Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Optický internet Dolné Dubové

Najrýchlejší internet na doma dostupný aj u Vás

Prioritou dobrého internetového pripojenia je okrem rýchlosti jeho spoľahlivosť a stabilita. Dobrý net poskytuje v obci Dolné Dubové okrem pripojenia bezdrôtovou technológiou teraz aj vysokorýchlostný optický internet s rýchlosťou až 400 Mbit/s. Pripojenie optickými vláknami zaisťuje vysokú spoľahlivosť a stabilitu siete. Naše služby sú pre všetkých, ktorí potrebujú kvalitné pripojenie s dobrým klientským servisom za dostupné ceny.

Internet Dobrý net je bez obmedzení

Dobrý net ponúka vysokorýchlostné dátové pripojenie prostredníctvom optických vlákien aj v obci Dolné Dubové. Naše balíky služieb sú vytvorené tak, aby si mohol každý klient vybrať presne to, čo potrebuje. Neplatťe viac nezmyselné paušálne sumy za pomalý internet, netrápte sa viac výpadkami starej siete. S pripojením Dobrý net môžete stabilne a bez problémov surfovať s rýchlosťou až 400 Mbit/s vďaka čomu môže celá Vaša rodina súčasne sledovať videá, filmy, hrať online hry alebo komunikovať cez videočet s priateľmi či kolegami bez toho, aby ste pocítili akékoľvek obmedzenia.

Vyberte si z ponuky našich služieb balík, ktorý Vám najviac vyhovuje a objednajte online, alebo nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom bezplatnej infolinky a my radi odpovieme na Vaše otázky.

Lepší internet, lepšia cena

Je Vaše aktuálne pripojenie pomalé, s výpadkami a nespĺňa vaše očakávania? Provider Dobrý net má pre Vás riešenie v podobe optického internetu alebo bezdrôtového internetového pripojenia s vysokými rýchlosťami aj v obci Dolné Dubové. Vysokorýchlostný internet, najmodernejšie technológie a neustále inovovaný hardvér. Internet Dobrý net je samozrejme dátovo neobmedzený – počas celej doby využívania služby je rýchlosť stabilná, bez spomaľovania (žiadne dátové limity) a bez výpadkov.

V Trnavskom kraji máme už od roku 2016 tisícky spokojných klientov. Pridajte sa aj Vy do našej internetovej rodiny a užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie so skvelým klientským servisom.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Stabilné pripojenie aj pre Vašu firmu

Stabilný internet je neodmysliteľná súčasť podnikania každej firmy. Je dôležité byť stále online a svojim klientom nablízku. Vieme, že zodpovedná firma si nemôže dovoliť nestabilné pripojenie s výpadkami. Preto aj v obci Dolné Dubové poskytujeme pripojenie prostredníctvom najnovších technológií a zabezpečujeme tak vysokorýchlostné pripojenie bez obmedzení. V prípade, že máte záujem pripojiť svoju firmu na internet v Dolnom Dubovom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku presne na mieru, podľa požiadaviek Vašej spoločnosti.

Optický alebo bezdrôtový internet?

Vyberte si z balíkov optického internetu alebo bezdrôtového internetu. V prípade optického pripojenia je potrebná prítomnosť optickej dátovej infraštruktúry, ktorá ponúka rýchlosti až do 400 Mbit/s takže môžete naplno surfovať bez akýchkoľvek obmedzení. Bezdrôtové pripojenie (prostredníctvom antény), je vhodné na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v lokalitách v ktorých pôsobíme, pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti (max. do troch kilometrov). Takéto pripojenie zabezpečuje, že internet je stabilný a bez výpadkov po celú dobu využívania našej služby. Pozrite si ponuku našich služieb a overte si pohodlne ich dostupnosť vo Vašej lokalite.

Objednávkový online formulár

Rýchly a spoľahlivý internet na doma alebo pre firmu. Dobrý net má pre Vás najvýhodnejšiu ponuku v Trnavskom kraji. Vyberte si z balíkov služieb takú, ktorá Vám najviac vyhovuje, overte jej dostupnosť vo Vašej lokalite a vyplňte online formulár – online objednávka je hotová za pár sekúnd. Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať a spoločne dohodneme termín inštalácie v čase, keď Vám to bude vyhovovať. Dobrý net – najvýhodnejší internet v Dolnom Dubovom, v Trnave a okolí.

blank

Online objednávka Vám zaberie len dve minúty

Internet Dobrý net v lokalite Dolné Dubové si teraz viete objednať za dve minúty. Stači ak si vyberiete balík služieb, ktorý Vám najviac vyhovuje a vyplníte niekoľko základných údajov. Po odoslaní objednávkového formulára Vás kontaktujeme a spolu dohodneme termín inštalácie v čase, kedy Vám to bude vyhovovať. Najlepšia ponuka internetového pripojenia v obci Dolné Dubové – Dobrý net.

Naši zákazníci v obci Dolné Dubové odporúčajú Internet

OPTIK 1600ka

Sťahovanie800 Mbit/s

Surfovanie800 Mbit/s

Odosielanie800 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)