Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Trnava – Kopánka

Najvýhodnejšie internetové pripojenie na Kopánke

Hľadáte vysokorýchlostné internetové pripojenie na Kopánke? U nás ste na správnom mieste! Neobmedzený internet pre Trnavu a okolie mieri raketovou rýchlosťou aj do Vašej domácnosti. Pripojte sa k stovkám spokojných klientov v regióne Trnava a surfujte bez obmedzení s rýchlosťami optiky. Vyberte si z ponuky balíkov ten najvhodnejší pre Vás a objednávku môžete vytvoriť aj online z pohodlia domova.

Užívajte si rýchlosti optického internetu za najvýhodnejšiu cenu

Vysokorýchlostné internetové pripojenie Dobrý net je stabilné pripojenie pre každú domácnosť. Ponuku balíkov služieb sme zostavili presne podľa požiadaviek našich klientov, aby si u nás vybral naozaj každý. Či už hľadáte internetové pripojenie pre jednotlivca alebo veľkú rodinu, u nás si určite vyberiete. Neobmedzený internet už od 11,90 € mesačne je dostupný v celej Trnave a okolitých obciach.

Rýchly a stabilný internet vďaka pripojeniu prostredníctvom optických vlákien prinášame aj do lokality Kopánka v Trnave. Surfujte rýchlosťou až 800 Mbit/s za bezkonkurenčné ceny a za symbolický zriaďovací poplatok.

Ponuka internetových balíkov, z ktorej si vyberie naozaj každý!

Či už využívate internetové pripojenie na surfovanie, posielanie e-mailov, sledovanie videí alebo aj hranie online hier, s nami sa Vám už nestane, že Vás zaskočia výpadky internetu alebo sa rýchlosť spomalí po prečerpaní dát. Vysokorýchlostný internet prinášame do každej domácnosti prostredníctvom najmodernejšej technológie a náš hardvér neustále inovujeme. Internet Dobrý net je dátovo neobmedzený – počas celej doby využívania služby je rýchlosť stabilná, bez spomaľovania (žiadne dátové limity) a bez výpadkov.

V regióne Trnava máme tisícky spokojných klientov už od roku 2016. Pridajte sa aj Vy do našej internetovej rodiny a užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie so skvelým klientským servisom.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Zlepšite svoje podnikanie so stabilným internetom pre firmy

V dnešnej dobe je pre podnikanie dôležité byť v neustálom kontakte so zákazníkom. Či už riešite e-mailovú komunikáciu alebo chcete dať svetu o sebe vedieť prostredníctvom sociálnych sietí či webovej stránky, stabilný internet je nevyhnutnou súčasťou podnikania. Množstvo firiem sídli v lokalitách, kde ešte nie je dostupné optické pripojenie. Najlepšou alternatívou je v takom prípade Raketový internet Dobrý net, ktorý vďaka bezdrôtovej technológii ponúka vysoké rýchlosti aj bez optickej siete. Vyberte si z balíkov optického alebo bezdrôtového internetu, alebo nás kontaktujte a my vytvoríme ponuku pre Vašu firmu na mieru, presne podľa požiadaviek.

Ako si vybrať správne internetové pripojenie?

Najvýkonnejšiu technológiu internetového pripojenia predstavuje optický internet – ide o pripojenie prostredníctvom optických vlákien, vďaka ktorým je možné dosahovať rýchlosť až 800 Mbit/s a surfovať tak absolútne bez obmedzení. V prípade optického pripojenia je však potrebná prítomnosť optickej siete – káblovej infraštruktúry v danej lokalite. Bezdrôtové pripojenie, inak známe ako pripojenie vzduchom, je najlepšou voľbou na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v lokalite kde pôsobíme, pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti, maximálne do troch kilometrov. Takéto pripojenie zabezpečuje, že internet je stabilný a bez výpadkov po celú dobu využívania našej služby. Pozrite si ponuku našich služieb a overte si pohodlne ich dostupnosť vo Vašej lokalite.

Ako si objednať internet na doma?

Vyberte si z balíkov služieb internetu OPTIK alebo RAKET a overte si dostupnosť vo Vašej lokalite, zadaním názvu (obce/mesta) do vyhľadávača. Ak je Vami dopytovaná služba v lokalite dostupná, stačí vyplniť objednávku online a my Vás kontaktujeme aby sme spoločne dohodli termín inštalácie, ktorý Vám najviac vyhovuje. V prípade, že máte akékoľvek otázky k pripojeniu Dobrý net a nenašli ste odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo sa zastavte osobne u nás, na predajni Astrasat v Trnave. Radi Vás uvidíme, poradíme a zodpovieme Vaše otázky.

blank

Internet na doma s rýchlosťou optiky môže byť Váš ešte dnes!

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Trnave a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak nevieme akú rýchlosť internetového pripojenia aktuálne využívate, urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Načo sa uspokojiť s pomalým internetom, keď u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti dostupné v celej Trnave. Vysokorýchlostný internet bez obmedzení môže byť Váš už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)