Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Optický internet Trnava – Kopánka

Najvýhodnejšie internetové pripojenie na Kopánke

Vysokorýchlostný internet Dobrý net OPTIK je dostupný už aj na Kopánke. Pripojte sa k stovkám spokojných klientov v regióne Trnava a surfujte bez obmedzení s rýchlosťami až do 800 Mbit/s. Vyberte si z ponuky našich internetových balíkov ten najvhodnejší pre Vás a získajte stabilné pripojenie so spoľahlivou podporou.

Užívajte si optický internet za najvýhodnejšiu cenu

Optické internetové pripojenie Dobrý net je stabilné a rýchle pripojenie pre každú domácnosť. Ponuku balíkov sme zostavili podľa požiadaviek našich klientov tak, aby si u nás vybral každý – nároční jednotlivci aj veľké rodiny. Optický internet bez skrytých poplatkov, bez zamlčaných splátok hardvéru či umelých navýšení cien. Naviac zriadenie je len za skutočne symbolický poplatok a väčšinu nákladov znášame za Vás. Naša ponuka dobrého internetu je férová.

Presvedčte sa sami – náš obchodný zástupca na tel. čísle 033 222 55 55 s radosťou odpovie na Vaše otázky, prekonzultuje dostupnosť optického pripojenia na Vašej adrese a upresní dobu realizácie pripojenia na optický internet. Dobrý net ponúka individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Pripojenie zabezpečujeme prostredníctvom optických vlákien už aj do lokality Kopánka v Trnave. Surfujte rýchlosťou až 800Mbit/s za bezkonkurenčné ceny a so spoľahlivou podporou.

Ponuka internetových balíkov, z ktorej si vyberie naozaj každý!

Či už využívate internetové pripojenie na bežné účely alebo hrávate dátovo náročné online hry, s naším internetom sa Vám nestane, že Vás zaskočia výpadky alebo sa rýchlosť nečakane spomalí. Vysokorýchlostný internet prinášame do každej domácnosti prostredníctvom najmodernejšej technológie a náš hardvér neustále inovujeme. Internet Dobrý net je samozrejme dátovo neobmedzený – počas celej doby využívania služby je rýchlosť stabilná a bez spomaľovania.

Súčasťou našej ponuky vo Vašej lokalite je aj IPTV internetová televízia s mobilnou aplikáciou, s viac ako 100 televíznymi stanicami a možnosťou sledovania na viacerých zariadeniach súčasne.

V regióne Trnava máme tisícky spokojných klientov už od roku 2016. Pridajte sa aj Vy do našej internetovej rodiny.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Stabilný internet aj pre firmy

Rýchlosť, spolahlivosť, kvalitná servisná podpora a nízka cena – také má byť dobré internetové pripojenie. Na týchto pilieroch Dobrý net stavia svoje služby a ponuku – komfortné riešenia aj pre firmy v Trnave a okolí. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme ponuku na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Ako si vybrať správne internetové pripojenie?

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky (e-mail, sociálne siete, návštevy) je pre Vás najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je pre základné potreby úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu, (sociálne siete, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, IPTV,..) je pre Vás tento balík ako stvorený. S rýchlosťou 200 Mb/s Vaše bude Vaše pripojenie stabilné aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, (hry vo vysokom rozlíšení, filmy a videá na viacerých zariadeniach súčasne) máme pre Vás najpopulárnejší balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa súčasne na internet pripája viac členov.
OPTIK MAXI – ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, (online hry vo vysokom rozlíšení), alebo potrebujete spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, ponúkame najvyšší balík s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj počítač, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Ako si objednať internet na doma?

Vyberte si z balíkov služieb internetu OPTIK alebo RAKET, vyplňte objednávku online a my Vás kontaktujeme aby sme spoločne dohodli detaily. V prípade, že máte akékoľvek otázky k pripojeniu Dobrý net a nenašli ste odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo sa zastavte osobne u nás (v predajni Astrasat – A. Žarnova v Trnave). Radi Vás uvidíme, poradíme a zodpovieme Vaše otázky.

blank

Optický internet na doma už aj u Vás!

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Trnave a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak nevieme akú rýchlosť internetového pripojenia aktuálne využívate, urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Prečo sa uspokojiť s pomalým internetom, ak u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti a stabilitu pripojenia. Vysokorýchlostný internet bez obmedzení môže byť Váš už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

OPTIK 1600ka

Sťahovanie800 Mbit/s

Surfovanie800 Mbit/s

Odosielanie800 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)