Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Doľany

Vysokorýchlostné internetové pripojenie v obci Doľany prostredníctvom optickej siete

Internet provider Dobrý net prináša optický internet do obce Doľany. Pripojte svoju domácnosť alebo firmu k optickej sieti a užívajte si vysokorýchlostné internetové pripojenie so skvelým klientským servisom za tie najlepšie ceny. Vďaka najmodernejšej technológii je internetové pripojenie od providera Dobrý net stabilné a rýchle.

Optický internet dostupný do 24 hodín

Dobrý net ponúka vysokorýchlostné dátové pripojenie prostredníctvom optických vlákien aj Doľanoch. Naše balíky služieb sú vytvorené na mieru tak, aby si mohol každý klient vybrať presne to, čo potrebuje. Neplaťte nezmyselné sumy za pomalý internet, netrápte sa viac výpadkami starej siete. S naším pripojením môžete stabilne a bez problémov surfovať s rýchlosťou až 800 Mbit/s a celá Vaša rodina môže súčasne sledovať videá, filmy, hrať online hry alebo videochatovať s priateľmi či kolegami bez toho, aby ste pocítili akékoľvek obmedzenia.

Vyberte si z ponuky našich služieb balík, ktorý Vám najviac vyhovuje a objednajte online, alebo nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom bezplatnej infolinky a my radi odpovieme na Vaše otázky.

Balíky optického internetu pre každého

OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na bežné účely, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné činnosti úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu (komunikácia, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie) je pre Vás ako stvorený tento balík. Je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 200 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.
OPTIK MAXI – ak ste vášnivý fanúšik IT technológií (hranie online hier vo vysokom rozlíšení, tok dát s väčšou kapacitou) ponúkame Vám najvyšší balík s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj PC, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Spoľahlivý internet výhodne pre celú rodinu

Pred pripojením do internetu Vám poskytovateľ sľuboval rýchlosť 50Mbit/s za nemalú cenu, ale realita je úplne iná? Načítanie stránky či sledovanie videí je nekonečný proces a v prípade búrky Vám internet nefunguje vôbec? Toto sa Vám s pripojením na internet cez Dobrý net stať nemôže! Naším zákazníkom garantujeme reálne rýchlosti. K dispozícii máme balíky optického internetu pre každého už od 11,90€ mesačne. Vďaka najmodernejšej technológii použitej aj v obci Doľany je pripojenie na internet stabilné a rýchlosti sa vyrovnajú akémukoľvek inému optickému internetu.

Kvalitné pripojenie Dobrý net aj pre Vaše podnikanie

Spravidla je internet pre firmy niekoľkonásobne drahší a veľakrát ani nespĺňa vaše očakávania. Vašu firmu vieme pripojiť na optickú rýchlosť už do 48 hodín, stačí zavolať na našu infolinku a vytvoríme Vám individuálnu ponuku na mieru podľa toho, čo Vaša firma potrebuje. S našim pripojením sa výpadky pripojenia, či nekonečné čakanie na načítanie stanú minulosťou – pracujte bez obmedzení.

Objednajte si online – o ostatné sa postaráme

Objednať si to najlepšie pripojenie na internet ešte nikdy nebolo také jednoduché ako dnes. Stačí si vybrať z ponuky našich služieb tú, ktorá Vám najviac vyhovuje a vytvoriť si objednávku online. Zaberie Vám to len pár minút. O všetko ostatné sa postaráme, internet Vám prídeme zapojiť do 24 hodín a WiFi router dostanete od nás ako darček. Už nasledujúci pracovný deň od zadania objednávky si môžete užívať neobmedzený internet na doma za tie najlepšie ceny.

blank

Ako sa stať klientom providera Dobrý net?

Ak Vás zaujala naša ponuka, niektorý z balíkov pripojenia alebo si želáte konzultovať individuálnu ponuku, objednajte internet online alebo nás kontaktujte telefonicky a my Vám radi so všetkým poradíme. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich služieb nás môžete kontaktovať každý pracovný deň v čase od 9:00 do 17:00 alebo nás navštívte na našej predajni Astrasat v Trnave.

Dobrý net.

Naši zákazníci v obci Doľany odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie50 Mbit/s

Surfovanie50 Mbit/s

Odosielanie6 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)