Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Veľké Orvište

Neobmedzený internet Dobrý net Vás svojou rýchlosťou naozaj prekvapí

V dnešnej dobe si už život bez internetu nevieme predstaviť. Či už internet využívate na prácu, pri cestovaní, na nakupovanie alebo prostredníctvom internetového pripojenia komunikujete s rodinou a priateľmi, nenechajte sa obmedzovať nestabilným a pomalým pripojením. Práve teraz prichádza do Piešťan a okolia nový provider a búra zaužívané štandardy vysokých cien za pomalé rýchlosti.Pripojte sa aj vy k stovkám spokojných klientov ešte dnes.

Stabilné internetové pripojenie v lokalite Veľké Orvište

Či už ste sem prišli preto, že Vaše aktuálne internetové pripojenie nie je pre Vás dostatočné, alebo ste sa práve nasťahovali do nového bývania a obzeráte sa po vhodnom providerovi, ste na správnom mieste. Dobrý net po množstve spokojných zákazníkov v Trnave a okolí prichádza už aj do mesta Piešťany. Naša aktuálna ponuka bola zostavená podľa potrieb a požiadavkov našich klientov. U nás si svoj nový internet na mieru vyberie ako jednotlivec, tak aj veľká rodina. Možno Vám aktuálny provider ponúka rýchlosť 45 Mb/s za neuveritelných 36,99€ a Vy už máte dosť platiť toľko keď nemusíte. Pre porovnanie u nás nájdete rýchlosť až 100Mb/s iba za 27,90€ mesačne. Internetové balíky, ktoré máme v ponuke sú jednoducho a prehľadne spracované tak, aby každý užívateľ vedel na prvý pohľad akú rýchlosť potrebuje. Dobrý net aj v meste Piešťany a okolí ponúka dátovo neobmedzený internet s rýchlosťou optiky bez potreby výkopových prác už od 11,90€ mesačne.

Internet na doma Dobrý net

Hľadáte internet do domácnosti, ktorý by uspokojil požiadavky všetkých členov? Na neobmedzený internet Dobý net viete bezdrôtovo pripojiť naraz až desať zariadení. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú využívame, sa Vám už doma nestane, že nebudete mať internetový signál. Buďte online bez obmedzení kedykoľvek a kdekoľvek vo Vašej domácnosti. Náš internetový signál prenášame vzduchom do Vašej domácnosti prostredníctvom antény a WiFi routra. Nie je potrebné rišiť výkopové práce na prípojku. U nás trvá inštalácia len chvíľku a nič za ňu neplatíte.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Firemný internet Dobrý net zlepší Vaše podnikanie

Aj dnes je mnoho firiem bez prístupu k optickému internetu. Možno aj vo vašej Firme je vidina optického internetú ešte v ďalekej budúcnosti. Ak aj napriek tomu chcete so svojimi klientami komunikovať vysokou rýchlosťou, bez výpadkov a so stabilným pripojením 24 hodín denne, najlepšia voľba pre Vás je bezdrôtový internet s rýchlosťou až 100Mbit za sekundu ktorý Vám ponúka Dobrý net. S nami sa Vám už nestane, že by ste prišli o dôležité dáta. Firemním klientom so zložitejšou inštaláciou, alebo viac zarideniami vieme zostaviť špeciálnu cenovú ponuku na mieru. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky a my už riešenie pre Vaše pripojenie vymyslíme za Vás.

Internet na doma aj do práce v lokalite Veľké Orvište

Náš internet môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach, bez obmedzení, stačí Vám iba jednoduchá inštalácia satelitného príjmača aby ste začali surfovať s rýchlosťou optiky. Ťahanie káblov a s ním späté výkopové a stavebné práce už Vás nemusia trápiť. Dobrý net Vám teraz poskytne rýchlosť až 100 Mbit/s či už pre rodinné domy alebo firmy. Už nebudete obmedzený počasím alebo rýchlosťou internetu. Stabilná rýchlosť internetu bez výpadkov a spomalení, spôsobených obmedzovaním rýchlosti je vhodná pre domáce používanie, napríklad surfovanie na internete, písanie emailov, sledovanie videí alebo hranie online hier. Alebo môžu našu ponuku využiť aj firemní klienti.

Internet Dobrý net si objednáte aj online

Ak ste sa rozhodli pre stabilné pripojenie na internet v obci Veľké Orvište pri Piešťanoch, pre Vašu domácnosť alebo firmu, jednoducho si vyberte balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje. Svoju objednávku môžete urobiť online, prostredníctvom formulára na stránke. Prípadne nás pre viac informácií neváhajte kontaktovať telefonicky. Po spracovaní objednávky si dohodneme spolu termín inštalácie. Prípadne, ak máte radšej osobný kontakt, či máte viac otázok ohľadne internetového pripojenia, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na našej infolinke. V čase od 9 do 17 sú Vám k dispozícii zamestnanci klientského centra, ktorí Vám radi pomôžu. Prípadne sa môžete pozrieť na odpovede pre často kladené otázky.

blank

Raketový internet Dobrý net za bezkonkurenčné ceny

Dobrý net rieši svoje pripojenie bezdrôtovo, jednoducho Vám náš technik nainštaluje vonkajšiu anténu, ktorá je dátovým káblom pripojená do vašeho routra a poskytne Vám neobmedzené možnosti internetového pripojenia na všetky vaše zariadenia. Výhodou internetového pripojenia bezdrôtovo oproti pripojeniu prostredníctvom optiky sú hlavne výrazne nižšie počiatočné náklady pri inštalácii. Ak sa vo Vašom okolí ešte optické pripojenie nenachádza, môže to byť proces náročný ako časovo tak aj finančne. Načo platiť 200 až 300€ za vybudovanie optickej prípojky, rozkopať si pozemok a vŕtať do obvodových múrov? Dobrý net využíva najmodernejšiu technológiu a vďaka tomu na našu internetovú sieť nemá vplyv počasie, internet je neobmedzený a za inštaláciu nič neplatíte. Dobrý net Vás vie zapojiť už do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v obci Veľké Orvište odporúčajú Internet

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)