Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Bohdanovce nad Trnavou

Vysokorýchlostný internet za najlepšie ceny

Stále viac ludí sa nám zverilo do rúk v oblasti telekomunikačných riešení. Pridajte sa aj vy medzi spokojných klientov internetu Dobrý net v Trnave a okolí a užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie do siete internet bez starostí.

Na naše služby sa môžete vždy spolahnúť

Život na dedine má svoje výhody aj nevýhody. A k nim patrí práve nedostatočná ponuka internetového pripojenia v týchto lokalitách. Optický internet je prednosť hlavne miest a predmestí. V obciach ako Bohdanovce nad Trnavou je táto služba ešte len vidinou budúcnosti. Preto prichádzame s internetovým riešením, ktoré prináša rýchlosti optiky aj do oblastí, kde nie je vybudovaná optická sieť. Bezdrôtový internet Dobrý net ponúka svojim klientom rýchlosti až 100Mb/s už od 11,90€ mesačne. Surfujte, sledujte videá alebo hrajte online hry so stabilným vysokorýchlostným internetom až na desiatich zariadeniach v domácnosti. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú pri inštalácii využívame sa Vám nestane, že by malo na kvalitu internetového signálu vplyv počasie. Internet v Bohdanovciach nad Trnavou s inštaláciou zadarmo môžete mať doma už do 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Internet na doma bez skrytých poplatkov

Chcete optický internet ale nechce sa Vám dávať 200 až 500€ za vybudovanie prípojky? S nami to nie je problém. Pripojíme Vás vzduchom s inštaláciou a zariadením Zdarma už do 24 hodín od objednávky. Načo čakať niekoľko mesiacov na vybudovanie prípojky, zničiť si predzáhradku alebo chodník, či vŕtať do obvodových múrov. U nás trvá inštalácia len chvíľu a bezdrôtovo na jeden router môžete mať pripojených až 10 zariadení. Opticky rýchly internet je dostupný už aj v obci Bohdanovce nad Trnavou.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internet bez limitov aj pre firemných zákazníkov

Je všeobecne známe, že internet pre firmy je niekoľkonásobne drahší a veľakrát ani nespĺňa vaše očakávania. Teraz už aj v obci Bohdanovce nad Trnavou môžete pripojiť Vašu firmu s rýchlosťou optiky do 24 hodín, stačí zavolať na našu infolinku a vytvoríme Vám ponuku na mieru podľa toho, čo Vaša firma potrebuje. Nepretržitý kontakt so zákazníkmi prostredníctvom mailu alebo chatu je pre fungovanie firmy dôležitý. S nami sa nemusíte báť výpadkov internetového pripojenia či nekonečného načítania stránky a odosielania príloh svojim klientom. Nedovoľte už Vášmu aktuálnemu providerovi aby nestabilným pripojením na internet kazil Vás biznis.

Vaša domácnosť si zaslúži to najlepšie

S naším internetom v obci Bohdanovce nad Trnavou vám garantujeme najvyššiu rýchlosť prenosu dát v miestach, kde nie je zavedená optika. Internet Dobrý net ponúka rýchlosť až 100Mbit/s a to bez potreby ťahať optické káble. Stačí vám nainštalovať príjmač u vás doma a môžete bez problémov surfovať, sťahovať súbory, komunikovať so svojimi blízkymi alebo streamovať videá.

Prečo práve internet Dobrý net?

Neustále investujeme do najnovšej technológie aby sme svojim klientom ponúkli najvyššiu možnú rýchlosť a stabilitu. Nechceme, aby boli ludia ochudobnení o kvalitný internet, len preto, že v mieste ich bydliska alebo firmy sa nenachádza optika. Telekomunikačný biznis stále narastá a aj v Bohdanovciach je veľa poskytovatelov internetového pripojenia prostredníctvom bezdrôtovej siete. Dobrý net je ale v popredí svojou ponukou az 100Mbit/s s neobmedzenými možnosťami.

blank

Kvalitný internet na doma s raketovými rýchlosťami

Ak ste sa rozhodli pre stabilné pripojenie pre Vašu domácnosť alebo firmu, jednoducho si vyberte balíček z ponuky našich služieb, ktorý je ako ušitý na mieru presne pre Vás a po vyplnení online formuláru Vás kontaktuje náš technik ohľadne termínu inštalácie internetu. V prípade otázok nás kontaktujte telefonicky, alebo sa pozrite do sekcie FAQ, kde môžete nájsť odpovede na najčastejšie otázky ohľadne internetového pripojenia.

Naši zákazníci v obci Bohdanovce nad Trnavou odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)