Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Modranka

Internet na doma dostupný pre každého

Užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie do siete internet najmodernejšou bezdrôtovou technológiou. Internet pre každého a bez starostí, to je Dobrý net. Dobrý net už aj v Modranke prenáša internet pomocou technológie bezdrôtových zariadení FAW 5GHz. Ponúkame Vám prenosovú rýchlosť až 100 Mbit/s.

Na Dobrý net sa môžete spoľahnúť

Dobrý net ponúka klientom vďaka najmodernejšej bezdrôtovej technológii rýchlosti až 100Mbit/s za dostupné ceny pre každého. Dobrý net prináša riešenie a poskytuje vysokorýchlostné internetové pripojenie aj v miestach, kde ešte nie je vybudovaná optická infraštruktúra. Surfujte, streamujte, sledujte videá alebo hrajte hry so stabilným vysokorýchlostným internetom hneď na niekoľkých zariadeniach súčasne. Vďaka najnovšej WiFi technológii sa Vám s Dobrý net nestane, že by malo na kvalitu internetového signálu vplyv nepriaznivé počasie.

Prenosové rýchlosti bezdrôtu ako pri optike

Ponúkame Vám internet bezdrôtovou technológiou s rýchlosťou optiky. Naše riešenie je ideálne pre rodinné domy aj firmy, ktoré nemajú prístup k optickému internetu ale chcú rýchlu a stabilnú sieť. Ponúkame najmodernejšiu technológiu bezdrôtového pripojenia FWA 5GHz. Moderný hardvér a dobré pokrytie zabezpečí neobmedzené možnosti sťahovania súborov, sledovania filmov, streamovania videí alebo hrania online hier s výbornou stabilitou siete.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Firemný internet od Dobrý net

Spoľahlivý internet je dôležitou súčasťou dobrého podnikania, nech už pôsobíte v akejkoľvek sfére. Veľa firiem sídli v lokalitách, kde doposiaľ nebola vybudovaná optická sieť a optické pripojenie nie je dostupné. Lokálni provideri často ponúkajú len obmedzené rýchlosti s nestabilným signálom. Využitím najmodernejších technológií ponúka Dobrý net alternatívne kvalitné bezdrôtové pripojenie, ktoré dosahuje rýchlosti optického pripojenia s vysokou mierou spoľahlivosti a stability aj v horších podmienkach. Spoľahlivosť našej najmodernejšej bezdrôtovej technológie je vhodným riešením aj pre firemných klientov.

Pripájame domácnosti v Trnave a okolí

Bezdrôtové pripojenie je najlepšou voľbou aj pre klientov Modranke a na miestach, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka výbornému pokrytiu v lokalite pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti a poskytujeme tak vysokú mieru stability bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Pozrite si ponuku našich internetových balíkov, z ktorej si určite vyberiete. Najvýhodnejší internet na doma v Modranke, to je Dobrý net!

Chcem sa stať klientom Dobrý net!

Vyberte si z balíkov služieb internetu RAKET, vyplňte nezáväznú objednávku online a my Vás kontaktujeme aby sme spoločne dohodli detaily. V prípade, že máte akékoľvek otázky k pripojeniu Dobrý net a nenašli ste odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle 033 222 55 55, alebo sa zastavte osobne u nás (v predajni Astrasat – A. Žarnova v Trnave). Radi Vás uvidíme, poradíme a zodpovieme Vaše otázky.

blank

Najvýhodnejšie pripojenie od Dobrý net

Pripojenie klientov Raketového internetu je rýchle. Jednoducho Vám náš technik nainštaluje vonkajšiu anténu, ktorú dátovým káblom pripojení k routeru a stabilné internetové pripojenie pre všetky zariadenia Vašej domácnosti je online. Dobrý net využíva najmodernejšiu bezdrôtovú technológiu a vďaka tomu na naše pripojenie nemá vplyv nepriaznivé počasie, spojenie je neobmedzené a inštalácia je za skutočne symbolický poplatok. Vytvorte si online nezáväznú objednávku a telefonicky spoločne prekonzultujeme ďalšie detaily – rýchly a stabilný internet Dobrý net môže byť Váš už do niekoľkých dní.

Naši zákazníci v obci Modranka odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)