Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Špačince

Vysokorýchlostný optický internet v obci Špačince

Najlepší optický internet od Dobrý net je dostupný aj v obci Špačince. Neobmedzujte sa pomalými rýchlosťami bezdrôtového internetu, alebo drahými službami a poplatkami lokálnych providerov. U nás môžete mať optický internet s rýchlosťou až 800 Mb/s bez skrytých poplatkov a so symbolickým zriaďovacím poplatkom. Kvalitný klientský servis, stabilné vysokorýchlostné internetové pripojenie prostredníctvom optického vlákna a férové ceny – v Dobrý net je všetko nastavené k Vašej spokojnosti.

Rýchlosť optiky u Vás doma

Vysokorýchlostné optické pripojenie k internetu prostredníctvom optického vlákna ponúkame aj v rámci obce Špačince. S nami sa nemusíte obávať nekonečného čakania na inštaláciu, pripojíme Vás už do niekoľkých dní od vytvorenia objednávky, bez zásahov do pozemku alebo obvodových múrov. Jedine Dobrý net ponúka k optickému internetu zriadenie za symbolickú sumu – narozdiel od iných providerov, ktorí poplatky za inštaláciu vyčíslujú v stovkách.

Dobrý net je jasná voľba s jedinečnými výhodami pre každého.

Balíky optického internetu

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
Ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček Optik MINI. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
Ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený balík Optik KLASIK. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 150 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
–  Ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík Optik IDEAL s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.
Ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, Vaším koníčkom je hranie online hier vo vysokom rozlíšení, či pracujete z domu a potrebujete rýchly a spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, prinášame Vám balík Optik MAXI s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj PC, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Optický internet na mieru

Špačince patria medzi obce, kde je dostupná optika Dobrý net. Neplaťte drahým providerom za pomalé rýchlosti starej bezdrôtovej technológie a pripojte sa k našej optickej sieti. Riešením ako získať spolahlivý internet a stabilné pripojenie pre svoju domácnosť alebo firmu v Špačinciach je Dobrý net. Stačí si vybrať balík služieb, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Smart riešenia do Vašej firmy

Čo Vám napadne pod pojmom internetový provider? Rýchlosť, spolahlivosť, kvalitná servisná podpora a nízka cena – také má byť dobré internetové pripojenie. Na týchto pilieroch Dobrý net stavia svoje služby a ponuku – komfortné riešenia aj pre firmy v Špačinciach a okolí. Rýchlosť optiky bez starostí to je internet Špačince od Dobrý net. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme ponuku na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Ako sa stať klientom Dobrý net

V prípade, že chcete aj vy patriť k spokojným klientom spoločnosti Dobrý net so stabilným pripojením, jednoducho nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo vyplňte nezáväzný formulár (objednávku internetových služieb) na našej stránke a my Vás kontaktujeme s ponukou ideálneho riešenia na mieru.

blank

Optický internet už aj vo Vašej obci

Trh sa vyvíja a volá po výkonnejšom dátovom spojení. Na miestach, kde ešte donedávna bolo možné pripojiť sa k sieti len bezdrôtovo s pomalými rýchlosťami, sa dostáva optický internet, ktorý bol donedávna len výsadou veľkých miest. Internet Špačince od Dobrý net internetového pripojenia je správna voľba ako vysokorýchlostný optický internet dostať aj do svojej domácnosti či firmy – to všetko za bezkonkurenčné ceny a so skvelými službami.

Naši zákazníci v obci Špačince odporúčajú Internet

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)