Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Horné Orešany

Najlepší poskytovateľ internetu vo Vašej obci

Aj v obci Horné Orešany je teraz dostupný náš neobmedzený internet s rýchlosťou optiky Dobrý net. Jeho inštalácia je jednoduchá a nepotrebujete k nej ani pevnú link. Náš internet je bezdrôtový, teda aj počiatočná investícia je minimálna.

Internet Dobrý net je naozaj iný

Vo veľkých mestách a na predmestiach je vysokorýchlostný internet samozrejmosťou. Ponuka kvalitného pripojenia ale zaostáva vo vidieckych oblastiach. Dobrý net prináša vďaka najmodernejšej technológii neobmedzený internet s rýchlosťami až 100 Mb/s aj do obce Horné Orešany. Pridajte sa k stovkám spokojných zákazníkov v Trnave a okolí aj Vy.

Stante sa naším spokojným zákazníkom ešte dnes

Pridajte sa aj vy k zástupu spokojných klientov internetu Dobrý net a vychutávajte si všetky výhody, ktoré Vám toto pripojenie ponúka. U nás neplatíte za pripojenie, ktoré je nestabilné a v prípade prihlásenia viac užívateľov sa viditeľne spomalí jeho prýchlosť ako u iného providera. U Nás máte garantovanú rýchlosť podľa zvoleného balíčka a neobmedzené dáta.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Spoľahlivé pripojenie za rozumnú cenu

Aj v Horných Orešanoch pôsobí viacero poskytovateľov internetového pripojenia, no nie každý Vám vie ponúknuť kvalitné služby za rozumnú cenu. Preto je tu Dobrý net s najrýchlejším bezdrôtovým pripojením s rýchlosťou optiky. Používame bezdrôtovú technológiu FWA 5GHz. Vybrať si môžete z našej ponuky balíčkov, ktoré sme pripravili podľa požiadaviek klientov.

Za stabilnou spoločnosťou sa skrýva stabilný internet

Udržiavať si kontak s klientami nikdy nebolo také jednoduché ako v dnešnej internetovej dobe. Každá firma potrebuje byť dostupná pre svojho klienta, vždy keď si to vyžaduje a to sa nedá so slabým a nestabilným internetovým pripojením. Dobrý net ponúka aj firmám v obci Horné Orešany neobmedzené možnosti pripojenia s najvyššou rýchlosťou. Ak Vás naše služby oslovili, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vytvoríme ponuku na mieru presne pre Vašu firmu.

Bezdrôtová technológia určená pre Vašu domácnosť

Ponúkame pripojenie k internetu ktoré je bezdrôtové, nemá potrebu ťahať optické vlákno nakoľko je internet prenášaný vzduchom. Pri tomto spôsobe pripojenia nainštalujeme vonkajšie zariadenie pre príjem signálu a vnútorné zariadenie, teda router. Anténa je malá v porovnaní so satelitnou anténou. V pípade zlého počasia nehrozia výpadky, nakoľko počasie nemá vplyv na prenos signálu.

blank

Ako sa pripojiť k internetu Dobrý net? Je to naozaj jednoduché!

Ak máte záujem o naše služby, jednoducho vyplňte objednávkový formulár na našej stránke a vyberte si balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje. Alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám s objednávkou pomôžeme. Po vytvorení objednávky Vás do 24 hodín príjde náš technik pripojiť a môžete využívať naše služby už nasledovný deň.

Naši zákazníci v obci Horné Orešany odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)