Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Optický internet Veľké Orvište

Najvýhodnejšie vysokorýchlostné internetové pripojenie – optický internet Dobrý net

Najlepší optický internet od Dobrý net je dostupný aj v obci Veľké Orvište. Neobmedzujte sa pomalými rýchlosťami bezdrôtového internetu, alebo drahými službami a poplatkami lokálnych providerov. U nás môžete mať optický internet s rýchlosťou až 400 Mb/s bez skrytých poplatkov a so symbolickým zriaďovacím poplatkom. Kvalitný klientský servis, stabilné vysokorýchlostné internetové pripojenie prostredníctvom optického vlákna a férové ceny – v Dobrý net je všetko nastavené k Vašej spokojnosti.

Stabilné internetové pripojenie v lokalite Veľké Orvište

Vysokorýchlostné optické pripojenie k internetu prostredníctvom optického vlákna ponúkame aj v rámci obce Veľké Orvište. S nami sa nemusíte obávať nekonečného čakania na inštaláciu, pripojíme Vás už do niekoľkých dní od vytvorenia objednávky, bez starostí. Jedine Dobrý net ponúka k optickému internetu zriadenie za symbolickú sumu – narozdiel od iných providerov, ktorí poplatky za inštaláciu vyčíslujú v stovkách, alebo ich skrývajú v mesačných poplatkoch.

Dobrý net je jasná voľba bez háčikov s jedinečnými výhodami pre každého.

Internet na doma Dobrý net

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky (e-mail, sociálne siete, návštevy) je pre Vás najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je pre základné potreby úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu, (sociálne siete, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, IPTV,..) je pre Vás tento balík ako stvorený. S rýchlosťou 200 Mb/s Vaše bude Vaše pripojenie stabilné aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, (hry vo vysokom rozlíšení, filmy a videá na viacerých zariadeniach súčasne) máme pre Vás najpopulárnejší balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa súčasne na internet pripája viac členov.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Firemný internet Dobrý net zlepší Vaše podnikanie

Čo Vám napadne pod pojmom internetový provider? Rýchlosť, spolahlivosť, kvalitná servisná podpora a nízka cena – také má byť dobré internetové pripojenie. Na týchto pilieroch Dobrý net stavia svoje služby a ponuku – komfortné riešenia aj pre firmy v Pieštanoch a okolí. Rýchlosť optiky bez starostí to je internet Veľké Orvište od Dobrý net. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme ponuku na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Internet na doma s televíziou

Pre obyvateľov obce Veľké Orvište sme pripravili ponuku optického internetu dostupného aj v kombinácii s televíziou. Optický internet môžete v prípade záujmu ľubovoľne doplniť internetovou televíziou. Pre viac informácií ohľadne pripojenia k optickému internetu v kombinácii s IPTV, či kompletnom zozname balíkov služieb IPTV nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky na čísle 033 222 55 55.

Internet Dobrý net si objednáte aj online

Ak ste sa rozhodli pre stabilné pripojenie na internet v obci Veľké Orvište pri Piešťanoch, pre Vašu domácnosť alebo firmu, jednoducho si vyberte balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje. Svoju objednávku môžete urobiť online, prostredníctvom formulára na stránke, po spracovaní objednávky telefonicky prekonzultujeme všetky detaily a dohodneme spolu termín inštalácie. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky – v čase od 9 do 17 sú Vám k dispozícii zamestnanci klientského centra, ktorí Vám radi pomôžu. Odpovede na svoje otázky môžete nájsť aj v sekcii FAQ.

blank

Dobrý net – internet za bezkonkurenčné ceny

Naša ponuka optického pripojenia neskrýva žiadny háčik. Je to jednoduché – službu privedieme až k Vám domov prostredníctvom optického vlákna a mesačný poplatok za službu je v sume balíka, ktorý si vyberiete. S providerom Dobrý net Vám nehrozí platenie šialených zriaďovacích poplatkov, ani splácanie nájmu zariadení po dobu používania služby, kde nakoniec zariadenie niekoľkonásobne preplatíte. Rovnako sa nemusíte u nás báť ani uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené počas celej doby ich využívania. Stabilné a rýchle pripojenie prostredníctvom optickej siete si môžete objednať ešte dnes prostredníctvom našej stránky. Stačí si len vybrať rýchlosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Naši zákazníci v obci Veľké Orvište odporúčajú Internet

OPTIK 1600ka

Sťahovanie800 Mbit/s

Surfovanie800 Mbit/s

Odosielanie800 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)