Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Šelpice

Raketovo rýchly internet aj u Vás doma

Ponúkame spoľahlivé internetové pripojenie pre domácnosti a firmy. Internet, ktorý poskytujeme v obci Šelpice je zriadený najmodernejšou bezdrôtovou techológiou a jeho rýchlosť a stabilita uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

Bezdrôtový internet v Šelpiciach

Spoločnosť Dobrý net sa sústreďuje na poskytovanie spoľahlivého a rýchleho internetového pripojenia za dostupné ceny. Našou prednosťou je najmodernejšia bezdrôtová technológia, ktorá poskytuje vysoké rýchlosti a stabilný tok dát aj v oblastiach, kde doteraz nebola vybudovaná optická infraštruktúra. Bezdrôtový internet je prenášaný vzduchom a signál je prijímaný prostredníctvom malej antény, vďaka čomu je aj inštalácia našim technikom veľmi rýchla a jednoduchá.

Najvýhodnejšie internetové pripojenie

Z ponuky Dobrý net si vyberie svoj balík naozaj každý. Inštalácia je za symbolický poplatok a k internetu od nás dostanete výkonný router, na ktorý sa môžete bezdrôtovo pripojiť až s desiatimi zariadeniami vo Vašej domácnosti. V porovnaní s optickým internetom nemusíte čakať na prekopanie prípojky, ťahanie káblov a pripojenie máte zriadené do 24 hodín od objednávky, naviac za zlomok ceny optickej prípojky. Rýchly a stabilný internet pre každého za dostupnú cenu – to je Dobrý net.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Podnikajte s kvalitným internetovým pripojením

Spoľahlivé internetové pripojenie je neodmysliteľnou súčasťou dobrého fungovania biznisu. Mnoho firiem sídli v lokalitách, kde ešte nebola vybudovaná optická sieť a optické pripojenie nie je dostupné, alebo provideri ponúkajú len veľmi malé rýchlosti s nestabilným signálom. Využitím najnovších technológií Dobrý net ponúka ako alternatívu kvalitné bezdrôtové pripojenie, ktoré dosahuje rýchlosti optiky s vysokou mierou spoľahlivosti a stability aj v náročných podmienkach. V prípade záujmu o spoľahlivé bezdrôtové pripojenie v Piešťanoch, kontaktujte nás a my Vám vytvoríme ponuku na mieru, presne podľa požiadaviek Vášho podnikania.

Raketové rýchlosti s bezdrôtovým internetom

Raketový internet je najlepšou voľbou pre klientov v lokalitách, kde nie je dostupné optické pripojenie. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v okolí Piešťan pripájame našich klientov na krátke vzdialenosti. Bohaté pokrytie zabezpečuje, že internet vykazuje vysokú mieru stability bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Pozrite si ponuku našich internetových balíkov, z ktorej si určite vyberiete.

Chcem si objednať internet na doma

Vyberte si z balíkov služieb internetu RAKET, vyplňte nezáväznú objednávku online a my Vás kontaktujeme aby sme spoločne dohodli detaily. V prípade, že máte akékoľvek otázky k pripojeniu Dobrý net a nenašli ste odpoveď na našich stránkach, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle 033 222 55 55, alebo sa zastavte osobne u nás (v predajni Astrasat – A. Žarnova v Trnave). Radi Vás uvidíme, poradíme a zodpovieme Vaše otázky.

blank

Kvalitný internet na doma s raketovými rýchlosťami

Nie ste spokojní s pripojením, ktoré Vám poskytuje aktuálny provider, alebo jednoducho hľadáte nové možnosti pripojenia na internet v obci Šelpice? Nie ste si istí akú rýchlosť pripojenia aktuálne využívate? Odmerajte svoje aktuálne pripojenie priamo na našej stránke, prostredníctvom speedmetra a porovnajte si ho s našou ponukou.

Naši zákazníci v obci Šelpice odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)