Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Slovenská Nová Ves

Vysokorýchlostný optický internet v Slovenskej Novej Vsi

Najlepší optický internet od Dobrý net je dostupný aj v obci Slovenská Nová Ves. Neobmedzujte sa pomalými rýchlosťami bezdrôtového internetu, alebo drahými službami a poplatkami lokálnych providerov. U nás môžete mať optický internet s rýchlosťou až 800 Mb/s bez skrytých poplatkov a so symbolickým zriaďovacím poplatkom. Kvalitný klientský servis, stabilné vysokorýchlostné internetové pripojenie prostredníctvom optického vlákna a férové ceny – v Dobrý net je všetko nastavené k Vašej spokojnosti.

Rýchlosť optiky u Vás doma

Vysokorýchlostné optické pripojenie k internetu prostredníctvom optického vlákna ponúkame aj v rámci obce Slovenská Nová Ves. S nami sa nemusíte obávať nekonečného čakania na inštaláciu, pripojíme Vás už do niekoľkých dní od vytvorenia objednávky, bez zásahov do pozemku alebo obvodových múrov. Jedine Dobrý net ponúka k optickému internetu zriadenie za symbolickú sumu – narozdiel od iných providerov, ktorí poplatky za inštaláciu vyčíslujú v stovkách.

Dobrý net je jasná voľba s jedinečnými výhodami pre každého.

Balíky optického internetu

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky (e-mail, sociálne siete, návštevy) je pre Vás najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je pre základné potreby úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu, (sociálne siete, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, IPTV,..) je pre Vás tento balík ako stvorený. S rýchlosťou 200 Mb/s Vaše bude Vaše pripojenie stabilné aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, (hry vo vysokom rozlíšení, filmy a videá na viacerých zariadeniach súčasne) máme pre Vás najpopulárnejší balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa súčasne na internet pripája viac členov.
OPTIK MAXI – ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, (online hry vo vysokom rozlíšení), alebo potrebujete spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, ponúkame najvyšší balík s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj počítač, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Rýchly internet výhodne

Slovenská Nová Ves patrí medzi obce, kde je dostupná optika Dobrý net. Neplaťte drahým providerom za pomalé rýchlosti starej bezdrôtovej technológie a pripojte sa k našej optickej sieti. Riešením ako získať spolahlivý internet a stabilné pripojenie pre svoju domácnosť alebo firmu v Slovenskej Novej Vsi je Dobrý net. Stačí si vybrať balík služieb, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Riešenie internetového pripojenia pre Vašu firmu

Čo Vám napadne pod pojmom internetový provider? Rýchlosť, spolahlivosť, kvalitná servisná podpora a nízka cena – také má byť dobré internetové pripojenie. Na týchto pilieroch Dobrý net stavia svoje služby a ponuku – komfortné riešenia aj pre firmy v Slovenskej Novej Vsi a okolí. Rýchlosť optiky bez starostí to je internet od Dobrý net. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám zostavíme ponuku na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Ako sa stať klientom Dobrý net

V prípade, že chcete aj vy patriť k spokojným klientom spoločnosti Dobrý net so stabilným pripojením, jednoducho nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo vyplňte nezáväzný formulár (objednávku internetových služieb) na našej stránke a my Vás kontaktujeme s ponukou ideálneho riešenia na mieru.

blank

Optický internet už aj vo Vašej obci

Trh sa vyvíja a volá po výkonnejšom dátovom spojení. Na miestach, kde ešte donedávna bolo možné pripojiť sa k sieti len bezdrôtovo s pomalými rýchlosťami, sa dostáva optický internet, ktorý bol donedávna len výsadou veľkých miest. Internet Dobrý net je správna voľba aj pre obyvateľov obce Slovenská Nová Ves – dostaňte vysokorýchlostný optický internet aj do svojej domácnosti či firmy za bezkonkurenčné ceny a so skvelými službami.

Naši zákazníci v obci Slovenská Nová Ves odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)