Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Košolná

Stabilné vysokorýchlostné pripojenie v obci Košolná

Dobrý net ponúka aj v obci Košolná možnosť využívať výhody rýchleho internetového pripojenia s vysokou stabilitou. Spoľahlivosť a cenová dostupnosť internetových služieb pre každého sú našou prioritou. Dobrý net aj v obci Košolná a okolí ponúka spoľahlivé vysokorýchlostné pripojenie s kvalitným klientským servisom. Internetové pripojenie s rýchlosťou optiky od Dobrý net.

Rýchly a spoľahlivý internet

Pripojte sa k bezdrôtovému internetu s rýchlosťou až do 100 Mbit za sekundu aj v obci Košolná. Internet s rýchlosťou optiky nainštalujeme bez výkopov a ťahania optického kábla iba prostredníctvom malého príjmača umiestneného na Vašej streche. Ponúkame Vám stabilnú internetovú službu s vysokou rýchlosťou, ktorá uspokojí aj náročných klientov, či viac zariadení v domácnosti súčasne. Vďaka najmodernejšej technológii a dobrému pokrytiu signálom naše pripojenie nie je obmedzené ani v nepriaznivom počasí, či pri vyťažení siete vo večerných hodinách.

Najvýhodnejší internet pre celú rodinu

Našu ponuku sme prispôsobili požiadavkám rôznych klientov. Či už náročný jednotlivec alebo veľká rodina, každý si u nás vyberie čo potrebuje. Inštalácia je zdarma a dostanete od nás WiFi router, prostredníctvom ktorého viete bezdrôtovo pripojiť až desať zariadení vo Vašej domácnosti do internetovej siete. Narozdiel od optického internetu nemusíte čakať na prekopanie prípojky, u nás máte pripojenie do 24 hodín za zlomok ceny optickej prípojky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Najnovšia bezdrôtová WiFi technológia

Ponúkame Vám internet bezdrôtovou technológiou s rýchlosťou optiky. Naše riešenie je určené pre rodinné domy aj firmy v obci Košolná, ktoré nemajú prístup k optickému internetu. Ponúkame najrýchlejšiu variantu bezdrôtového pripojenia technológiou FWA 5GHz. Moderná technológia zabezpečí neobmedzené možnosti sťahovania súborov, sledovania filmov, streamovania videí alebo hrania online hier so skvelou stabilitou siete.

Kvalitný internet je klúč k úspešnému podnikaniu

Dobrý net poskytuje stabilné pripojenie vďaka najmodernejšej technológii a kvalitne zabezpečenej sieti aj pre firemných klientov. Internet pre firmy v Košolnej – Dobrý net, rýchla a spoľahlivá alternatíva k optickému internetovému pripojeniu. Náš bezdrôtový internet Raket je ideálne riešenie pre Vašu firmu na miestach, kde nie je dostupná optická sieť.

Ako sa stať klientom Dobrý net?

Dobrý net je spoľahlivý partner, ktorý poskytuje internet bez výpadkov s rýchlosťou optického internetu. Bezkonkurenčná bezdrôtová technológia so skvelým pokrytím v Trnave a okolí. V prípade, že máte záujem o náš internet, jednoducho vyplňte online formulár na našej stránke a do 24 hodín Vás kontaktuje naša klientská podpora – dohodneme všetky podrobnosti a odpovieme na všetky Vaše otázky k internetovému pripojeniu.

blank

Raketovo rýchly internet aj pre Vás

Objednávku internetu Dobrý net môžete urobiť jednoducho prostredníctvom nezáväznej online objednávky alebo telefonicky na našej zákazníckej linke. Vyberte si z ponuky internetových balíkov službu, ktorá naviac spĺňa vaše požiadavky. Najvýhodnejší internet môže byť Váš už do 48 hodín od objednávky. Využite ponuku Dobrý net a objednajte si najvýhodnejší internet ešte dnes.

Naši zákazníci v obci Košolná odporúčajú Internet

OPTIK 1600ka

Sťahovanie800 Mbit/s

Surfovanie800 Mbit/s

Odosielanie800 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)