Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Doľany

Najvýhodnejší vysokorýchlostný optický internet v obci Doľany

Internet provider Dobrý net prináša optický internet do obce Doľany. Pripojte svoju domácnosť alebo firmu k našej optickej sieti a užívajte si vysokorýchlostné internetové pripojenie so skvelým klientským servisom za tie najlepšie ceny. Vďaka najmodernejšej technológii a inováciám je internetové pripojenie od providera Dobrý net stabilné a rýchle.

Optický internet dostupný do 48 hodín

Dobrý net ponúka vysokorýchlostné dátové pripojenie prostredníctvom optických vlákien aj Doľanoch. Naše balíky služieb sú vytvorené na mieru tak, aby si mohol každý klient vybrať presne to, čo potrebuje. Neplaťte nezmyselné sumy za pomalý internet, netrápte sa viac výpadkami starej siete. S naším pripojením môžete stabilne a bez problémov surfovať s rýchlosťou až 800 Mbit/s a celá Vaša rodina môže súčasne sledovať videá, filmy, hrať online hry alebo komunikovať cez videočet s priateľmi či kolegami bez toho, aby ste pocítili akékoľvek obmedzenia.

Vyberte si z ponuky našich služieb balík, ktorý Vám najviac vyhovuje a objednajte online, alebo nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom bezplatnej infolinky a my radi odpovieme na Vaše otázky. Najvýhodnejší optický internet môžete mať zriadený už do 48 hodín.

Balíky optického internetu pre každého

OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na bežné účely, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné činnosti úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu (komunikácia, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie) je pre Vás ako stvorený tento balík. Je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 200 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.
OPTIK MAXI – ak ste vášnivý fanúšik IT technológií (hranie online hier vo vysokom rozlíšení, tok dát s väčšou kapacitou) ponúkame Vám najvyšší balík s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj PC, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Spoľahlivý internet výhodne pre celú rodinu

Pred pripojením do internetu Vám poskytovateľ sľuboval rýchlosť 50Mbit/s za nemalú cenu, ale realita je úplne iná? Načítanie stránky či sledovanie videí je nekonečný proces a v prípade búrky Vám internet nefunguje vôbec? Toto sa Vám s pripojením na internet cez Dobrý net stať nemôže! Naším zákazníkom garantujeme reálne rýchlosti. K dispozícii máme balíky optického internetu pre každého za bezkonkurenčné ceny. Vďaka najmodernejšej technológii použitej aj v obci Doľany je pripojenie na internet stabilné a rýchlosti sa vyrovnajú akémukoľvek inému optickému internetu.

Kvalitné pripojenie Dobrý net aj pre Vaše podnikanie

Riešenie internetového pripojenia ponúkame aj pre firmy. Komplexné zabezpečenie spoľahlivej prevádzky internetu za dostupné ceny máme k dispozícii aj pre firemných klientov. Kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo e-mailu a vytvoríme Vám individuálnu ponuku na mieru podľa toho, čo pre Váš biznis potrebujete. S našim pripojením sa nemusíte obávať výpadkov a spoľahlivý klientský servis je samozrejmosťou.

Stačí vytvoriť objednávku a všetko ostatné zariadime

Vyberte si z ponuky našich služieb tú, ktorá Vám najviac vyhovuje a vytvorte si nezáväznú objednávku online – je to jednoduché a objednávka je hotová za pár minút. Do 24 hodín Vás budú kontaktovať naši zamestnanci aby s Vami prekonzultovali detaily objednávky a odpovedali na všetky Vaše otázky. Dajte nám vedieť aké pripojenie by Vám vyhovovalo najviac a o všetko ostatné sa postarajú naši zamestanci. Internet môžete mať zapojený už do 48 hodín od objednávky.

blank

Ako sa stať klientom Dobrý net?

Ak Vás zaujala naša ponuka, máte záujem o niektorý z balíkov internetových služieb alebo si želáte konzultovať individuálnu ponuku, objednajte internet online alebo nás kontaktujte telefonicky. Radi odpovieme na všetky Vaše otázky a so všetkým poradíme. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich služieb nás môžete kontaktovať každý pracovný deň v čase od 9:00 do 17:00 alebo nás navštívte na našej predajni Astrasat v Trnave. Dobrý net.

Naši zákazníci v obci Doľany odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)