Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Suchá nad Parnou

Dobrý net ponúka rýchly a kvalitný internet za dostupné ceny

Už viac nemusíte trpieť pomalý internet a výpadky! Vyskúšajte vysokorýchlostné bezdrôtové internetové pripojenie dostupné v obci Suchá nad Parnou. Rýchlosti optiky dostupné aj na miestach, kde nie je vybudovaná optická sieť.

Raketové rýchlosti bezdrôtového internetu

Aj vám sa zdá, že rýchlosť ktorú Vám provider reálne poskytuje nezodpovedá rýchlosti, ktorú máte zazmluvnenú? Dobrý net investoval do najmodernejšej technológie bezdrôtového pripojenia aj v obci Suchá nad Parnou a poskytuje svojim klientom stabilné internetové pripojenie s rýchlosťou až 100 Mbit/s bez potreby ťahania káblov a bez výpadkov v nepriaznivom počasí. Rýchlosť optiky nikdy nebola bezdrôtovo taká dostupná ako dnes!

Ponuka balíkov pripojenia pre každého

Hľadáte internet do domácnosti, ktorý by uspokojil požiadavky všetkých členov? Na neobmedzený internet Dobrý net viete bezdrôtovo pripojiť naraz až desať zariadení. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú využívame, sa Vám už doma nestane, že ostanete bez pripojenia. Buďte online kedykoľvek, bez obmedzení sledujte filmy, hrajte online hry, streamujte videá, alebo pohodlne pracujte. S Dobrým netom Vás neprekvapia žiadne skryté poplatky. Internetové pripojenie je stabilné počas celej doby využívania služby, rovnako ako výška mesačného paušálu.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

S Dobrým netom Vám pomalý internet nehrozí

Aj vy platíte v Suchej nad Parnou Vášmu súčasnému providerovi nezmyselnú sumu za pomalý internet? Ponúkame riešenie. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú používame na prenos dát sa viac nemusíte trápiť s pomalým internetom – stabilitu neohrozí zlé počasie ani vyťažená sieť vo večerných hodinách. Stačí si pozrieť našu ponuku a vybrať z výhodných balíkov ten, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Neobmedzený internet aj pre firemných klientov

Spoľahlivý internet je jedným z hlavných funkčných pilierov každej firmy. Buďte pre klienta k dispozícii online, komunikujte a poskytujte svoje služby bez obmedzení – Dobrý net ponúka internetové pripojenie, na ktoré sa môžete spolahnúť kedykoľvek. Firemným klientom ponúkame individálne riešenia na mieru a kvalita Vášho pripojenia je nepretžite monitorovaná našimi zamestnancami.

Zaujala Vás ponuka internetu Dobrý net?

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom online formulára alebo telefonicky. Radi Vám poskytneme viac informácií a odpovieme na Vaše otázky. Dopyt môžete jednoducho zaslať formou nezáväznej online objednávky výberom balíka služieb, ktorý Vám vyhovuje. Objednajte internet cez náš online formulár a pripojte sa k rodine spokojných klientov Dobrý net.

blank

Prečo si vybrať bezdrôtovú technológiu?

Ak bývate v lokalite, kde nie je dostupná optická infraštruktúra, najlepším riešením je pre vás práve bezdrôtové pripojenie. V Suchej nad Parnou a okolitých obciach ponákame výborné pokrytie a dostupnosť pre každého. Dobrý net zabezpečuje vysokorýchlostné pripojenie prostredníctvom najmodernejšej anténovej technológie (prenášané vzduchom). Pripojenie sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a stabilitou a jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá (anténa + príjmacie zariadenie). Užívať si nové možnosti sťahovania, surfovania alebo sledovania videí v reálnom čase si môžete aj bez náročných výkopov a zdĺhavých pripájacích prác.

Naši zákazníci v obci Suchá nad Parnou odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)