Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Modranka

Internet na doma dostupný pre každého

Doba pokročila a technológia je každým rokom vyspelejšia. Preto si treba vybrať providera, ktorý pracuje s najmodernejšou technológiou na trhu. Dobrý net už aj v Modranke prenáša internet pomocou technológie bezdrôtových zariadení FAW 5GHz. Ponúkame Vám prenosovú rýchlosť až 100 Mbit/s.

Na naše služby sa môžete vždy spolahnúť

Život na dedine má svoje výhody aj nevýhody. A k nim patrí práve nedostatočná ponuka internetového pripojenia v týchto lokalitách. Optický internet je prednosť hlavne miest a predmestí. Preto prichádzame s internetovým riešením, ktoré prináša rýchlosti optiky aj do oblastí, kde nie je vybudovaná optická sieť. Bezdrôtový internet Dobrý net ponúka svojim klientom rýchlosti až 100Mb/s už od 11,90€ mesačne. Surfujte, sledujte videá alebo hrajte online hry so stabilným vysokorýchlostným internetom až na desiatich zariadeniach v domácnosti. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú pri inštalácii využívame sa Vám nestane, že by malo na kvalitu internetového signálu vplyv počasie.

Prenosové rýchlosti bezdrôtovej siete ako pri optike

Ak aj vy platíte svojmu súčasnému providerovi 20 euro mesačne za internet s rýchlosťou 40Mbit/s mali by ste vyskúšať nový internet v Modranke, ktorý Vám ponúka porovnatelne vyššie rýchlosti na aké ste boli zvyknutí za prijtelnejšie ceny. Ak Vás už nebaví to nekonečné čakanie na otvorenie stránky alebo nemožné načítanie videa či zbytočná prehra v online hre z dôvodu slabého a nestabilného spojenia neváhajte a pridajte sa k naším spokojným zákazníkom ešte dnes

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Aj firma môže mať lacné telekomunikačné riešenia

Či už hľadáte spoľahlivé pripojenie k internetu alebo dodávateľa sieťového riešenia, Dobrý net je tu presne pre váš biznis. Poskytujeme internet s najmodernejšou bezdrôtovou technológiou v Trnave a okolí. Firma sa nemá zaoberať nestabilným a nespolahlivým internetom a riešiť neustále výpadky. Sme riešením ako môžete venovať viac času starostlivosti o svojich klientov a my sa budeme venovať starostlivosti o Váš internet. Dobrý net je tu, aby všetko fungovalo správne

Pripojíme domácnosti v Trnave a okolí

Každý vie, že optický internet vyžaduje vyššiu počiatočnú investíciu, ťahanie optických vlákien je rovnako aj časovo náročnejšie a čo viac, nie je to možné kdekoľvek. V prípade, že chcete ušetriť čas aj peniaze je pre Vás najlepšou volbou bezdrôtové pripojenie, ktoré prináša Dobrý net s rýchlosťou optiky a minimálnou investíciou iba 1 euro pri inštalácii.

Chcem sa stať klientom internetu Dobrý net!

Základom je vybrať si balíček, ktorý spľňa Vaše požiadavky na bezdrôtový internet u Vás doma. V druhom kroku môžete vyplniť online formulár alebo nás kontaktovať telefonicky. Do 24 hodín od objednávky si môžete užívať švoj nový internet aj u Vás doma.

blank

Rýchle a spolahlivé internetové riešenie, to je Dobrý net

Bezdrôtový internet je prenášaný vzduchom a preto nie je potrebná inštalácia káblov ako pri optike. Počiatočné náklady na inštaláiu internetu sú tiež porovnateľne nižšie. Dobrý net aj v Modranke využíva najmodernejšiu technológiu pripijenia a preto je internetové pripojenie stabilné aj v zlom počasí a neznižuje jeho rýchlosť ani sneh či dážď. Pri inštalácii internetu sa používa vonkajší príjmač, ktorý sa inštaluje na strechu a vnútorný router na ktorý si môžete pripojiť všetky svoje zariadenia (PC, notebook, tablet, smartfón a ďalšie)

Naši zákazníci v obci Modranka odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)