Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Piešťany

Neobmedzený internet s optickou rýchlosťou prichádza do Piešťan

V dnešnej dobe si už život bez internetu nevieme predstaviť. Či už internet využívate na prácu, pri cestovaní, na nakupovanie alebo prostredníctvom internetového pripojenia komunikujete s rodinou a priateľmi, nenechajte sa obmedzovať nestabilným a pomalým pripojením. Práve teraz prichádza do Piešťan nový internet provider a búra zaužívané štandardy vysokých cien za pomalé rýchlosti. Vyskúšajte aj vy najrýchlejší internet za super ceny doma aj na chate

Každý si zaslúži profesionálne telekomunikačné riešenie

Či už ste sem prišli, pretože Vaše aktuálne internetové pripojenie nie je pre Vás dostatočné, alebo ste sa práve nasťahovali do nového bývania a obzeráte sa po vhodnom providerovi, ste na správnom mieste. Dobrý net po množstve spokojných zákazníkov v Trnave a okolí prichádza už aj do mesta Piešťany. Naša aktuálna ponuka bola zostavená podľa potrieb a požiadavkov našich klientov. U nás si svoj nový internet na mieru vyberie ako jednotlivec, tak aj veľká rodina. Možno Vám aktuálny provider ponúka rýchlosť 45 Mb/s za neuveritelných 36,99€ a Vy už máte dosť platiť toľko keď nemusíte. Pre porovnanie u nás nájdete rýchlosť až 100Mb/s iba za 27,90€ mesačne. Internetové balíky, ktoré máme v ponuke sú jednoducho a prehľadne spracované tak, aby každý užívateľ vedel na prvý pohľad akú rýchlosť potrebuje. Dobrý net ponúka aj v meste Piešťany dátovo neobmedzený internet s rýchlosťou optiky bez potreby výkopových prác už od 11,90€ mesačne.

Stabilné pripojenie na internet aj u Vás doma

Hľadáte internet do domácnosti, ktorý by uspokojil požiadavky všetkých členov? Na neobmedzený internet Dobý net viete bezdrôtovo pripojiť naraz až desať zariadení. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú využívame, sa Vám už doma nestane, že nebudete mať internetový signál. Buďte online bez obmedzení kedykoľvek a kdekoľvek vo Vašej domácnosti. Internetové pripojenie vo Vašom meste za najlepšie ceny prináša Dobrý net. Pozrite si ponuku našich služieb a vyberte si internet presne podľa Vašich predstáv. V prípade, že máte otázky ohľadom služieb neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom a naši zamestnanci Vám radi pomôžu a zodpovedia všetky Vaše otázky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Možnosti pripojenia pre Vašu firmu

Aj dnes je mnoho firiem bez prístupu k optickému internetu. Možno aj vo vašej Firme je vidina optického internetú ešte v ďalekej budúcnosti. Ak aj napriek tomu chcete so svojimi klientami komunikovať vysokou rýchlosťou, bez výpadkov a so stabilným pripojením 24 hodín denne, najlepia voľba pre Vás je bezdrôtový internet s rýchlosťou až 100Mbit za sekundu ktorý Vám ponúka Dobrý net. S nami sa Vám už nestane, že by ste prišli o dôležité dáta. Firemní klienti so zložitejšou inštaláciou, alebo viac zarideniami vieme zostaviť špeciálnu cenovú ponuku na mieru. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky a my už riešenie vymyslíme za Vás.

Internet v Piešťanoch – doma aj v práci neobmedzená zábava

Náš internet môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach, bez obmedzení, stačí Vám iba jednoduchá inštalácia satelitného príjmača aby ste začali surfovať s rýchlosťou optiky. Ťahanie káblov a s ním späté výkopové a stavebné práce už Vás nemusia trápiť. Dobrý net Vám teraz poskytne rýchlosť až 100Mbit/s či už pre rodinné domy alebo firmy. Už nebudete obmedzený počasím alebo rýchlosťoou internetu. Stabilná rýchlosť internetu bez výpadkov a spomalení, spôsobených obmedzovaním rýchlosti je vhodná pre domáce používanie, napríklad surfovanie na internete, písanie emailov, sledovanie videí alebo hranie online hier. Alebo môžu našu ponuku využiť aj firemní klienti. Vyberte si z našej ponuky a objednajte si ešte dnes.

Internet cez WiFi si objednáte aj online

Ak ste sa rozhodli pre stabilné pripojenie na internet v meste Piešťany pre Vašu domácnosť alebo firmu, jednoducho si vyberte balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje. Svoju objednávku môžete urobiť online, prostredníctvom formulára na stránke. Po spracovaní objednávky Vás kontaktujeme telefonicky a dohodneme spolu termín inštalácie. Prípadne, ak máte radšej osobný kontakt, či máte viac otázok ohľadne internetového pripojenia, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na našej infolinke. V čase od 9 do 17 sú Vám k dispozícii zamestnanci klientského centra, ktorí Vám radi pomôžu. Prípadne sa môžete pozrieť na odpovede pre často kladené otázky.

blank

Najrýchlejší internet v Piešťanoch za super cenu

Dobrý net rieši svoje pripojenie bezdrôtovo, jednoducho Vám náš technik nainštaluje vonkajšiu anténu, ktorá je dátovým káblom jednoducho pripojená do vašeho routera a poskytne Vám neobmedzené možnosti internetového pripojenia na všetky vaše zariadenia. Výhodou internetového pripojenia bezdrôtovo oproti pripojeniu prostredníctvom optiky sú hlavne výrazne nižšie počiatočné náklady pri inštalácii. Ak sa vo Vašom okolí ešte optické pripojenie nenachádza, môže to byť proces náročný ako časovo tak aj finančne. Načo platiť 300 až 500€ za vybudovanie optickej prípojky, rozkopať si pozemok a vŕtať do obvodových múrov? Dobrý net využíva najmodernejšiu technológiu a vďaka tomu na našu internetovú sieť nemá vplyv počasie, internet je neobmedzený a za inštaláciu nič neplatíte. Dobrý net Vás vie zapojiť už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v meste Piešťany odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)