Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Košolná

Stabilné vysokorýchlostné pripojenie v obci Košolná

Vieme Vám pomôcť v prípade, ak hľadáte najrýchlejšieho poskytovatele internetového pripojenia prostredníctvom bezdrôtového pripojenia vo Vašej obci. Neváhajte a pozrite si našu ponuku ešte dnes a vyberte si balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje. Inštaláciu zariadíme do 24 hodín od objednania

Internet Dobrý net je tu pre Vás

Aj keď vo veľkých mestách a na predmestiach je zavedené optické pripojenie, väčšina obcí ho ešte nemá, prípadne ho má iba na niektorých miestach. V ostatných lokalitách to musíte riešiť bezdrôtovým pripojením. Aj v obci Košolná je niekoľko providerov, ponúkajúcich pripojenie, ktoré však nieje vôbec stabilné a spolahlivé. Dobrý net v obci Košolná má bezdrôtové pripojenie s rýchlosťou až 100Mbit/s. Narozdiel od iných poskytovateľov internetového pripojenia, máme najmodernejšie zariadenia a na naše pripojenie nemá žiadny vplyv zmena počasia, či zlé poveternostné vplivy.

Prinášame nové možnosti pripojenia pre domácnosti aj firmy

Aj vaše pripojenie je pomalé a nestabilné? Nespĺňa vaše očakávania? Nechcete platiť vyysoké ceny u svojho poskytovateľa za internet, ktorý nezodpovedá vaším požiadavkám? Už nemusíte! Dobrý net Vám prináša internetové riešenie v podobe bezdrôtového internetového pripojenia s rýchlosťou optiky aj v obci Košolná teraz už od 11,90 eur mesačne. Náš internet môžete využiť na všetkých svojich zariadeniach, bez obmedzení, stačí Vám iba jednoduchá inštalácia satelitného príjmača aby ste začali surfovať s rýchlosťou optiky. Už Vás nemusí trápiť ťahanie káblov a s ním späté ďalšie výdavky. Inštalácia bezdrôtového internetu Dobrý net trvá krátko a užívať si výhody pripojenia môžete už 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Optická rýchlosť internetu dostupná pre každého

Ponúkame Vám internet bezdrôtovou technológiou s rýchlosťou optiky. Naše riešenie je určené pre rodinné domy aj firmy v obci Košolná, ktoré nemajú prístup k optickému internetu. Ponúkame najrýchlejšiu variantu bezdrôtového pripojenia technológiou FWA 5GHz a zabezpečíme Vám možnosti neobmedzeného sťahovania súborov, sledovania filmov alebo hrania online hier so stabilnou sieťou. S nami už sa nemusíte báť, výpadkov signálu alebo zldĺhavého otvárania stránok.

Kvalitné internetové pripojenie je klúč ku šikovnému podnikaniu

Zavedenie kabeláže na optický internet je vidina budúcnosti ale vaša firma potrebuje už dnes rýchlo komunikovať so svojími zákazníkmi? Najlepším riešením pre Vás je Dobrý net, ktorý Vám nainštalujeme do 24 hodín od objednávky a ponúka vám neobmedzené možnosti pre vaše podnikanie. S bezdrôtovou sieťou to ešte nikdy nebolo také jednoduché. Volajte, postujte a sťahujte súbory s rýchlosťou až 100Mbit/s neobmedzene 24 hodín denne 7 dní v týždni. Pripojenie v Košolnej je stabilné a rýchle aj v časoch s najvyšším odberom.

Rýchlosť nie je jediná výhoda interneu Dobrý net

Aj na miestach, kde je vybudovaná optická sieť je stále veľa ludí, ktorí preferujú bezdrôtové pripojenie. Bohužiaľ aj v obci Košolná sa nachádza množstvo providerov, ktorí svojimi službami skôr odradia používateľov od bezdrôtového pripojenia. Je to nedostatočným pokrytím a slabou prenosovou rýchlosťou. Už však nemusíte naďalej platiť 24,99eur za 30Mbit/s u svojho poskytovateľa, ale môžete vyskúšať naše služby, kde rýchlsť dosahuje až 100Mbit/s.

blank

Neobmedzený internet dostupný ešte dnes

Neváhajte nám zavolať a spýtať sa na všetky otázky, ktoré Vás ohľadne našeho internetového pripojenia zaujímajú. Ochotné administrátorky Vám poradia aj s vyplnením online dotazníka a na Vás už ostáva iba si vybrať ten správny balík. Po odoslaní objednávky Vás kontaktuje náš technik a zariadi inštaláciu vašeho nového internetu.

Naši zákazníci v obci Košolná odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)