Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Šelpice

Sme tu, aby sme rýchly a stabilný internet priviedli až ku Vám domov

Pripravili sme si širokú ponuku služieb pre domácnosť a firmy. Internet ktorý poskytujeme v obci Šelpice je vedený najmodernejšou bezdrôtovou techológiou a jeho rýchlosť a stabilita uspokojí aj náročnejšieho užívateľa. Dobrý net je stvorený poďla požadaviek našich klientov na najlepšie pripojenie.

Raketový internet v Šelpiciach

Naša spoločnosť sa sústreďuje na poskytovanie cenovo dostupného rýchleho pripojenia hlavne pre domáci sektor. Charakteristikou internetu Dobrý net je veľká kapacita prenosu dát a rovnako je synonymom bezproblémového používania internetu v Šelpiciach. Bezdrôtový internet je prenášaný vzduchom a umožňuje využívať rýchly a stabilný internet aj tam, kde nie je dostupná optická sieť.

Prinášame to najlepšie telekomunikačné riešenie

Optické pripojenie je dnes bežne dostupné vo veľkých mestách a na predmestiach, no vo vidieckych oblastiach je to veľakrát len futuristická predstava. Naštastie existujú aj iné možnosti pripojenia na dedinách. Bezdrôtové pripojenie dnes v každej obci ponúka hneď niekoľko providerov a je nám jasné, že využívate služby niektorého z nich. Ak však nieste spokojný, aká je rýchlosť alebo stabilita vašeho internetu v porovnaní s cenou, ktorú platíte, nebude zbytočné popozerať sa po lepšej možnosti. Dobrý net v Šelpiciach ponúka najmodernejšie pripojenie s rýchlosťou optiky za super ceny.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Podporte svoje podnikanie kvalitným internetovým pripojením

Stabilný internet je neodmyslitelnou súčasťou podnikania väčšiny firiem. Je dôležité byť online a stále blízko svojim klientom. Vieme, že prosperujúca firma si nemôže dovoliť nestabilné rpipojenie s výpadkami. Preto aj v obci Šelpice poskytujeme naše pripojenie pomocou najmodernejších technológií a zabezpečujeme tak vysokorýchlostné pripojenie bez obmedzení. V prípade, že máte záujem pripojiť svoju firmu na internet v Šelpice, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku presne na mieru, podľa požiadaviek Vašej spoločnosti.

Hlavné výhody raketového bezdrôtového pripojenia

Optický internet je finančne náročná záležitosť a v niektorých obciach a ich častiach je jednoducho nedostupný a v najbližších rokoch sa ani nebude plánovať jeho výstavba. Presne pre tieto lokality aj v Šelpiciach je riešením bezdrôtové pripojenie od spoločnosti Dobrý net, ktoré je vďaka najmodernejšej technológii ďaleko popredu v poskytovaní vysokých rýchlostí oproti svojej konkurencii. Narozdiel od optického internetu u nás je cena inštalácie len 1 euro a rovnako aj ceny balíčkov sú dostupné pre každého klienta.

Chcem si objednať internet na doma

Hľadáte internet do svojej domácnosti alebo firmy? Ste na správnom mieste! U nás si objednáte internetové pripojenie za pár minút. Stačí ak si vyberiete službu, ktorá Vám najviac vyhovuje a vyplníte online formulár. Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín inštalácie, ktorý Vám najviac vyhovuje. Náš technik Vás príde pripojiť a ešte v ten deň môžete začať využívať služby internetovej siete Dobrý net v obci Bíňovce a ostatných obciach v okolí Trnavy.

blank

Kvalitný internet na doma s raketovými rýchlosťami

Ak už nie ste spokojný s ponukou, ktorú Vám dáva Váš aktuálny provider, alebo jednoducho hľadáte nové možnosti pripojenia do siete internet v obci Šelpice, ste na správnom mieste. Neviete akú rýchlosť pripojenia aktuálne využívate? nevadí, odmerajte si svoje pripojenie priamo na našej stránke, prostredníctvom speed metra a porovnajte si ho s našou ponukou. Realizácia pripojenia od nás je kompletne na klúč. Stačí ak si vyberiete z našej ponuky a objednáte online. Následne vás bude kontaktovať náš technik, ktorý sa postará o vaše pripojenie do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v obci Šelpice odporúčajú Internet

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)