Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Doľany

Vysokorýchlostné internetové pripojenie v obci Doľany prostredníctvom optickej siete

Internet provider Dobrý net prináša optický internet do obce Doľany. Pripojte svoju domácnosť alebo firmu k optickej sieti a užívajte si vysokorýchlostné internetové pripojenie so skvelým klientským servisom za tie najlepšie ceny. Vďaka najmodernejšej technológii je internetové pripojenie od providera Dobrý net stabilné a rýchle.

Optický internet dostupný do 24 hodín

V obci Doľany poskytujeme vysokorýchlostné optické pripojenie s rýchlosťami až 800 Mb/s. Pre našich klientov zabezpečujeme to najlepšie, čo dnešné technológie umožňujú. Na prenos internetového signálu využívame najmodernejšiu technológiu, vďaka ktorej vieme garantovať stabilné pripojenie s neobmedzenými rýchlosťami počas celej doby využívania služby. Neplaťte zbytočne veľa svojmu aktuálnemu poskytovateľovi internetu za službu, ktorá je na dnešnú dobu už nevyhovujúca. Porovnajte si svoj aktuálny internet s našou ponukou a určite si nájdete svoje ideálne pripojenie.

Balíky optického internetu pre každého

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
Ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček Optik MINI. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
Ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený balík Optik KLASIK. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 150 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
–  Ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík Optik IDEAL s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.
Ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, Vaším koníčkom je hranie online hier vo vysokom rozlíšení, či pracujete z domu a potrebujete rýchly a spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, prinášame Vám balík Optik MAXI s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj PC, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Spoľahlivý internet výhodne pre celú rodinu

Pred pripojením do internetu Vám poskytovateľ sľuboval rýchlosť 50Mbit/s za nemalú cenu, ale realita je úplne iná? Načítanie stránky či sledovanie videí je nekonečný proces a v prípade búrky Vám internet nefunguje vôbec? Toto sa Vám s pripojením na internet cez Dobrý net stať nemôže! Naším zákazníkom garantujeme reálne rýchlosti. K dispozícii máme balíky optického internetu pre každého už od 11,90€ mesačne. Vďaka najmodernejšej technológii použitej aj v obci Doľany je pripojenie na internet stabilné a rýchlosti sa vyrovnajú akémukoľvek inému optickému internetu.

Kvalitné pripojenie Dobrý net aj pre Vaše podnikanie

Spravidla je internet pre firmy niekoľkonásobne drahší a veľakrát ani nespĺňa vaše očakávania. Vašu firmu vieme pripojiť na optickú rýchlosť už do 48 hodín, stačí zavolať na našu infolinku a vytvoríme Vám individuálnu ponuku na mieru podľa toho, čo Vaša firma potrebuje. S našim pripojením sa výpadky pripojenia, či nekonečné čakanie na načítanie stanú minulosťou – pracujte bez obmedzení.

Objednajte si online – o ostatné sa postaráme

Objednať si to najlepšie pripojenie na internet ešte nikdy nebolo také jednoduché ako dnes. Stačí si vybrať z ponuky našich služieb tú, ktorá Vám najviac vyhovuje a vytvoriť si objednávku online. Zaberie Vám to len pár minút. O všetko ostatné sa postaráme, internet Vám prídeme zapojiť do 24 hodín a WiFi router dostanete od nás ako darček. Už nasledujúci pracovný deň od zadania objednávky si môžete užívať neobmedzený internet na doma za tie najlepšie ceny.

blank

Ako sa stať klientom providera Dobrý net?

Ak Vás zaujala naša ponuka, niektorý z balíkov pripojenia alebo si želáte konzultovať individuálnu ponuku, objednajte internet online alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám radi so všetkým poradíme. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich služieb nás môžete kontaktovať každý pracovný deň v čase od 9:00 do 17:00 alebo nás navštívte na našej predajni Astrasat v Trnave.

Dobrý net.

Naši zákazníci v obci Doľany odporúčajú Internet

RAKET KLASIK

Sťahovanie30 Mbit/s

Surfovanie30 Mbit/s

Odosielanie4 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 15,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

Doprajte si stabilné pripojenie do siete internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

Dobrý net na rozdiel od konkurenčných providerov investuje do najmodernejšej technológie na prenos internetového signálu, vďaka čomu poskytujeme stabilné internetové pripojenie v najvyšších rýchlostiach aj prostredníctvom bezdrôtových zariadení.

V ponuke raketového internetu sú dostupné rýchlosti až 100 Mb/s za bezkonkurenčnú cenu. Neobmedzený raketový internet je pre Vás dostupný v Trnave, Piešťanoch a okolí.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)