Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Šelpice

Sme tu, aby sme rýchly a stabilný internet priviedli až ku Vám domov

Pripravili sme si širokú ponuku služieb pre domácnosť a firmy. Internet ktorý poskytujeme v obci Šelpice je vedený najmodernejšou bezdrôtovou techológiou a jeho rýchlosť a stabilita uspokojí aj náročnejšieho užívateľa. Dobrý net je stvorený poďla požadaviek našich klientov na najlepšie pripojenie.

Raketový internet v Šelpiciach

Naša spoločnosť sa sústreďuje na poskytovanie cenovo dostupného rýchleho pripojenia hlavne pre domáci sektor. Charakteristikou internetu Dobrý net je veľká kapacita prenosu dát a rovnako je synonymom bezproblémového používania internetu v Šelpiciach. Bezdrôtový internet je prenášaný vzduchom a umožňuje využívať rýchly a stabilný internet aj tam, kde nie je dostupná optická sieť.

Prinášame to najlepšie telekomunikačné riešenie

Optické pripojenie je dnes bežne dostupné vo veľkých mestách a na predmestiach, no vo vidieckych oblastiach je to veľakrát len futuristická predstava. Naštastie existujú aj iné možnosti pripojenia na dedinách. Bezdrôtové pripojenie dnes v každej obci ponúka hneď niekoľko providerov a je nám jasné, že využívate služby niektorého z nich. Ak však nieste spokojný, aká je rýchlosť alebo stabilita vašeho internetu v porovnaní s cenou, ktorú platíte, nebude zbytočné popozerať sa po lepšej možnosti. Dobrý net v Šelpiciach ponúka najmodernejšie pripojenie s rýchlosťou optiky za super ceny.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Podporte svoje podnikanie kvalitným internetovým pripojením

Stabilný internet je neodmyslitelnou súčasťou podnikania väčšiny firiem. Je dôležité byť online a stále blízko svojim klientom. Vieme, že prosperujúca firma si nemôže dovoliť nestabilné rpipojenie s výpadkami. Preto aj v obci Šelpice poskytujeme naše pripojenie pomocou najmodernejších technológií a zabezpečujeme tak vysokorýchlostné pripojenie bez obmedzení. V prípade, že máte záujem pripojiť svoju firmu na internet v Šelpice, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vypracujeme cenovú ponuku presne na mieru, podľa požiadaviek Vašej spoločnosti.

Hlavné výhody raketového bezdrôtového pripojenia

Optický internet je finančne náročná záležitosť a v niektorých obciach a ich častiach je jednoducho nedostupný a v najbližších rokoch sa ani nebude plánovať jeho výstavba. Presne pre tieto lokality aj v Šelpiciach je riešením bezdrôtové pripojenie od spoločnosti Dobrý net, ktoré je vďaka najmodernejšej technológii ďaleko popredu v poskytovaní vysokých rýchlostí oproti svojej konkurencii. Narozdiel od optického internetu u nás je cena inštalácie len 1 euro a rovnako aj ceny balíčkov sú dostupné pre každého klienta.

Chcem si objednať internet na doma

Hľadáte internet do svojej domácnosti alebo firmy? Ste na správnom mieste! U nás si objednáte internetové pripojenie za pár minút. Stačí ak si vyberiete službu, ktorá Vám najviac vyhovuje a vyplníte online formulár. Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín inštalácie, ktorý Vám najviac vyhovuje. Náš technik Vás príde pripojiť a ešte v ten deň môžete začať využívať služby internetovej siete Dobrý net v obci Bíňovce a ostatných obciach v okolí Trnavy.

blank

Kvalitný internet na doma s raketovými rýchlosťami

Ak už nie ste spokojný s ponukou, ktorú Vám dáva Váš aktuálny provider, alebo jednoducho hľadáte nové možnosti pripojenia do siete internet v obci Šelpice, ste na správnom mieste. Neviete akú rýchlosť pripojenia aktuálne využívate? nevadí, odmerajte si svoje pripojenie priamo na našej stránke, prostredníctvom speed metra a porovnajte si ho s našou ponukou. Realizácia pripojenia od nás je kompletne na klúč. Stačí ak si vyberiete z našej ponuky a objednáte online. Následne vás bude kontaktovať náš technik, ktorý sa postará o vaše pripojenie do 24 hodín od objednávky.

Naši zákazníci v obci Šelpice odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)