Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Horné Orešany

Najlepší poskytovateľ internetu vo Vašej obci

Aj v obci Horné Orešany je teraz dostupný náš neobmedzený internet s rýchlosťou optiky Dobrý net. Jeho inštalácia je jednoduchá a nepotrebujete k nej ani pevnú link. Náš internet je bezdrôtový, teda aj počiatočná investícia je minimálna.

Internet Dobrý net je naozaj iný

Vo veľkých mestách a na predmestiach je vysokorýchlostný internet samozrejmosťou. Ponuka kvalitného pripojenia ale zaostáva vo vidieckych oblastiach. Dobrý net prináša vďaka najmodernejšej technológii neobmedzený internet s rýchlosťami až 100 Mb/s aj do obce Horné Orešany. Pridajte sa k stovkám spokojných zákazníkov v Trnave a okolí aj Vy.

Stante sa naším spokojným zákazníkom ešte dnes

Pridajte sa aj vy k zástupu spokojných klientov internetu Dobrý net a vychutávajte si všetky výhody, ktoré Vám toto pripojenie ponúka. U nás neplatíte za pripojenie, ktoré je nestabilné a v prípade prihlásenia viac užívateľov sa viditeľne spomalí jeho prýchlosť ako u iného providera. U Nás máte garantovanú rýchlosť podľa zvoleného balíčka a neobmedzené dáta.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Spoľahlivé pripojenie za rozumnú cenu

Aj v Horných Orešanoch pôsobí viacero poskytovateľov internetového pripojenia, no nie každý Vám vie ponúknuť kvalitné služby za rozumnú cenu. Preto je tu Dobrý net s najrýchlejším bezdrôtovým pripojením s rýchlosťou optiky. Používame bezdrôtovú technológiu FWA 5GHz. Vybrať si môžete z našej ponuky balíčkov, ktoré sme pripravili podľa požiadaviek klientov.

Za stabilnou spoločnosťou sa skrýva stabilný internet

Udržiavať si kontak s klientami nikdy nebolo také jednoduché ako v dnešnej internetovej dobe. Každá firma potrebuje byť dostupná pre svojho klienta, vždy keď si to vyžaduje a to sa nedá so slabým a nestabilným internetovým pripojením. Dobrý net ponúka aj firmám v obci Horné Orešany neobmedzené možnosti pripojenia s najvyššou rýchlosťou. Ak Vás naše služby oslovili, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vytvoríme ponuku na mieru presne pre Vašu firmu.

Bezdrôtová technológia určená pre Vašu domácnosť

Ponúkame pripojenie k internetu ktoré je bezdrôtové, nemá potrebu ťahať optické vlákno nakoľko je internet prenášaný vzduchom. Pri tomto spôsobe pripojenia nainštalujeme vonkajšie zariadenie pre príjem signálu a vnútorné zariadenie, teda router. Anténa je malá v porovnaní so satelitnou anténou. V pípade zlého počasia nehrozia výpadky, nakoľko počasie nemá vplyv na prenos signálu.

blank

Ako sa pripojiť k internetu Dobrý net? Je to naozaj jednoduché!

Ak máte záujem o naše služby, jednoducho vyplňte objednávkový formulár na našej stránke a vyberte si balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje. Alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám s objednávkou pomôžeme. Po vytvorení objednávky Vás do 24 hodín príjde náš technik pripojiť a môžete využívať naše služby už nasledovný deň.

Naši zákazníci v obci Horné Orešany odporúčajú Internet

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)