Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Špačince

Raketový internet prichádza ku Vám domov

Ani k vašemu domovu optiku ešte nezaviedli, ale vy aj napriek tomu chcete využívať rýchly internet v Špačinciach? Pre domácnosti a firmy sme pripravili pomerne širokú ponuku internetových balíčkov, z ktorých si vie byvrať ako aj bežný užívatel, rovnako tak náročnejší zákazník, ktorý využíva internet v Špačinciach na prácu či zábavu.

Výhody bezdrôtového internetu

Bezdrôtovú technológiu dnes využíva stále viac ludí a preto aj vo vašej domácnosti si môžete dopriať rýchle pripojenie, bezproblémov sledovať filmy, streamovať obsah na web a rovnako ho oceníte napríklad aj pri hraní online hier. Bezdrôtová technológia je prenášaná vzduchom, čiže nie je potrebné ťahať optické káble, zbytočné rozkopávanie pozemku, veľká investícia a dlhé čakanie. Internet Dobrý net máte doma do 24 hodín od vytvorenia objednávky a s inštaláciou už od jedného eura.

Pripojte svoju domácnosť na internet bezdrôtovo

Pre pripojenie do našej siete používame bezdrôtovú technológiu FWA 5GHz. Pri tomto spôsobe pripojenia sa na strechu nainštaluje malá anténa na príjem signálu a WiFi router do vnútra domu z ktorého už sa môžete pripojiť buď káblom alebo bezdrôtovo na všetky Vaše zariadenia. Neobmedzený internet Dobrý net v
Špačinciach môže byť Váš už do 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

Telekomunikačné riešenie zostavené na mieru

Špačince patria medzi obce, kde nie je dostupná optika, prípadne ostáva tu ešte veľa lokalít kde sa k optickým káblom ludia pripojiť nevedia. Či ste jednoducho nespokojní so svojim internetom za cenu 18 euro mesačne s rýchlosťou iba 2500 kb/s? Riešením ako záskať spolahlivý internet a stabilné pripojenie pre svoju domácnosť alebo firmu v Špašinciach je Dobrý net. Ak máte čo i len najmenšiu výhradu k cene alebo k službám, oplatí sa vám pozreiť si našu ponuku.

Smart riešenie do Vašej firmy

Čo Vás napadne keď sa povie Internet? Rýchlosť, spolahlivosť a nízka cena, také má byť dobré internetové pripojenie. Tieto vlastnosti patria sieti Dobrý net, ktorá ponúka komfortné riešenia pre firmy v Špačinciach a okolí. Rýchlosť optiky aj bez káblov to je internet Špačince. Ak Vás oslovila naša ponuka internetových služieb, neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme ponuku na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Ako sa stať klientom internetu Dobrý net

V prípade, že chcete aj vy patriť k spokojným klientom spoločnosti Dobrý net môžete mať váš internet doma nainštalovaný už o 24 hodín od doručenia objednávky. Jednoducho nás kontaktujete alebo vyplnte formulár na objednávku internetových služieb na našej stránke a počkajte kým vás kontaktuje náš technik.

Raketový internet pripojený vzduchom

Trh sa vyvíja a volá po zjednodušení a mobilite. Bezdrôtové pripojenie sa dostáva do popredia aj vďaka tomu, že je schopné ponúknuť rýchlosti optiky bez zbytočných nákladov. Bezdrôtová sieť má výhodu, že nie ste odkázaní na káblové pripojenie providerov. To ocení klient prevažne vo vidieckych oblastiach kde internet optikou je len vidina budúcnosti. Internet Špačince od poskytovateľa internetového pripojenia Dobrý net je správna voľba ako internet pre domácnosti alebo bezdrôtové pripojenie pre firmy či kancelárie.

Naši zákazníci v obci Špačince odporúčajú Internet

RAKET ŠTANDARD

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)