Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Bohdanovce nad Trnavou

Stabilný internet za najlepšiu cenu

Pridajte sa aj Vy do rodiny providera Dobrý net. Poskytujeme internetové pripojenie tisíckam spokojných klientov v Trnave a okolí, Piešťanoch či Hlohovci. Užívajte si stabilné vysokorýchlostné pripojenie do siete internet najmodernejšou bezdrôtovou technológiou. Internet pre každého a bez starostí, to je Dobrý net.

Internet, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Stabilné internetové pripojenie je často ťažko dostupné najmä v oblastiach mimo miest so slabším WiFi pokrytím. Dobrý net prichádza s riešením a ponúka moderné a vysokorýchlostné internetové pripojenie aj v lokalitách, kde ešte nie je vybudovaná optická sieť. Bezdrôtový internet od Dobrý net ponúka klientom rýchlosti až 100Mbit/s za ceny dostupné pre každého. Surfujte, sledujte videá alebo hrajte online hry so stabilným vysokorýchlostným internetom až na desiatich zariadeniach v domácnosti súčasne. Vďaka najmodernejšej technológii, ktorú využívame sa Vám nestane, že by malo na kvalitu internetového signálu vplyv nepriaznivé počasie alebo hrozilo spomalenie pri vyťažení siete. Internetové pripojenie v Bohdanovciach nad Trnavou môžete mať zriadené už do 48 hodín od potvrdenia objednávky.

Rýchly internet bez skrytých poplatkov

Najlepší internet je dostupný aj v obci Bohdanovce nad Trnavou, vďaka raketovému internetu Dobrý net. U nás môžete mať stabilný bezdrôtový internet s rýchlosťou až 100 Mb/s za bezkonkurenčné ceny zriadený rýchlo a bez skrytých poplatkov. Zriadenie ponúkame za bezkonkurenčne najnižší poplatok a najnižšiu cenu za prenájom hardvérových zariadení.

Sme transparentní – voči našim zákazníkom sme fér a ceny za naše služby narozdiel od iných providerov po čase nenápadne nenavyšujeme, ani o skryté poplatky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Internet bez limitov aj pre firemných zákazníkov

Je samozrejmé, že každý biznis potrebuje kvalitné internetové pripojenie. Teraz už aj v obci Bohdanovce nad Trnavou pripojíme Vašu firmu s rýchlosťou optiky s garanciou servisnej podpory kedykoľvek. Potrebujete individuálne riešenie alebo garantovanú linku? Zavolajte na našu infolinku a vytvoríme Vám ponuku na mieru podľa toho, čo pre Vaše podnikanie potrebujete. Nedopustite, aby nekvalitné internetové pripojenie komplikovalo Vaše podnikanie – zverte internet pre Vašu firmu odborníkom z Dobrý net.

Internet na doma aj v obci Bohdanovce nad Trnavou

S naším internetom v obci Bohdanovce nad Trnavou vám garantujeme najvyššiu možnú dátovú rýchlosť aj v miestach kde nie je dostupná optická sieť. Internet Dobrý net ponúka rýchlosť až 100Mbit/s bez potreby káblovej optickej prípojky. Na Vašu strechu nainštalujeme malý prijímač a môžete bez problémov surfovať, sťahovať súbory, komunikovať s blízkymi, kolegami alebo streamovať videá.

Prečo práve internet Dobrý net?

Náš hardvér neustále inovujeme a investujeme do najnovších technológií aby sme klientom zabezpečili najvyššiu možnú rýchlosť a stabilitu. Disponujeme sieťou so skvelým pokrytím a pripojenie zabezpečujeme najmodernejším hardvérom. Balíky pripojenia sme vytvorili na mieru pre rôzne typy zákazníkov – Dobrý net ponúka najvýhodnejší internet pre každého.

blank

Kvalitný internet na doma s raketovými rýchlosťami

Stabilné internetové pripojenie pre Vašu domácnosť alebo firmu môže byť jednoducho Vaše už do 48 hodín. Jednoducho si vyberte balíček z ponuky našich služieb a kontaktujte nás prostredníctvom nezáväznej online objednávky. Naši zamestnanci Vás kontaktujú do 24 hodín, dohodnú s Vami všetky detaily a odpovedia na Vaše otázky. Neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky, alebo sa pozrite do sekcie FAQ, kde môžete nájsť odpovede na najčastejšie otázky ohľadne internetového pripojenia.

Naši zákazníci v obci Bohdanovce nad Trnavou odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)