Pozrite si ponuku internetových balíkov

Objednajte online optický internet

Optický internet Bojničky

Najvýhodnejší internet široko ďaleko

Ponúkame vám najlepší optický internet v Bojničkách! Už sa nemusíte trápiť s drahým a pomalým pripojením miestnych poskytovateľov. S naším optickým internetom dosiahnete rýchlosti až 800 Mb/s za cenovo dostupnú ponuku. Bez problémov si užijete stabilné a spoľahlivé pripojenie cez najmodernejšie optické vlákno. Buďte online bez obmedzení a vychutnajte si komfort surfovania po internete s naším spoľahlivým optickým internetom už aj v Bojničkách!

Pripojenie na optický internet bez starostí

Optické pripojenie cez optické vlákno je teraz dostupné pre celú obec Bojničky. U nás nemusíte čakať týždne na technika – pripojíme vás do niekoľkých dní od objednania, bez starostí. Exkluzívne s Dobrým netom získate k optickému internetu router a inštaláciu za symbolický poplatok. Využite našu jedinečnú ponuku pripojenia do optickej siete ešte dnes!

Náš optický internet je bez skrytých poplatkov, bez háčikov a nečakaných splátok. Presvedčte sa sami – náš obchodný zástupca je pripravený s vami prekonzultovať dostupnosť optického pripojenia na vašej ulici a upresniť dobu realizácie pripojenia na optický internet. Zavolajte nám na tel. číslo 033 222 55 55 ešte dnes!

Ponuka balíkov na mieru

Zostavili sme pre Vás ponuku optického internetu na mieru pre každého užívateľa.
OPTIK MINI – ak internet využívate skôr sporadicky (e-mail, sociálne siete, návštevy) je pre Vás najlepšou voľbou základný balíček. Tento balík ponúka rýchlosť 40 Mb/s, ktorá je pre základné potreby úplne vyhovujúca.
OPTIK KLASIK – ak ste denný užívateľ internetu, (sociálne siete, sledovanie a streamovanie videí vo vysokom rozlíšení, IPTV,..) je pre Vás tento balík ako stvorený. S rýchlosťou 200 Mb/s Vaše bude Vaše pripojenie stabilné aj pri väčšom vyťažení.
OPTIK IDEAL – ak milujete multimediálnu zábavu, (hry vo vysokom rozlíšení, filmy a videá na viacerých zariadeniach súčasne) máme pre Vás najpopulárnejší balík s rýchlosťou až 400 Mb/s. Vhodný je aj pre väčšie domácnosti v rodinných domoch, kde sa súčasne na internet pripája viac členov.
OPTIK MAXI – ak ste vášnivý fanúšik IT technológií, (online hry vo vysokom rozlíšení), alebo potrebujete spoľahlivý tok dát s väčšou kapacitou, ponúkame najvyšší balík s rýchlosťou až 800 Mb/s. Toto optické pripojenie je limitované len zariadeniami, ktoré doma používate – na dosiahnutie skutočnej optickej rýchlosti je potrebné vlastniť aj počítač, ktorý dokáže túto rýchlosť spracovať.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

K optike televízia s appkou

Pre obec Bojničky sme pripravili ponuku optického internetu dostupného aj v kombinácii s televíziou. Optický internet môžete v prípade záujmu ľubovoľne doplniť internetovou televíziou. Pre viac informácií ohľadne pripojenia k optickému internetu v kombinácii s IPTV, či kompletnom zozname balíkov služieb IPTV nás neváhajte kontaktovať emailom alebo telefonicky na čísle 033 222 55 55.

Stabilné optické pripojenie za najlepšiu cenu

Optické pripojenie od providera Dobrý net je dátovo neobmedzené pripojenie prostredníctvom technológie optického vlákna. S nami Vás už nebude obmedzovať nepriaznivé počasie či vyťažená linka vo večerných hodinách. U nás môžete neobmedzene surfovať počas celého dňa za skutočné rýchlosti, ktoré sme Vám v balíkoch služieb ponúkli. Ako bonus pre našich klientov Vám ponúkame router zadarmo. Žiadne skryté poplatky k cene balíkov Vám u nás nehrozia.

Ako objednať Dobrý net?

V prípade, že máte záujem o náš internet, jedoducho a s prehľadom vyplníte online formulár na našej stránke a do 24 hodín, môžete čakať, že Vás kontaktuje naša klientská pracovníčka, ktorá s vami dohodne všetky podrobnosti, ktoré sú potrebné pre technika na inštaláciu vysokorýchlostného internetu pre Vás. Alebo nás môžete kontaktovať telefonicky na našej infolinke a dohodnúť si inštaláciu nového optického internetu ešte dnes.

blank

Optický internet rýchlo a jednoducho aj v obci Bojničky

S našou optickou sieťou Vás nečakajú žiadne nepríjemné prekvapenia. Pripojenie až k vám domov cez optické vlákno je bez starostí. Mesačný poplatok je vždy len vo výške Vami zvoleného balíčka bez navýšení. Žiadne splácanie zariadení počas trvania služby. Rovnako sa nemusíte obávať mesačného FUP – vaše služby budú vždy neobmedzené. Objednať si môžete aj online – stačí si vybrať rýchlosť, ktorá vám vyhovuje.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)