Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Dolné Dubové

Najrýchlejší internet na doma dostupný aj u Vás

Ak už Vás unavuje nedostatočná ponuka internetu v obci Dolné Dubové, ste na správnom mieste. Internetový provider Dobrý net prichádza aj do Vašej obce a prináša rýchlosti optiky za najlepšie ceny. U nás si vyberie každý.

Internet Dobrý net je naozaj iný

Vo veľkých mestách a na predmestiach je vysokorýchlostný internet samozrejmosťou. Ponuka kvalitného pripojenia ale zaostáva vo vidieckych oblastiach. Dobrý net prináša vďaka najmodernejšej technológii neobmedzený internet s rýchlosťami až 100 Mb/s aj do obce Dolné Dubové. Pridajte sa k stovkám spokojných zákazníkov v Trnave a okolí aj Vy.

Rýchlosť optického internetu dostupná kdekoľvek

Internet Dobrý net prichádza s najmodernejšou technológiou na prenost internetu vzduchom už aj do Vašej obce. Ponuka internetových balíkov je vytvorená presne podľa požiadaviek našich klientov. Či už hľadáte internet pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, u nás si určite vyberiete. Bezkonkurenčná ponuka rýchlostí dostupná už aj vo Vašej obci. S internetom Dobrý net dostanete viac za menej už do 24 hodín od objednávky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

Stabilné pripojenie do siete internet môžete mať už dnes

S nami nepotrebujete prekopávať svoju predzáhradku, či vŕtať do obvodových múrov. Internet Dobrý net môžete mať zapojený už do 24 hodín od objednávky a za inštaláciu nám nič neplatíte. Vybudovanie optickej prípojky je časovo a finančne naozaj náročné. Preto ešte aj v dnešnej dobe je veľa domácností bez možnosti optického pripojenia. Najlepšou alternatívou v lokalitách, kde je optická sieť len vidinou budúcnosti je bezdrôtový internet Dobrý net s rýchlosťami až 100 Mb/s.

Firemný internet dostupný ihneď

Pri ponuke internetových služieb sme nezabudli ani na firemných zákazníkov v lokalite Dolné Dubové. Vieme, že pre podnikanie je stabilné pripojenie na internet v dnešenej dobe naozaj klúčové. Preto nás neváhajte kontaktovať a my Vám vytvoríme ponuku presne na mieru pre Váš biznis. Stabilné pripojenie pre Vašich zamestnancov, či verejná IP adresa, vďaka ktorej si môžete napríklad sledovať kamerový systém z pohodlia domova a mať tak svoje podnikanie stále pod kontrolou.

Množstvo výhod prináša internet v obci Dolné Dubové

Rýchlosť nie je naša jediná výhoda. Vďaka tomu, že využívame najmodernejšiu technológiu na prenos internetového signálu je naše pripojenie stabilné a bez výpadkov. Na kvalitu internetového pripojenia nemajú vplyv ani zmeny počasia. Pripojenie na internet je u nás bez obmedzení, teda sa nemusíte obávať, že po prečerpaní by sa Vám internet spomalil alebo vypol. Internet na doma Dobrý net je dostupný už od 11,90€ aj v obci Dolné Dubové.

Šikovná objednávka, zaberie len dve minúty

Internet Dobrý net v lokalite Dolné Dubové si teraz viete objednať za dve minúty. Stači ak si vyberiete balíček, torý Vám najviac vyhovuje a prejdete procesom objednávky, ktorý je úplne jednoduchý. Po odoslaní objednávkového formulára Vás kontaktujeme a dohodneme s Vami termín inštalácie. Internet môžete mať zapojený už do 24 hodín. Inštalácia a router sú u nás zadarmo. Tak neváhajte a využite tú najlepšiu ponuku od internetového poskytovateľa v obci Dolné Dubové.

Naši zákazníci v obci Dolné Dubové odporúčajú Internet

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)