Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Banka

Najrýchlejšie internetové pripojenie v obci Banka

Stabilné internetové pripojenie v obci Banka je dostupné už od 11,90€ mesačne. Dobrý net prináša opticky rýchli internet do Vašej domácnosti alebo firmy v Piešťanoch a okolí s inštaláciou zadarmo už do 24 hodín od objednávky. Neváhajte a vyberte si z ponuky providera, ktorý sa o svojich zákazníkov naozaj stará. Dobrý net v Banke dostupný už dnes.

Vychutnajte si rýchlosť optiky aj u Vás doma

Zostavili sme ponuku balíčkov presne podľa požiadaviek našich klientov, aby si u nás vybral naozaj každý. Či už hľadáte internetové pripojenie pre jednotlivca alebo celú rodinu, u nás si určite prídete na svoje. Neobmedzený internet už od 11,90€ je dostupný v Piešťanoch a okolitých obciach. V obci Banka môžete využiť služby raketového internetu už dnes. Užívajte si stabilné pripojenie do siete internet s inštaláciou zadarmo.

Ponuka internetových balíkov, z ktorej si vyberie naozaj každý!

V dnešnej dobe je internet súčasťou každého nášho dňa. Či už ho využívate na prácu, školu, hranie hier alebo surfovanie na sociálnych sieťach Dobrý net Vám prinesie to najlepšie riešenie. Kvalitný internet s rýchlosťou optiky dostupný za tie najlepšie ceny svojou ponukou ulahodí ako jednotlivcovi, tak aj viacčlennej domácnosti. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky raketového internetu.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

Zlepšite svoje podnikanie so stabilným internetom pre firmy

Čo Vás napadne keď sa povie Internet? Rýchlosť, spolahlivosť a nízka cena, také má byť dobré internetové pripojenie. Tieto vlastnosti patria sieti Dobrý net, ktorá ponúka komfortné riešenia pre firmy a podnikateľov v Banke a okolí. Rýchlosť optiky aj bez káblov to je internet Dobrý net. Ak Vás oslovila naša ponuka internetových služieb, neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme ponuku na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek. Zostante v spojení so svojimi klientmi úrostredníctvom online sveta kedykoľvek a kdekoľvek.

Ako si vybrať správne internetové pripojenie?

Neustále investujeme do najnovšej technológie aby sme svojim klientom ponúkli najvyššiu možnú rýchlosť a stabilitu. Nechceme, aby boli ludia ochudobnení o kvalitný internet, len preto, že v mieste ich bydliska alebo firmy sa nenachádza optika. Telekomunikačný biznis stále narastá a aj v obci Banka je veľa poskytovatelov internetového pripojenia prostredníctvom bezdrôtovej siete. Dobrý net je ale v popredí svojou ponukou az 100Mbit/s s neobmedzenými možnosťami za tie najlepšie ceny. Pridajte sa k našim spokojným klientom a užívajte si internetové pripojenie bez výpadkov alebo obmedzení.

Ako si objednať internet na doma?

Nezáleží, či hľadáte internet na prácu alebo zábavu. U nás si vyberiete balíček internetového pripojenia presne na mieru. Stačí vyplniť objednávku online a my Vás kontaktujeme, aby sme spoločne vybrali termín inštalácie, ktorý Vám najviac vyhovuje. V prípade, že máte k internetovému pripojeniu Dobrý net ešte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo sa zastavte osobne u nás na predajni Astrasat v Trnave a my Vám radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

Opticky rýchli internet môže byť Váš už dnes

S nami si nemusíte robiť starosti, či si môžete vysokorýchlostný internet dovoliť. Naše služby sú určené pre domácnosti v Piešťanoch, Banke a okolí a v porovnaní rýchlosť a cena sme najlepší. Ak neviete akú rýchlosť internetového pripojenia aktuálne využívate, urobte si test rýchlosti priamo na našej stránke prostredníctvom speed testu a porovnajte si, koľko by ste za takú rýchlosť platili u nás. Načo sa uspokojiť s pomalým internetom, keď u nás môžete mať za tú istú cenu oveľa vyššie rýchlosti. Vysokorýchlostný internet bez obmedzení môže byť Váš už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

RAKET ŠTANDARD

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)