Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Moravany nad Váhom

Neobmedzený internet s optickou rýchlosťou

Vysokorýchlostné internetové pripojenie s garantovanou stabilitou – to je Dobrý net. Ak hľadáte spoľahlivého internet providera v lokalite Moravany nad Váhom, pozrite si našu ponuku balíkov raketového internetu. Najmodernejšia bezdrôtová technológia zabezpečí nepretržité spoľahlivé pripojenie s rýchlosťami optiky.

Bezdrôtový internet s rýchlosťou optiky

Ponúkame Vám internet bezdrôtovou technológiou s rýchlosťou optiky. Naše riešenie je ideálne pre rodinné domy aj firmy, ktoré nemajú prístup k optickému internetu ale chcú rýchlu a stabilnú sieť. Ponúkame najmodernejšiu technológiu bezdrôtového pripojenia FWA 5GHz. Moderný hardvér a dobré pokrytie zabezpečí neobmedzené možnosti sťahovania súborov, sledovania filmov, streamovania videí alebo hrania online hier s výbornou stabilitou siete.

Stabilný internet pre každého

Vďaka najmodernejšiemu hardvéru dokážeme bezdrôtovou technológiou poskytnúť našim klientom rýchlosti až 100Mbit/s za ceny pre každého. Poskytujeme kvalitné vysokorýchlostné internetové pripojenie aj v miestach, kde nateraz ešte nie je dobudovaná optická infraštruktúra. Streamujte a sledujte videá, hrajte hry, alebo len tak surfujte so stabilným vysokorýchlostným internetom pokojne aj na niekoľkých zariadeniach súčasne. Vďaka najnovšej WiFi technológii sa Vám naviac s Dobrý net nestane, že by malo na kvalitu internetového signálu vplyv nepriaznivé počasie.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Firemný internet od Dobrý net

Podnikáte a potrebujete spoľahlivý internet? Vyberte si z našich balíkov, alebo nás kontaktujte s individuálnymi požiadavkami. Množstvo firiem sídli v lokalitách, kde doposiaľ nebola vybudovaná optická sieť a optické pripojenie nie je dostupné. Lokálni provideri často ponúkajú len obmedzené rýchlosti s nestabilným signálom. Využitím najmodernejších technológií ponúka Dobrý net alternatívne kvalitné bezdrôtové pripojenie, ktoré dosahuje rýchlosti optického pripojenia s vysokou mierou spoľahlivosti a stability aj v horších podmienkach. Rozumieme potrebe spoľahlivého internetu pre Vaše podnikanie. Najmodernejšia bezdrôtová technológia Dobrý net je aj vďaka svojej stabilite vhodným riešením pre firemných klientov.

Rýchle pripojenie pre celú domácnosť

Bezdrôtové pripojenie je najlepšou voľbou aj pre klientov Modranke a na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka výbornému pokrytiu v lokalite pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti a poskytujeme tak vysokú mieru stability bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Pozrite si ponuku našich internetových balíkov, z ktorej si určite vyberiete. Najvýhodnejší internet na doma, to je Dobrý net!

Ako si objednať internet na doma?

Vyberte si z balíkov služieb internetu RAKET, vyplňte nezáväznú objednávku online a my Vás kontaktujeme aby sme spoločne dohodli detaily. V prípade, že máte akékoľvek otázky k pripojeniu Dobrý net a nenašli ste odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle 033 222 55 55, alebo sa zastavte osobne u nás (v predajni Astrasat – A. Žarnova v Trnave). Radi Vás uvidíme, poradíme a zodpovieme Vaše otázky.

blank

Raketový internet pre každého

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Piešťanoch a okolí a v porovnaní rýchlosť vs. cena sme najlepší. Ak Vás naša ponuka zaujala ale neviete, akú rýchlosť internetu aktuálne doma máte urobte si test rýchlosti (dostupný na našej stránke) a porovnajte si aktuálne pripojenie a jeho cenu s našimi balíkmi.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

OPTIK 1600ka

Sťahovanie800 Mbit/s

Surfovanie800 Mbit/s

Odosielanie800 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)