Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Horné Orešany

Najlepší poskytovateľ internetu vo Vašej obci

Aj v obci Horné Orešany je teraz dostupný náš neobmedzený internet s rýchlosťou optiky. Pridajte sa aj Vy do rodiny providera Dobrý net. Poskytujeme internetové pripojenie tisíckam spokojných klientov v Trnave a okolí, Piešťanoch či Hlohovci. Užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie do siete internet najmodernejšou bezdrôtovou technológiou. Internet pre každého a bez starostí, to je Dobrý net.

Dobrý net ponúka spoľahlivé pripojenie

Dobrý net prichádza s riešením a ponúka moderné a vysokorýchlostné internetové pripojenie aj v lokalitách, kde ešte nie je vybudovaná optická sieť. Bezdrôtový internet od Dobrý net ponúka klientom rýchlosti až 100Mbit/s za ceny dostupné pre každého. Surfujte, sledujte videá alebo hrajte online hry so stabilným vysokorýchlostným internetom až na desiatich zariadeniach v domácnosti súčasne. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú využívame sa Vám nestane, že by malo na kvalitu internetového signálu vplyv nepriaznivé počasie alebo hrozilo spomalenie pri vyťažení siete. Internetové pripojenie v Horných Orešanoch môžete mať zriadené už do 48 hodín od potvrdenia objednávky.

Stante sa spokojným zákazníkom Dobrý net

Pridajte sa aj Vy k zástupu spokojných klientov providera Dobrý net a vychutávajte si výhody rýchleho bezdrôtového internetu. U nás môžete mať najvýhodnejší a stabilný internet s rýchlosťou až 100 Mb/s za bezkonkurenčné ceny zriadený rýchlo a bez skrytých poplatkov. Zriadenie ponúkame za bezkonkurenčne najnižší poplatok a najnižšiu cenu za prenájom hardvérových zariadení.

Sme transparentní – voči našim zákazníkom sme fér a ceny za naše služby narozdiel od iných providerov po čase nenápadne nenavyšujeme, ani o skryté poplatky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Vysokorýchlostné pripojenie za rozumnú cenu

Aj v Horných Orešanoch pôsobí viacero poskytovateľov internetového pripojenia, no nie každý Vám vie ponúknuť kvalitné služby za rozumnú cenu. Preto je tu Dobrý net s najrýchlejším bezdrôtovým pripojením s rýchlosťou optiky. Používame bezdrôtovú technológiu FWA 5GHz. Vybrať si môžete z našej ponuky balíčkov, ktoré sme pripravili podľa požiadaviek klientov.

Spoľahlivý internet jednoducho a rýchlo

S naším internetom Vám garantujeme najvyššiu možnú dátovú rýchlosť aj v miestach kde nie je dostupná optická sieť. Internet Dobrý net ponúka rýchlosť až 100Mbit/s bez potreby káblovej optickej prípojky. Na Vašu strechu nainštalujeme malý prijímač a môžete bez problémov surfovať, sťahovať súbory, komunikovať s blízkymi, kolegami alebo streamovať videá.

Výkonná technológia aj pre Vašu domácnosť

Náš hardvér neustále inovujeme a pravidelne investujeme do najnovších technológií aby sme klientom zabezpečili najvyššiu možnú rýchlosť a stabilitu. Disponujeme sieťou so skvelým pokrytím a pripojenie zabezpečujeme najmodernejším hardvérom. Balíky pripojenia sme vytvorili na mieru pre rôzne typy zákazníkov – Dobrý net ponúka najvýhodnejší internet pre každého.

blank

Ako získať Dobrý net?

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala jednoducho vyplňte objednávkový formulár na našej stránke a vyberte si balík služieb, ktorý Vám najviac vyhovuje. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky a my Vám s objednávkou pomôžeme. Najvýhodnejšie internetové pripojenie môžete mať už do 48 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v obci Horné Orešany odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)