Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Bašovce

Najvýhodnejší internet so stabilnými rýchlosťami pripojenia

Ponuka najlepšieho optického internetu prichádza do obce Bašovce! Neobmedzujte sa predraženými službami lokálnych providerov za bezdrôtový internet s rýchlosťami 15 Mb/s. U nás môžete mať optický internet s rýchlosťou až 400 Mb/s a inštaláciou za symbolický poplatok. Stabilné pripojenie prostredníctvom optického vlákna Vám zaručí najlepší zážitok z využívania internetových služieb.

Pripojenie na optický internet bez starostí

Optické pripojenie prostredníctvom optického vlákna ponúkame v rámci celej obce Bašovce. S nami nemusíte čakať na technika týždne, pripojíme Vás do niekoľkých dní od vytvorenia objednávky bez starostí. Jedine Dobrý net Vám ponúka k optickému internetu router zadarmo a inštaláciu za symbolický poplatok. Neváhajte a využite jedinečnú ponuku pripojenia do optickej siete.

Optický internet bez skrytých poplatkov, bez háčikov, bez nečakaných splátok či navýšení. Presvedčte sa sami – náš obchodný zástupca s Vami na tel. čísle 033 222 55 55 s radosťou prekonzultuje dostupnosť optického pripojenia na Vašej ulici a upresní dobu realizácie pripojenia na optický internet.

Ponuka balíkov na mieru

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
Optik MINI – ak internet využívate skôr sporadicky a pripojenie máte zriadené na príložitostné mailovanie, využívanie sociálnych sietí, sledovanie spravodajstva, čítanie magazínov alebo pre návštevy vnúčat a vyplnenie voľného času, jednoznačne je pre Vás tou najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je na základné používanie úplne vyhovujúca.
Optik KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu, ktorý svoje pripojenie aktívne využíva na komunikáciu, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, sledovanie internetovej televízie – je pre Vás ako stvorený balík Klasik. Tento balík je prispôsobený bežným používateľom internetu. Rýchlosť 200 Mb/s Vaše pripojenie bez problémov utiahne aj pri väčšom vyťažení.
Optik IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, radi sledujete filmy a videá vo vysokom rozlíšení online a Vy a Vaša rodina nechcete byť obmedzovaní ani v prípade hrania online hier či plného vyťaženia siete, máme pre Vás balík Ideal s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa naraz na internet pripája aj viac členov.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Optický internet s televíziou

Pre obec Bašovce sme pripravili ponuku optického internetu dostupného aj v kombinácii s televíziou. Optický internet môžete v prípade záujmu ľubovoľne doplniť internetovou televíziou. Pre viac informácií ohľadne pripojenia k optickému internetu v kombinácii s IPTV, či kompletnom zozname balíkov služieb IPTV nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky na čísle 033 222 55 55.

Stabilné optické pripojenie za najlepšiu cenu

Optické pripojenie od providera Dobrý net je dátovo neobmedzené pripojenie prostredníctvom technológie optického vlákna. S nami Vás už nebude obmedzovať nepriaznivé počasie či vyťažená linka vo večerných hodinách. U nás môžete neobmedzene surfovať počas celého dňa za skutočné rýchlosti, ktoré sme Vám v balíkoch služieb ponúkli. Ako bonus pre našich klientov Vám ponúkame router zadarmo. Žiadne skryté poplatky k cene balíkov Vám u nás nehrozia.

Ako objednať Dobrý net?

V prípade, že máte záujem o náš internet, jedoducho a s prehľadom vyplníte online formulár na našej stránke a do 24 hodín, môžete čakať, že Vás kontaktuje naša klientská pracovníčka, ktorá s vami dohodne všetky podrobnosti, ktoré sú potrebné pre technika na inštaláciu vysokorýchlostného internetu pre Vás. Alebo nás môžete kontaktovať telefonicky na našej infolinke a dohodnúť si inštaláciu nového optického internetu ešte dnes.

blank

Optický internet dostupný v obci Bašovce

Naša optická sieť v sebe neskrýva žiadny háčik. Službu Vám privedieme až domov prostredníctvom optického vlákna, mesačný poplatok za službu je v sume balíčka, ktorý si vyberiete. U nás Vám nehrozí splácanie zariadení po dobu používania služby, kde dané zariadenie niekoľkonásobne preplatíte. Rovnako sa nemusíte u nás báť uplatňovania mesačného FUP – zníženia rýchlosti po prečerpaní dát. Naše služby sú neobmedzené počas celej doby ich využívania. Stabilné a rýchle pripojenie prostredníctvom optickej siete si môžete objednať ešte dnes prostredníctvom našej stránky, stačí si len vybrať rýchlosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)