Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Boleráz

Najvýhodnejšie vysokorýchlostné internetové pripojenie – optický internet Dobrý net

Ponuka najlepšieho optického internetu prichádza už aj do obce Boleráz! Neobmedzujte sa predraženými službami lokálnych providerov za pomalý bezdrôtový internet. U nás môžete mať optický internet s rýchlosťou až 800 Mb/s bez skrytých poplatkov a s routerom zdarma. Stabilné internetové pripojenie prostredníctvom optického vlákna zaručuje vysokú spoľahlivosť a rýchly prenos dát – teraz už aj v Bolerázi.

Pripojenie na optický internet bez starostí

Pripojenie k optickému internetu prostredníctvom optického vlákna spolu s možnosťou využitia IPTV ponúkame aj v obci Boleráz. K dispozícii sú balíky s optickými rýchlosťami až do 800 Mbit/s s vysokou stabilitou a spoľahlivou servosnou podporou. Zriaďte si internetové pripojenie výhodne, bez skrytých poplatkov a bez nezmyselných splátok či navýšení.

Presvedčte sa sami – náš obchodný zástupca s Vami na tel. čísle 033 222 50 00 s radosťou prekonzultuje dostupnosť optického pripojenia na Vašej ulici a upresní všetky detaily a dobu realizácie pripojenia na optický internet.

Dobrý net ponúka individuálny prístup ku každému zákazníkovi a zriadenie pripojenia za symbolickú sumu.

Ponuka balíkov na mieru

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky (e-mail, sociálne siete, návštevy) je pre Vás najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je pre základné potreby úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu, (sociálne siete, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, IPTV,..) je pre Vás tento balík ako stvorený. S rýchlosťou 200 Mb/s Vaše bude Vaše pripojenie stabilné aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, (hry vo vysokom rozlíšení, filmy a videá na viacerých zariadeniach súčasne) máme pre Vás najpopulárnejší balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa súčasne na internet pripája viac členov.
OPTIK MAXI – ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, (online hry vo vysokom rozlíšení), alebo potrebujete spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, ponúkame najvyšší balík s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj počítač, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Optický internet s televíziou

Pre obec Boleráz sme pripravili ponuku optického internetu dostupného v kombinácii s televíziou. Vami zvolený balík optického internetu môžete v prípade záujmu ľubovoľne kombinovať aj s balíkmi internetovej televízie. Balík IPTV programov môžete kombinovať – základný balík si obohatiť o tématické balíky programov, ktoré Vás zaujímajú, alebo využiť kompletný balík až 80 televíznych programov za bezkonkurenčnú cenu. Pre viac informácií ohľadne IPTV, či kompletnom zozname programov nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky na čísle 033 222 55 55.

Stabilné optické pripojenie za najlepšiu cenu

Optické pripojenie od providera Dobrý net je dátovo neobmedzené pripojenie prostredníctvom technológie optického vlákna. S optickým pripojením sa viac nemusíte báť nestabilných rýchlostí alebo vplyvu počasia na kvalitu pripojenia. U nás môžete neobmedzene surfovať kedykoľvek s reálnymi rýchlosťami – ponúkame to, čo vieme garantovať. Dobrý net – najvýhodnejšie internetové pripojenie so symbolickým zriaďovacím poplatkom a routrom zdarma. Bez skrytých háčikov a nezmyselných súm za prenájom hardvéru.

Ako objednať Dobrý net?

V prípade, že máte záujem o náš internet, jednoducho v krátkosti vyplníte online formulár na našej stránke, a do 24 hodín môžete čakať, že Vás kontaktuje náš klientský pracovník, ktorý s Vami prekonzultuje všetky podrobnosti. Naši pracovníci zistia pre technika všetky potrebné informácie k inštalácii vysokorýchlostného optického internetu u Vás – aby bolo pripojenie čo najrýchlejšie bezstarostne realizované.  Môžete nás tiež kontaktovať telefonicky na našej infolinke a my radi odpovieme na všetky Vaše otázky, prípadne priamo dohodneme inštaláciu nového optického internetu ešte dnes.

blank

Optický internet dostupný v obci Boleráz

Naša optická sieť v sebe neskrýva žiadny háčik. Je to jednoduché – službu Vám privedieme až domov prostredníctvom optického vlákna a mesačný poplatok za službu je v sume balíčka, ktorý si vyberiete. U nás Vám nehrozí platenie horibilných zriaďovacích poplatkov, ani splácanie zariadení po dobu používania služby, kde dané zariadenie niekoľkonásobne preplatíte. Rovnako sa nemusíte u nás báť ani uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené počas celej doby ich využívania. Stabilné a rýchle pripojenie prostredníctvom optickej siete si môžete objednať ešte dnes prostredníctvom našej stránky, stačí si len vybrať rýchlosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)