Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Bíňovce

Kvalitné internetové pripojenie už nemusí byť iba sen

V dnešnej dobe každý z nás považuje internet za samozrejmosť, rovnako tak aj jeho bezproblémové fungovanie. Dobrý net Vám poskytuje výborné a rýchle riešenie pre bezdrôtový internet v obci Bíňovce a iných okolitých obciach Trnavy. Sme najlepšia voľba v miestach, kde je pokrytie poskytované iba s nízkymi rýchlosťami alebo tu ešte nebola vybudovaná optická sieť.

Každý klient si zaslúži tie najlepšie služby

Náš internet môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach, bez obmedzení, stačí Vám iba jednoduchá inštalácia satelitného príjmača aby ste začali surfovať s rýchlosťou optiky. Ťahanie káblov a s ním späté výkopové a stavebné práce už Vás nemusia trápiť. Dobrý net Vám teraz poskytne rýchlosť až 100Mbit/s aj u Vás doma v Bíňovciach. Už nebudete obmedzený počasím alebo rýchlosťoou internetu. S naším pripojením môžete bez problémov surfovať s rýchlosťou až 100Mbit/s, prezerať videá alebo chatovať s priateľmi bez otravných výpadkov.

Prinášame nové možnosti pripojenia pre domáci aj firemný sektor

Aj vaše pripojenie je pomalé a nestabilné? Nespĺňa vaše očakávania? Nechcete platiť vyysoké ceny u svojho poskytovateľa za internet, ktorý nezodpovedá vaším požiadavkám? Už nemusíte! Dobrý net Vám prináša jednoduché riešenie v podobe bezdrôtového internetového pripojenia s rýchlosťou optiky aj v obci Bíňovce teraz už od 11,90 eur mesačne. Náš internet môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach, bez obmedzení, stačí Vám iba jednoduchá inštalácia satelitného príjmača aby ste začali surfovať s rýchlosťou optiky. Už Vás nemusí trápiť ťahanie káblov a s ním späté ďalšie výdavky. Inštalácia bezdrôtového internetu Dobrý net prvá krátko a užívať si výhody pripojenia môžete už 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

Podporte svoje podnikanie raketovou rýchlosťou internetu

Stabilný internet je neodmyslitelnou súčasťou podnikania väčšiny firiem. Je dôležité byť online a stále blízko svojim klientom. Vieme, že prosperujúca firma si nemôže dovoliť nestabilné rpipojenie s výpadkami. Preto aj v obci Bíňovce poskytujeme naše pripojenie pomocou najmodernejších technológií a zabezpečujeme tak vysokorýchlostné pripojenie bez obmedzení. V prípade, že máte záujem pripojiť svoju firmu na internet v Bíňovciach, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku presne na mieru, podľa požiadaviek Vašej spoločnosti.

Hlavné výhody bezdrôtového pripojenia

Dobrý net rieši svoje pripojenie bezdrôtovo, jednoducho Vám náš technik nainštaluje vonkajšiu anténu, ktorá je dátovým káblom jednoducho pripojená do vašeho routera a poskytne Vám neobmedzené možnosti internetového pripojenia na všetky vaše zariadenia. Výhodou internetového pripojenia bezdrôtovo oproti pripojeniu prostredníctvom optiky sú hlavne výrazne nižšie počiatočné náklady pri inštalácii. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na čas strávený inštaláciou optiky oproti inštalácii bezdrôtového pripojenia. Dobrý net Vás vie zapojiť už do 24 hodín od objednávky.

Chcem si objednať internet na doma

Hľadáte internet do svojej domácnosti alebo firmy? Ste na správnom mieste! U nás si objednáte internetové pripojenie za pár minút. Stačí ak si vyberiete službu, ktorá Vám najviac vyhovuje a vyplníte online formulár. Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín inštalácie, ktorý Vám najviac vyhovuje. Náš technik Vás príde pripojiť a ešte v ten deň môžete začať využívať služby internetovej siete Dobrý net v obci Bíňovce a ostatných obciach v okolí Trnavy.

Kvalitný internet na doma s raketovými rýchlosťami

Ak už nie ste spokojný s ponukou, ktorú Vám dáva Váš aktuálny provider, alebo jednoducho hľadáte nové možnosti pripojenia do siete internet v obci Bíňovce, ste na správnom mieste. Neviete akú rýchlosť pripojenia aktuálne využívate? nevadí, odmerajte si svoje pripojenie priamo na našej stránke, prostredníctvom speed metra a porovnajte si ho s našou ponukou. Či už chcete platiť menej za rovnakú rýchlosť alebo hľadáte rýchlejšie pripojenie za nižšiu cenu, u nás si určite vyberiete. Ponuku služieb sme zostavili podľa požiadaviek klientov tak, aby si v nej každý našiel to, čo potrebuje.

Naši zákazníci v obci Bíňovce odporúčajú Internet

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)