Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Boleráz

Najvýhodnejšie vysokorýchlostné internetové pripojenie – optický internet Dobrý net

Ponuka najlepšieho optického internetu prichádza už aj do obce Boleráz! Neobmedzujte sa predraženými službami lokálnych providerov za bezdrôtový internet s rýchlosťami 15 Mb/s. U nás môžete mať optický internet s rýchlosťou až 800 Mb/s bez skrytých poplatkov a s routerom zdarma. Stabilné internetové pripojenie prostredníctvom optického vlákna zaručuje vysokú spoľahlivosť a rýchly prenos dát – teraz už aj v Bolerázi.

Pripojenie na optický internet bez starostí

Pripojenie k optickému internetu prostredníctvom optického vlákna spolu s možnosťou využitia IPTV ponúkame aj v obci Boleráz. Výhodne, bez skrytých poplatkov, bez háčikov, bez nezmyselných splátok či navýšení.

Presvedčte sa sami – náš obchodný zástupca s Vami na tel. čísle 033 222 50 00 s radosťou prekonzultuje dostupnosť optického pripojenia na Vašej ulici a upresní dobu realizácie pripojenia na optický internet. Jedine Dobrý net ponúka individuálny prístup ku každému zákazníkovi, zriadenie pripojenia za symbolickú sumu a k tomu WiFi router zadarmo.

Ponuka balíkov na mieru

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
Ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček Optik MINI. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
Ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený balík Optik KLASIK. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 150 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
–  Ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík Optik IDEAL s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.
Ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, Vaším koníčkom je hranie online hier vo vysokom rozlíšení, či pracujete z domu a potrebujete rýchly a spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, prinášame Vám balík Optik MAXI s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj PC, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Optický internet s televíziou

Pre obec Boleráz sme pripravili ponuku optického internetu dostupného v kombinácii s televíziou. Vami zvolený balík optického internetu môžete v prípade záujmu ľubovoľne kombinovať aj s balíkmi internetovej televízie. Balík IPTV programov môžete kombinovať – základný balík si obohatiť o tématické balíky programov, ktoré Vás zaujímajú, alebo využiť kompletný balík až 80 televíznych programov za bezkonkurenčnú cenu. Pre viac informácií ohľadne IPTV, či kompletnom zozname programov nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky na čísle 033 222 55 55.

Stabilné optické pripojenie za najlepšiu cenu

Optické pripojenie od providera Dobrý net je dátovo neobmedzené pripojenie prostredníctvom technológie optického vlákna. S nami sa Vám nestane, že po prečerpaní dát sa rýchlosť internetu spomalí alebo úplne zastaví. U nás môžete neobmedzene surfovať počas celého dňa za reálne rýchlosti – také, ktoré sme Vám v balíkoch služieb ponúkli. Ako bonus pre našich klientov ponúkame router zadarmo. U nás Vám nehrozia žiadne skryté poplatky k cene balíkov.

Ako objednať Dobrý net?

V prípade, že máte záujem o náš internet, jednoducho v krátkosti vyplníte online formulár na našej stránke, a do 24 hodín môžete čakať, že Vás kontaktuje náš klientský pracovník, ktorý s Vami prekonzultuje všetky podrobnosti. Naši pracovníci zistia pre technika všetky potrebné informácie k inštalácii vysokorýchlostného optického internetu u Vás – aby bolo pripojenie čo najrýchlejšie bezstarostne realizované.  Môžete nás tiež kontaktovať telefonicky na našej infolinke a my radi odpovieme na všetky Vaše otázky, prípadne priamo dohodneme inštaláciu nového optického internetu ešte dnes.

blank

Optický internet dostupný v obci Boleráz

Naša optická sieť v sebe neskrýva žiadny háčik. Je to jednoduché – službu Vám privedieme až domov prostredníctvom optického vlákna a mesačný poplatok za službu je v sume balíčka, ktorý si vyberiete. U nás Vám nehrozí platenie horibilných zriaďovacích poplatkov, ani splácanie zariadení po dobu používania služby, kde dané zariadenie niekoľkonásobne preplatíte. Rovnako sa nemusíte u nás báť ani uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené počas celej doby ich využívania. Stabilné a rýchle pripojenie prostredníctvom optickej siete si môžete objednať ešte dnes prostredníctvom našej stránky, stačí si len vybrať rýchlosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)