Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Moravany nad Váhom

Neobmedzený internet s optickou rýchlosťou je odteraz dostupný

Ak hľadáte vysokorýchlostné internetové pripojenie ste na správnom mieste. V dnešnej dobe si už život bez internetu nevieme predstaviť. Presťahovali ste sa do nového domčeka v obci Moravany nad Váhom alebo sa len obzeráte po zmene poskytovateľa telekomunikačných služieb? Tak si pozrite ponuku balíkov raketového internetu dostupného v tejto lokalite a vyberte si internet podľa Vašich predstáv.

Opticky rýchly internet dostupný v obci Moravany nad Váhom

Vysokorýchlostné internetové pripojenie Dobrý net je prioritne určené do rodinných domov. Vďaka najmodernejšej technológii vieme celý Váš domov pripojiť na stabilnú internetovú sieť už do 24 hodín od objednávky. V ponuke máme balíky rýchlostí už od 11,90€ zostavené tak, aby splnili požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Internet Dobrý net poskytuje internetové pripojenie v meste Piešťany a okolitých obciach za najlepšie ceny.

Internetové balíky na mieru pre každého, vyberte si ešte dnes

Či už využívate internet na surfovanie, posielanie mailov, sledovanie videí alebo pre náročnejších na hranie online hier, s nami sa Vám už nestane, že Váš internet bude mať výpadky alebo sa spomalí po prečerpaní dát.  Internet Dobrý net je dátovo neobmedzený, čo znamená, že počas celej doby využívania služby je vaša rýchlosť stabilná a nikdy Vám ju nespomalíme. Pridajte sa aj vy do našej internetovej rodiny a užívajte si s rodinou stabilné vysokorýchlostné pripojenie ešte dnes.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Kvalitný internet dostane Vašich zákazníkov až ku vám

Podporte svoje podnikanie pripojením do online sveta. V dnešnej dobe väčšina firiem získava nových klientov vďaka tomu, že sa zviditeľnia na internete.  Ale čo ak máte slabé pripojenie a nedokážete byť svojim zákazníkom k dispozícii tak ako potrebujete? Dobrý net prináša riešenie aj pre firemných klientov v lokalite Moravany nad Váhom. Stabilné neobmedzené internetové pripojenie bez výpadkov a inštaláciou zadarmo. Kontaktujte nás telefonicky a urobíme Vám riešenie na mieru podľa Vašich predstáv.

Vyberte si internetové pripojenie aké potrebujete

Bezdrôtové pripojenie, inak známe ako pripojenie vzduchom, je najlepšou voľbou pre domácnosti a firmy v Piešťanoch a okolí, na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v lokalite, kde pôsobíme, pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti, maximálne do troch kilometrov. Takéto pripojenie zabezpečuje, že internet je stabilný a bez výpadkov po celú dobu využívania našej služby. Rovnako poskytujeme naším klientom vysokorýchlostné internetové pripojenie, pre náročných klientov s rýchlosťami až 100 Mbit/s už od 11,90€ mesačne. Pozrite si ponuku našich internetových balíčkov, z ktorej si určite vyberiete.

Ako si objednať internet na doma?

Nezáleží, či hľadáte internet na prácu alebo zábavu. U nás si vyberiete balíček internetového pripojenia presne na mieru. Stačí vyplniť objednávku online a my Vás kontaktujeme, aby sme spoločne vybrali termín inštalácie, ktorý Vám najviac vyhovuje. V prípade, že máte k internetovému pripojeniu Dobrý net ešte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo sa zastavte osobne u nás na predajni Astrasat v Trnave a my Vám radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

blank

Opticky rýchly internet môže byť Váš už dnes

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Piešťanoch a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak Vás naša ponuka zaujala ale neviete, akú rýchlosť internetu aktuálne doma máte urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke a porovnajte si aktuálne pripojenie a jeho cenu s našimi balíčkami.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)