Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Brestovany

Vysokorýchlostný optický internet pre každého

Ponuka najlepšieho optického internetu prichádza do obce Brestovany! Neobmedzujte sa predraženými službami lokálnych providerov za bezdrôtový internet s rýchlosťami 15 Mb/s. U nás môžete mať optický internet s rýchlosťou až 800 Mb/s a inštaláciou zadarmo. Stabilné pripojenie prostredníctvom optického vlákna Vám zaručí najlepší zážitok z internetového surfovania.

Pripojenie k optickej sieti bez starostí

Optické pripojenie prostredníctvom optického vlákna ponúkame v rámci celej obce Brestovany. S nami nemusíte rozkopávať predzáhradku a čakať niekoľko týždňov na technika, kým Vám službu príde konečne zapojiť. V Dobrý net Vás pripojíme do niekoľkých dní od vytvorenia objednávky, bez starostí. Jedine Dobrý net ponúka k optickému internetu inštaláciu zdarma a výkonný router za symbolický poplatok.

Využite jedinečnú príležitosť pripojenia svojej domácnosti k vysokorýchlostnej optickej sieti Dobrý net a užívajte si stabilný internet bez skrytých háčikov už do niekoľkých dní.

Ponuka balíkov na mieru

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
Optik MINI Ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
Optik KLASIK Ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený tento balík. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 200 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
Optik IDEAL Ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.
Optik MAXI Ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, Vaším koníčkom je hranie online hier vo vysokom rozlíšení, či pracujete z domu a potrebujete rýchly a spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, prinášame Vám balík s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj PC, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Optický internet s televíziou

Špeciálne pre obec Brestovany sme pripravili ponuku optického internetu dostupného v kombinácii s televíziou. Pri výbere ktoréhokoľvek balíka Optik si môžete ako doplnkovú službu zvoliť aj balík TV programov. Televíziu môžete sledovať až na 5 zariadeniach súčasne (z toho 3x TV). Pre viac informácií o službe IPTV v obci Brestovany, či kompletnom zozname programov nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 033 222 55 55 alebo nám napíšte na info@dobrynet.sk

Stabilné optické pripojenie za najlepšiu cenu

Optické pripojenie od providera Dobrý net je dátovo neobmedzené pripojenie prostredníctvom technológie optického vlákna. S nami sa Vám nestane, že po prečerpaní dát sa Vám rýchlosť internetu spomalí alebo úplne zastaví. Nemusíte sa viac už obávať ani výpadkov v nepriaznivom počasí, či pri vyťažení siete vo večených hodinách. U nás môžete neobmedzene surfovať počas celého dňa za skutočné rýchlosti, ktoré sme Vám v balíkoch služieb ponúkli. Ako bonus pre našich klientov Vám ponúkame router za symbolickú cenu. Žiadne skryté poplatky k cene balíkov, či navyšovanie paušálov Vám u nás nehrozí.

Ako objednať Dobrý net?

V prípade, že máte záujem o náš internet, jedoducho vyplňte online formulár na našej stránke a do 24 hodín Vás kontaktuje náš klientský pracovník, ktorý s Vami dohodne všetky podrobnosti, odpovie na všetky Vaše otázky a prípadne dohodne inštaláciu. Kontaktovať nás môžete aj priamo telefonicky prostredníctvom našej infolinky na čísle 033 222 55 55.

blank

Optický internet dostupný v obci Brestovany

Naša ponuka neskrýva žiadny háčik. Službu Vám privedieme až domov prostredníctvom optického vlákna, mesačný poplatok za službu je v sume balíčka, ktorý si vyberiete. V Dobrý net Vám nehrozí splácanie zariadení po dobu používania služby, kde dané zariadenie niekoľkonásobne preplatíte. Rovnako sa nemusíte u nás báť uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené počas celej doby ich využívania. Stabilné a rýchle pripojenie prostredníctvom optickej siete si môžete objednať ešte dnes prostredníctvom našej stránky, stačí si len vybrať rýchlosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)