Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Optický internet Dlhá

Najvýhodnješie optické internetové pripojenie vo Vašej obci

Najvýhodnejší optický internet je dostupný aj v obci Dlhá! U nás môžete mať optické pripojenie za bezkonkurenčné ceny s rýchlosťou až 800 Mb/s zriadené rýchlo, bez skrytých poplatkov a s routerom zdarma. Stabilné internetové pripojenie Vašej domácnosti alebo firmy prostredníctvom optického vlákna zaručuje vysokú spoľahlivosť a rýchly prenos dát – teraz aj pre obec Dlhá.

Pripojenie na optický internet rýchlo a bez starostí

Pripojenie k optickému internetu prostredníctvom optického vlákna ponúkame aj v obci Dlhá. V ponuke máme balíky internetových služieb pre bežných aj náročných užívateľov, výhodnú ponuku programov internetovej televízie a predovšetkým inidivuálny prístup ku každému klientovi. Optický internet bez skrytých poplatkov, bez háčikov, bez nečakaných splátok či navýšení.

Presvedčte sa sami – náš obchodný zástupca s Vami na tel. čísle 033 222 55 55 s radosťou prekonzultuje dostupnosť optického pripojenia na Vašej ulici a upresní dobu realizácie pripojenia na optický internet. Jedine Dobrý net ponúka najvýhodnejšie ceny, zriadenie pripojenia za symbolickú sumu a k tomu WiFi router zadarmo.

Balíky internetových služieb pre všetkých

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
Ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček Optik MINI. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
Ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený balík Optik KLASIK. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 150 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
–  Ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík Optik IDEAL s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.
Ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, Vaším koníčkom je hranie online hier vo vysokom rozlíšení, či pracujete z domu a potrebujete rýchly a spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, prinášame Vám balík Optik MAXI s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj PC, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Optický internet a internetová televízia

Pre obec Dlhá sme pripravili ponuku optického internetu dostupného aj v kombinácii s televíziou. Optický internet môžete v prípade záujmu ľubovoľne doplniť internetovou televíziou. Pre viac informácií ohľadne pripojenia k optickému internetu v kombinácii s IPTV, či kompletnom zozname balíkov služieb IPTV nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky na čísle 033 222 55 55.

Rýchle a spoľahlivé internetové pripojenie za najlepšiu cenu.

Naše optické internetové pripojenie je dátovo neobmedzené a zabezpečované prostredníctvom technológie optického vlákna. S optickým internetom Dobrý net sa nestane, že po prečerpaní dát sa rýchlosť internetu spomalí alebo úplne zastaví. U nás môžete neobmedzene surfovať počas celého obdobia za reálne rýchlosti – také, ktoré sme Vám v balíkoch služieb ponúkli. Nehrozia Vám ani žiadne skryté poplatky či navýšenia a ako bonus pre našich klientov ponúkame WiFi router zadarmo.

Ako objednať Dobrý net?

V prípade, že máte záujem o optický internet Dobrý net, jednoducho vyplňte krátky online formulár na našej stránke a do 24 hodín môžete očakávať, že Vás kontaktuje náš klientský pracovník. Spoločne prekonzultujeme podrobnosti a zistíme pre technika všetky potrebné informácie k inštalácii vysokorýchlostného optického internetu u Vás – aby bolo pripojenie realizované čo najrýchlejšie a bezstarostne. Kontaktovať nás môžete tiež telefonicky na našej infolinke a my radi odpovieme na všetky Vaše otázky, prípadne priamo dohodneme inštaláciu nového optického internetu ešte dnes.

blank

Optický internet dostupný v obci Dlhá

Naša ponuka optického pripojenia neskrýva žiadny háčik. Je to jednoduché – službu privedieme až k Vám domov prostredníctvom optického vlákna a mesačný poplatok za službu je v sume balíka, ktorý si vyberiete. S providerom Dobrý net Vám nehrozí platenie šialených zriaďovacích poplatkov, ani splácanie nájmu zariadení po dobu používania služby, kde nakoniec zariadenie niekoľkonásobne preplatíte. Rovnako sa nemusíte u nás báť ani uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené počas celej doby ich využívania. Stabilné a rýchle pripojenie prostredníctvom optickej siete si môžete objednať ešte dnes prostredníctvom našej stránky. Stačí si len vybrať rýchlosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Naši zákazníci v meste Trnava odporúčajú tieto služby

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)