Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Optický internet Bíňovce

Rýchle a spoľahlivé internetové pripojenie

Internetové pripojenie je už nevyhnutnou súčasťou našich životov a základom je jeho spoľahlivosť a stabilita. Dobrý net poskytuje v obci Bíňovce okrem pripojenia bezdrôtovou technológiou aj vysokorýchlostný optický internet s rýchlosťou až 800 Mbit/s. Sme najlepšou voľbou pre všetkých, ktorí potrebujú rýchle a stabilné pripojenie s kvalitným klientským servisom za dostupné ceny.

Kvalitné služby pre každého klienta

Dobrý net ponúka vysokorýchlostné dátové pripojenie prostredníctvom optických vlákien aj Bíňovciach. Naše balíky služieb sú vytvorené na mieru tak, aby si mohol každý klient vybrať presne to, čo potrebuje. Neplaťte nezmyselné sumy za pomalý internet, netrápte sa viac výpadkami starej siete. S naším pripojením môžete stabilne a bez problémov surfovať s rýchlosťou až 800 Mbit/s a celá Vaša rodina môže súčasne sledovať videá, filmy, hrať online hry alebo videochatovať s priateľmi či kolegami bez toho, aby ste pocítili akékoľvek obmedzenia.

Vyberte si z ponuky našich služieb balík, ktorý Vám najviac vyhovuje a objednajte online, alebo nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom bezplatnej infolinky a my radi odpovieme na Vaše otázky.

Rýchlejší internet za menej peňazí

Je Vaše pripojenie pomalé, nestabilné a nespĺňa vaše očakávania? Neplaťte viac vysoké účty za internet, ktorý nespĺňa Vaše požiadavky. Dobrý net ponúka riešenie v podobe vysokorýchlostného optického internetu alebo bezdrôtového internetového pripojenia aj v obci Bíňovce. Vysokorýchlostný internet poskytujeme prostredníctvom najmodernejšej technológie a náš hardvér neustále inovujeme. Internet Dobrý net je dátovo neobmedzený – počas celej doby využívania služby je rýchlosť stabilná, bez spomaľovania (žiadne dátové limity) a bez výpadkov.

V regióne Trnava máme tisícky spokojných klientov už od roku 2016. Pridajte sa aj Vy do našej internetovej rodiny a užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie so skvelým klientským servisom.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Podporte svoje podnikanie raketovou rýchlosťou internetu

Stabilný internet je neodmyslitelnou súčasťou podnikania väčšiny firiem. Je dôležité byť online a stále blízko svojim klientom. Vieme, že prosperujúca firma si nemôže dovoliť nestabilné rpipojenie s výpadkami. Preto aj v obci Bíňovce poskytujeme naše pripojenie pomocou najmodernejších technológií a zabezpečujeme tak vysokorýchlostné pripojenie bez obmedzení. V prípade, že máte záujem pripojiť svoju firmu na internet v Bíňovciach, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku presne na mieru, podľa požiadaviek Vašej spoločnosti.

Optické alebo bezdrôtové pripojenie

Pre našich klientov ponúkame optický internet a bezdrôtový internet. V prípade optiky ide o pripojenie prostredníctvom optických vlákien, ktoré ponúkajú rýchlosti až do 800 Mbit/s takže môžete naplno surfovať bez akýchkoľvek obmedzení. V prípade optického pripojenia je však potrebná prítomnosť optickej dátovej infraštruktúry v danej lokalite. Bezdrôtové pripojenie (prostredníctvom antény), je vhodné na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v lokalite kde pôsobíme, pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti, maximálne do troch kilometrov. Takéto pripojenie zabezpečuje, že internet je stabilný a bez výpadkov po celú dobu využívania našej služby. Pozrite si ponuku našich služieb a overte si pohodlne ich dostupnosť vo Vašej lokalite.

Objednajte si internet online

Hľadáte rýchly a spoľahlivý internet do svojej domácnosti alebo firmy? Ste na správnom mieste! Vyberte si z balíkov služieb takú, ktorá Vám najviac vyhovuje, overte jej dostupnosť vo Vašej lokalite a vyplňte online formulár – online objednávka je hotová za pár sekúnd. Po odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať a spoločne dohodneme termín inštalácie v čase, keď Vám to bude vyhovovať. Dobrý net – najvýhodnejší internet v Trnave a okolí.

blank

Kvalitný internet na doma s raketovými rýchlosťami

Nie ste spokojní so službami Vášho aktuálneho providera alebo hľadáte možnosti výkonnejšieho internetového pripojenia v obci Bíňovce? Ste na správnom mieste. Prostredníctvom merania rýchlosti na našej stránke porovnajte Vašu aktuálnu dátovú rýchlosť s našou ponukou pripojenia. Nahraďte pomalé bezdrôtové pripojenie násobne vyšším optickým internetovým pripojením od Dobrý net. Nahliadnite do ponuky balíkov Optik.

Naši zákazníci v obci Bíňovce odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)