudete mať internetový signál. Buďte online bez obmedzení kedykoľvek a kdekoľvek vo Vašej domácnosti. Či už budete surfovať, sledovať filmy alebo hrať online hry. U nás Vás neobmedzujeme po prečerpaní dát ani neplatíte žiadne skryté poplatky. Internetové pripojenie je stabilé počas celej doby využívania služby, rovnako ako mesačná cena. Vyberte si z ponuky balíčkov už od 11,90€ mesačne.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Dobrý net Vám pomalou rýchlosťou nepohrozí

Aj vy platíte v Suchej nad Parnou vašemu súčasnému providerovi až 9,90 eur za rýchlosť surfovania len 4Mbit/s? Dobrý net vám prináša riešenie vašeho problému. Vďaka najmodernejšej technológii ktorú používame na prenos dát sa s nami nemusíte báť pomalého internetu.Stačí si len vybrať z našej širokej ponuky služieb alebo si zostaviť balíček podľa vašich potrieb.

Neobmedzený internet pre Firemných klientov

Spolahlivé telekomunikačné služby sú základným stavebným kameňon na rozvoj každej firmy. Ak chcete aby sa o vás vaši kliento dozvedeli, chcete s nimi komunikovať a poskytovať im svoje služby, potrebujete na to stabilné pripojenie, na ktoré sa môžete spolahnúť kedykoľvek.Internet ktorý pre vašu firmu poskytne Dobrý net je riešené úplne individálne a pripojenie je nepretržite monitorované našimi zamestnancami pre bezproblémové fungovanie internetu vo vašej firme.

Zaujala Vás ponuka internetu Dobrý net?

Neváhajte nás kontaktovať a my vám poskytneme viac informácií o našom produkte alebo si jednoducho vyberte balíček, ktorý Vám vyhovuje a objednajte internet cez náš online formulár a pripojte sa k nám už dnes.

blank

Prečo si vybrať bezdrôtvú technológiu?

Ak nebývate vo veľkom meste alebo na predmestí kde je optika smozrejmosťou a k vašej domácnosti alebo firme nemá momentálne dosah, najlepším riešením je pre vás práve bezdrôtové pripojenie. V Suchej nad Parnou a okolitých obciach ponákame výborné pokrytie a dostupnosť pre každého. Dobrý net má pripojenie do stabilnej a vysokorýchlostnej sieťe porstredníctvom internetu prenášaného vzduchom. Pripojenie je jednoduché, stačí vám nainštalovať príjmacie zariadenie a už len užívať nové možnosti sťahovania, surfovania alebo sledovania videí v reálnom čase.

Naši zákazníci v obci Suchá nad Parnou odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)