Prejdite na ponuku internetových balíkov

Objednajte online

Internet Čachtice

Výhodné a stabilné pripojenie už aj v Čachticiach

Aj v obci Čachtice je dostupné najrýchlejšie bezdrôtové internetové pripojenie za najvýhodnejšie ceny. Rýchlosť a stabilita za ceny pre každého, to je našou prioritou. Dobrý net aj v obci Čachtice ponúka internetové pripojenie navrhnuté tak, aby vyhovovalo klientom s rôznymi preferenciami. Vytvorte si nezáväznú online objednávku pripojenia Dobrý net ešte dnes. Internet s rýchlosťou optiky v obci Čachtice. Neobmedzený internet pre Trnavu a široké okolie.

Spoľahlivý internet pre každého

Hľadáte vysokorýchlostné internetové pripojenie v Čachticiach? U nás ste na správnom mieste! Vysoká stabilita rýchlostí aj v nepriaznivom počasí či pri plnom vyťažení siete vo večerných hodinách. Pripojte sa k stovkám spokojných klientov Dobrý net a užívajte si pripojenie bez obmedzení s rýchlosťami optiky už do niekoľkých dní od objednávky.

Pripojte svoju domácnosť k bezdrôtovému internetu

Pre pripojenie našich klientov k internetu používame najmodernejšiu bezdrôtovú technológiu. Náš technik na Vašu strechu nainštaluje malú anténu na príjem signálu a vysokorýchlostným pripojením pokryje Vašu domácnosť výkonný WiFi router vo vnútri domu. Z routra už môžete pripojiť všetky zariadenia buď káblom alebo bezdrôtovo. Neobmedzený internet Dobrý net v Čachticiach môže byť Váš už do 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Vyberte si z ponuky internetových balíkov, ktorá vás určite dostane.

UROBTE SI TEST SVOJHO INTERNETOVÉHO PRIPOJENIA A POROVNAJTE HO S NAŠOU PONUKOU

blank

Výhodné internetové pripojenie aj pre Vašu firmu

Bezdrôtové pripojenie do internetovej siete je v obci Čachtice dostupné už aj pre firemných zákazníkov. Pripojte Vašu firmu k najspoľahlivejšiemu bezdrôtovému internetu už do 48 hodín. Buďte v kontakte so svojimi klientmi nepretržite bez výpadkov pripojenia. V Dobrý net rozumieme, že stabilita pripojenia je pre Váš biznis rovnako dôležitá ako rýchlostný výkon. U nás si z ponuky internetových balíkov na mieru vyberie každý. Najvýhodnejší internet aj pre firemných klientov.

Najlepší internet pre každú domácnosť

Naše technológie neustále inovujeme, vďaka čomu dokážeme uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších klientov. Vďaka veľkému množstvu vysielačov v Trnave, Piešťanoch a okolí, pripájame našich klientov bezdrôtovo len na krátke vzdialenosti, čo zaisťuje skutočne stabilné pripojenie bez výpadkov po celú dobu využívania služby. Naše internetové pripojenie poskytuje stabilné rýchlosti bez obmedzení. Vyberte si z našej ponuky balíkov službu, ktorá Vám najviac vyhovuje a surfujte, hrajte online hry, či streamujte bez obmedzení aj v lokalite Čachtice.

Optické rýchlosti s bezdrôtovou technológiou

Bežný užívateľ internetu reálne využíva priemerne rýchlosť 50 Mbit/s. Táto rýchlosť pripojenia je dostačujúca na bežné internetové aktivity, komunikáciu, streamovanie a sledovanie videí. S bezdrôtovým internetom Dobrý net máte k dispozícii rýchlosť až 100 Mbit/s, ktorá spoľahlivo postačuje aj pre početnejšie domácnosti.

blank

Raketový internet už aj u Vás doma

Objednávku internetu Dobrý net môžete urobiť jednoducho prostredníctvom nezáväznej online objednávky alebo telefonicky na našej zákazníckej linke. Vyberte si z ponuky internetových balíkov službu, ktorá naviac spĺňa vaše požiadavky. Najvýhodnejší internet môže byť Váš už do 48 hodín od objednávky. Využite ponuku Dobrý net a objednajte si najvýhodnejší internet ešte dnes.

Naši zákazníci v obci Čachtice odporúčajú Internet

OPTIK IDEAL

Sťahovanie400 Mbit/s

Surfovanie400 Mbit/s

Odosielanie150 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

RAKET IDEAL

Sťahovanie60 Mbit/s

Surfovanie60 Mbit/s

Odosielanie8 Mbit/s

ZriadenieZADARMO

WiFi RouterZADARMO

iba 19,90 €

mesačne

V čom je rozdiel

OPTIK - Optické pripojenie je vedené optickými vláknami s rýchlosťou do 800 Mbit/s. Výhodou sú vysoké rýchlosti a dobrá stabilita pripojenia. Nevýhodou je nevyhnutnosť optickej káblovej infraštruktúry v lokalite klienta a časovo náročnejšia montáž.

RAKET - Bezdrôtové pripojenie je vedené cez anténu, teda vzduchom s rýchlosťou do 100 Mbit/s. Výhodou je, že takéto pripojenie je k dispozícii prakticky kdekoľvek, kde siaha pokrytie vysielačmi a inštalácia je veľmi rýchla. Nevýhodou sú nižšie maximálne rýchlosti pripojenia.

Rýchly výber

Overte si dostupnosť internetu

Prosíme o zadanie mesta v správnom tvare. (napr. Trnava)