Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Optický internet Banka

Najvýhodnješie optické internetové pripojenie vo Vašej obci

Najlepší optický internet je dostupný aj v obci Banka! U nás môžete mať optický internet s rýchlosťou až 400 Mb/s za bezkonkurenčné ceny zriadený rýchlo, bez skrytých poplatkov a s routerom zdarma. Stabilné internetové pripojenie Vašej domácnosti alebo firmy prostredníctvom optického vlákna zaručuje vysokú spoľahlivosť a rýchly prenos dát – teraz aj pre obec Banka.

Pripojenie na optický internet rýchlo a bez starostí

Pripojenie k optickému internetu prostredníctvom optického vlákna ponúkame aj v obci Banka. V ponuke máme balíky internetových služieb pre bežných aj náročných užívateľov, výhodnú ponuku programov internetovej televízie a predovšetkým individuálny prístup ku každému klientovi. Optický internet bez skrytých poplatkov, bez zamlčaných splátok hardvéru či umelých navýšení cien. Naša ponuka dobrého internetu je férová.

Presvedčte sa sami – náš obchodný zástupca s Vami na tel. čísle 033 222 50 00 s radosťou prekonzultuje dostupnosť optického pripojenia na Vašej ulici a upresní dobu realizácie pripojenia na optický internet. Jedine Dobrý net ponúka najvýhodnejšie ceny, zriadenie pripojenia za symbolickú sumu a k tomu WiFi router zadarmo.

Balíky internetových služieb pre všetkých

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený tento balík. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 200 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás ideálny balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Optický internet a internetová televízia s aplikáciou

Pre obec Banka sme pripravili ponuku optického internetu dostupného aj v kombinácii s televíziou. Optický internet môžete v prípade záujmu ľubovoľne doplniť internetovou televíziou s mobilnou aplikáciou, aby ste mohli televíziu sledovať naozaj kdekoľvek. Pre viac informácií ohľadne pripojenia k optickému internetu v kombinácii s IPTV, či kompletnom zozname balíkov služieb IPTV nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky na čísle 033 222 55 55.

Rýchle a spoľahlivé internetové pripojenie za najlepšiu cenu.

Naše internetové pripojenie je zriadené prostredníctvom technológie optického vlákna a je samozrejme dátovo neobmedzené. S optickým internetom Dobrý net sa nemusíte báť nečakaného spomalenia rýchlostí alebo vplyvov počasia na dátový tok. U nás môžete neobmedzene surfovať počas celého obdobia za reálne rýchlosti – ponúkame to, čo vieme garantovať. V Dobrý net Vás neprekvapia žiadne skryté poplatky k cene balíkov na konci fakturačného obdobia, ako je to často u konkurenčných providerov. Naviac zriadenie je len za skutočne symbolický poplatok a väčšinu nákladov znášame za Vás.

Ako objednať Dobrý net?

V prípade, že máte záujem o optický internet Dobrý net, jednoducho vyplňte krátky online formulár na našej stránke a do 24 hodín môžete očakávať, že Vás kontaktuje náš klientský pracovník. Spoločne prekonzultujeme podrobnosti a zistíme pre technika všetky potrebné informácie k inštalácii vysokorýchlostného optického internetu u Vás – aby bolo pripojenie realizované čo najrýchlejšie a bezstarostne. Kontaktovať nás môžete tiež telefonicky na našej infolinke a my radi odpovieme na všetky Vaše otázky, prípadne priamo dohodneme inštaláciu nového optického internetu ešte dnes.

blank

Optický internet dostupný v obci Banka

Naša ponuka optického pripojenia neskrýva žiadny háčik. Je to jednoduché – službu privedieme až k Vám domov prostredníctvom optického vlákna a mesačný poplatok za službu je v sume balíka, ktorý si vyberiete. S providerom Dobrý net Vám nehrozí platenie šialených zriaďovacích poplatkov, ani splácanie nájmu zariadení po dobu používania služby, kde nakoniec zariadenie niekoľkonásobne preplatíte. Rovnako sa nemusíte u nás báť ani uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené počas celej doby ich využívania. Stabilné a rýchle pripojenie prostredníctvom optickej siete si môžete objednať ešte dnes prostredníctvom našej stránky. Stačí si len vybrať rýchlosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)