Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Brestovany

Najvyššie rýchlosti pripojenia do siete internet jedine s naším optickým internetom

Ponuka najlepšieho optického internetu prichádza do obce Brestovany! Neobmedzujte sa predraženými službami lokálnych providerov za bezdrôtový internet s rýchlosťami 15 Mb/s. U nás môžete mať optický internet s rýchlosťou až 800 Mb/s a inštaláciou zadarmo. Stabilné pripojenie prostredníctvom optického vlákna Vám zaručí najlepší zážitok z využívania telekomunikačných služieb.

Pripojenie na optický internet bez starostí

Optické pripojenie prostredníctvom optického vlákna ponúkame v rámci celej obce Brestovany. S nami si nemusíte rozkopávať predzáhradku a čakať niekoľko týždňov na technika, kým Vám službu príde konečne zapojiť. U nás Vás pripojíme do dvoch dní od vytvorenia objednávky, bez narúšania pozemku alebo obvodových múrov a to všetko zadarmo. Jedine Dobrý net Vám ponúka k optickému internetu inštaláciu a router zadarmo. Tak neváhajte a využite túto jedinečnú ponuku pripojenia na optickú sieť ešte dnes.

Ponuka balíkov na mieru

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
Ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček Optik MINI. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
Ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený balík Optik KLASIK. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 200 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
–  Ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík Optik IDEAL s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.
Ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, Vaším koníčkom je hranie online hier vo vysokom rozlíšení, či pracujete z domu a potrebujete rýchly a spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, prinášame Vám balík Optik MAXI s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj PC, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Optický internet s televíziou

Špeciálne pre obec Brestovany sme pripravili ponuku optického internetu dostupného v kombinácii s televíziou. Pri výbere balíka Optik Klasik alebo Optik Premium dostanete od nás balík TV programov zadarmo po celú dobu viazanosti. Pre viac informácií o tejto akcii dostupnej v obci Brestovany, či kompletnom zozname programov nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 0800 221 003 alebo zavolajte priamo obchodnému zástupcovi, ktorý má Vašu obec na starosti na číslo 0950 204 369.

Stabilné optické pripojenie za najlepšiu cenu

Optické pripojenie od providera Dobrý net je dátovo neobmedzené pripojenie prostredníctvom technológie optického vlákna. S nami sa Vám nestane, že po prečerpaní dát sa Vám rýchlosť internetu spomalí alebo úplne zastaví. U nás môžete neobmedzene surfovať počas celého dňa za skutočné rýchlosti, ktoré sme Vám v balíkoch služieb ponúkli. Ako bonus pre našich klientov Vám ponúkame router zadarmo. Žiadne skryté poplatky k cene balíkov Vám u nás nehrozia.

Ako objednať Dobrý net?

V prípade, že máte záujem o náš internet, jedoducho a s prehľadom vyplníte online formulár na našej stránke a do 24 hodín, môžete čakať, že Vás kontaktuje naša klientská pracovníčka, ktorá s vami dohodne všetky podrobnosti, ktoré sú potrebné pre technika na inštaláciu vysokorýchlostného internetu pre Vás. Alebo nás môžete kontaktovať telefonicky na našej infolinke a dohodnúť si inštaláciu nového optického internetu ešte dnes.

blank

Optický internet dostupný v obci Brestovany

Naša optická sieť v sebe neskrýva žiadny háčik. Službu Vám privedieme až domov prostredníctvom optického vlákna, mesačný poplatok za službu je v sume balíčka, ktorý si vyberiete. U nás Vám nehrozí splácanie zariadení po dobu používania služby, kde dané zariadenie niekoľkonásobne preplatíte. Rovnako sa nemusíte u nás báť uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené počas celej doby ich využívania. Stabilné a rýchle pripojenie prostredníctvom optickej siete si môžete objednať ešte dnes prostredníctvom našej stránky, stačí si len vybrať rýchlosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)